Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43051 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

House wrote: 02/01/2023 21:48 Image

aaaaaaaaa!

i fucking did it! :mrgreen:
:thumbup:

Koga si prvo klepio, Ornsteina il' Smougha? :-D
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43052 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Tito_i_Partija wrote: 02/01/2023 22:41
House wrote: 02/01/2023 21:48 Image

aaaaaaaaa!

i fucking did it! :mrgreen:
:thumbup:

Koga si prvo klepio, Ornsteina il' Smougha? :-D
ornesteina. :twisted:

smough je spor-debel i možeš se prišunjati iza leđa
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43053 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

combo rb rb i rt

još imam mač sa munjama 8) :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52717
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#43054 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Averus wrote: 02/01/2023 21:05
Tito_i_Partija wrote: 02/01/2023 15:45 "Classic experience" vjerovatno znači da je igra pod velikim uticajem nekog poznatog filma il' igre, nešto što je ljudima već prepoznatljivo. A i ocjene su mu super.

Ne znam otkud ti ovoliki animozitet, Haveruse. Ja bi vala ovo prob'o, šta fali. :)
Hem sam kurton u survival žanru, hem sam pizda u horor žanru :D
Neka meni spideya i rocket league-a :lol:
:D
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43055 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

najjače kad mi je nestalo baterije u outlastu :-)

10/10 horor
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#43056 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote: 02/01/2023 22:52
Averus wrote: 02/01/2023 21:05

Hem sam kurton u survival žanru, hem sam pizda u horor žanru :D
Neka meni spideya i rocket league-a :lol:
:D
Pussy squad represent 8-) :D
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43057 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

čuješ kako hodaju... jebeni potopljeni podrum. :roll: :lol:

istraumirao se kao nikad.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52717
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#43058 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

House wrote: 02/01/2023 23:16 čuješ kako hodaju... jebeni potopljeni podrum. :roll: :lol:

istraumirao se kao nikad.
gazio sam kroz jebeni ratni tunel ispod piste. isto tako gacao po vodi. :D dosta trauma za života. hoću redekoriranje kuća i konstrakšn simulatore. jebote horor kad sam ga preživio :D
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43059 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Chmoljo wrote: 02/01/2023 23:31
House wrote: 02/01/2023 23:16 čuješ kako hodaju... jebeni potopljeni podrum. :roll: :lol:

istraumirao se kao nikad.
gazio sam kroz jebeni ratni tunel ispod piste. isto tako gacao po vodi. :D dosta trauma za života. hoću redekoriranje kuća i konstrakšn simulatore. jebote horor kad sam ga preživio :D
a mrkli mrak. :-) :lol:

to je horor. usrao se ko pič*a
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52717
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#43060 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ha ovo kad sam ja prolazio nije bio mrak. ali se udaralo glavom od šine, jeble ih šine.

veći horor je bio izaći u onu dobrinju. sve srušeno, jebo s.t.a.l.k.e.r. :lol:
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43061 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

outlast je remek djelo :thumbup:

Image

steam komentari su zlato. :lol:
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43062 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Chmoljo wrote: 03/01/2023 00:48 ha ovo kad sam ja prolazio nije bio mrak. ali se udaralo glavom od šine, jeble ih šine.

veći horor je bio izaći u onu dobrinju. sve srušeno, jebo s.t.a.l.k.e.r. :lol:
onako uz zid... ko kakva curica.

:lol:

podrum-kotlovnica je zlo.
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43063 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »



da završim DS.

jedva čekam.

"hide from monsters" :cry:
User avatar
ferratilis
Posts: 8375
Joined: 25/11/2013 16:48

#43064 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 02/01/2023 17:31 Ja trenutno završavam opet Shadowrun Returns, pa ću preć' na Dragonfall. Poslije onolikog ass-clenchinga u Dark Souls mi treba igra za odmaranje, a Shadowrun je upravo to. Kakva prelijepa igra, atmosfera mi je baš nešto posebno. Cyberpunk i fantasy, who could say no? :-D
Kad ces igrat Wrathfinder? :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43065 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ferratilis wrote: 03/01/2023 09:10
Tito_i_Partija wrote: 02/01/2023 17:31 Ja trenutno završavam opet Shadowrun Returns, pa ću preć' na Dragonfall. Poslije onolikog ass-clenchinga u Dark Souls mi treba igra za odmaranje, a Shadowrun je upravo to. Kakva prelijepa igra, atmosfera mi je baš nešto posebno. Cyberpunk i fantasy, who could say no? :-D
Kad ces igrat Wrathfinder? :D
Nisam ga još kupio, ako vjeruješ. Imam plan sa njim uradit' k'o što sam sa Kingmakerom kad sam ga prvi put igr'o: kad žena ode s malim kod njenih ove godine aBd, ima da sjednem i da ćejfim WotR laganini cijelo ljeto k'o gospodin. :-D

Sad igram Dragonfall, a cijelo vrijeme mislim na Dark Souls 2. Jesam li ja lud? :-) :D

Ah da, još nešto: Nakon ove razmjene iskustava od @House i @Chmoljo , uzeo sam Outlast 1 i 2. :lol:

Horor igre lajkam, samo 8 dolara za obje, so why not? :-D
User avatar
ferratilis
Posts: 8375
Joined: 25/11/2013 16:48

#43066 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 03/01/2023 15:56 Jesam li ja lud?
Nisi lud, kad predjes jednu FromSoft igru, postajes fan dok si ziv. :thumbup:
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43067 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Tito_i_Partija wrote: 03/01/2023 15:56
ferratilis wrote: 03/01/2023 09:10
Kad ces igrat Wrathfinder? :D
Nisam ga još kupio, ako vjeruješ. Imam plan sa njim uradit' k'o što sam sa Kingmakerom kad sam ga prvi put igr'o: kad žena ode s malim kod njenih ove godine aBd, ima da sjednem i da ćejfim WotR laganini cijelo ljeto k'o gospodin. :-D

Sad igram Dragonfall, a cijelo vrijeme mislim na Dark Souls 2. Jesam li ja lud? :-) :D

Ah da, još nešto: Nakon ove razmjene iskustava od @House i @Chmoljo , uzeo sam Outlast 1 i 2. :lol:

Horor igre lajkam, samo 8 dolara za obje, so why not? :-D
you're in for a treat. :thumbup: :mrgreen:
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#43068 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

ferratilis wrote: 03/01/2023 16:17
Tito_i_Partija wrote: 03/01/2023 15:56 Jesam li ja lud?
Nisi lud, kad predjes jednu FromSoft igru, postajes fan dok si ziv. :thumbup:
https://en.wikipedia.org/wiki/Stockholm_syndrome
User avatar
House
Posts: 51365
Joined: 17/03/2010 15:36

#43069 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

stvarno ima "nešto" u DS-u.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43070 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Al' fakat.

I ja sam prije govorio daj ba jeb'o vas ovo, k'o bi igr'o igru koja ti stalno vadi živce. Al' činjenica je da je DS stvarno neko posebno iskustvo koje nijedna druga igra ne nudi. Da se ne lažemo, priča je teeeeeška karina koja može stat' na dvije strane papira, al' je sve ostalo top.

Znači Niho, ne slušaj plaho hejtere, nego skini igru i provjeri sam da li je ovoliki hajp opravdan. :-D
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#43071 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

Tito_i_Partija wrote: 03/01/2023 18:26 Al' fakat.

I ja sam prije govorio daj ba jeb'o vas ovo, k'o bi igr'o igru koja ti stalno vadi živce. Al' činjenica je da je DS stvarno neko posebno iskustvo koje nijedna druga igra ne nudi. Da se ne lažemo, priča je teeeeeška karina koja može stat' na dvije strane papira, al' je sve ostalo top.

Znači Niho, ne slušaj plaho hejtere, nego skini igru i provjeri sam da li je ovoliki hajp opravdan. :-D
Ne znam ti ja to igrati. Ja znam samo stiskati x. :(
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43072 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

n+1 wrote: 03/01/2023 18:29
Tito_i_Partija wrote: 03/01/2023 18:26 Al' fakat.

I ja sam prije govorio daj ba jeb'o vas ovo, k'o bi igr'o igru koja ti stalno vadi živce. Al' činjenica je da je DS stvarno neko posebno iskustvo koje nijedna druga igra ne nudi. Da se ne lažemo, priča je teeeeeška karina koja može stat' na dvije strane papira, al' je sve ostalo top.

Znači Niho, ne slušaj plaho hejtere, nego skini igru i provjeri sam da li je ovoliki hajp opravdan. :-D
Ne znam ti ja to igrati. Ja znam samo stiskati x. :(
Kad ja mogu ovakav mator igrat' i preć' igru, možeš vala i ti. :D

Think of it as Guild Wars 2 with a few extra steps. :wink: :-D
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#43073 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

Tito_i_Partija wrote: 03/01/2023 18:36
n+1 wrote: 03/01/2023 18:29

Ne znam ti ja to igrati. Ja znam samo stiskati x. :(
Kad ja mogu ovakav mator igrat' i preć' igru, možeš vala i ti. :D

Think of it as Guild Wars 2 with a few extra steps. :wink: :-D
Pa ko kaže da ja nisam mator. :(
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43074 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

n+1 wrote: 03/01/2023 18:40
Tito_i_Partija wrote: 03/01/2023 18:36

Kad ja mogu ovakav mator igrat' i preć' igru, možeš vala i ti. :D

Think of it as Guild Wars 2 with a few extra steps. :wink: :-D
Pa ko kaže da ja nisam mator. :(
Mislim da smo jako blizu što se tiče godina, znači govorim ti ono najpouzdanije iz prve ruke: možeš ti to. :D
zippo993
Posts: 65
Joined: 26/01/2020 21:23

#43075 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zippo993 »

Tito_i_Partija wrote: 02/01/2023 17:31 Ja trenutno završavam opet Shadowrun Returns, pa ću preć' na Dragonfall. Poslije onolikog ass-clenchinga u Dark Souls mi treba igra za odmaranje, a Shadowrun je upravo to. Kakva prelijepa igra, atmosfera mi je baš nešto posebno. Cyberpunk i fantasy, who could say no? :-D
Dobar izbor, sasvim solidna igra. Jos nisam odigrao Shadowrun Hong Kong, ali bice nekad.

Ja trenutno treniram sabur u Snowrunner. Presao prve 3 mape iz osnovne igre, sad kontam na koju da idem dalje. Kola peninsula i Wisonsin su u uzem izboru za sad. Kada sabura ponestane, prelazim pomalo GTA 5 po prvi put :D
Post Reply