Koga si prvo klepio, Ornsteina il' Smougha?
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43052 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ornesteina.
smough je spor-debel i možeš se prišunjati iza leđa
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43053 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
combo rb rb i rt
još imam mač sa munjama

još imam mač sa munjama
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52718
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#43054 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Averus wrote: ↑02/01/2023 21:05Hem sam kurton u survival žanru, hem sam pizda u horor žanruTito_i_Partija wrote: ↑02/01/2023 15:45 "Classic experience" vjerovatno znači da je igra pod velikim uticajem nekog poznatog filma il' igre, nešto što je ljudima već prepoznatljivo. A i ocjene su mu super.
Ne znam otkud ti ovoliki animozitet, Haveruse. Ja bi vala ovo prob'o, šta fali.![]()
Neka meni spideya i rocket league-a![]()
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43055 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
najjače kad mi je nestalo baterije u outlastu 
10/10 horor
10/10 horor
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43057 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
čuješ kako hodaju... jebeni potopljeni podrum.

istraumirao se kao nikad.
istraumirao se kao nikad.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52718
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43059 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52718
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#43060 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ha ovo kad sam ja prolazio nije bio mrak. ali se udaralo glavom od šine, jeble ih šine.
veći horor je bio izaći u onu dobrinju. sve srušeno, jebo s.t.a.l.k.e.r.
veći horor je bio izaći u onu dobrinju. sve srušeno, jebo s.t.a.l.k.e.r.
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43061 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
outlast je remek djelo 

steam komentari su zlato.

steam komentari su zlato.
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43063 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
da završim DS.
jedva čekam.
"hide from monsters"
- ferratilis
- Posts: 8375
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43064 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kad ces igrat Wrathfinder?Tito_i_Partija wrote: ↑02/01/2023 17:31 Ja trenutno završavam opet Shadowrun Returns, pa ću preć' na Dragonfall. Poslije onolikog ass-clenchinga u Dark Souls mi treba igra za odmaranje, a Shadowrun je upravo to. Kakva prelijepa igra, atmosfera mi je baš nešto posebno. Cyberpunk i fantasy, who could say no?![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43065 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nisam ga još kupio, ako vjeruješ. Imam plan sa njim uradit' k'o što sam sa Kingmakerom kad sam ga prvi put igr'o: kad žena ode s malim kod njenih ove godine aBd, ima da sjednem i da ćejfim WotR laganini cijelo ljeto k'o gospodin.ferratilis wrote: ↑03/01/2023 09:10Kad ces igrat Wrathfinder?Tito_i_Partija wrote: ↑02/01/2023 17:31 Ja trenutno završavam opet Shadowrun Returns, pa ću preć' na Dragonfall. Poslije onolikog ass-clenchinga u Dark Souls mi treba igra za odmaranje, a Shadowrun je upravo to. Kakva prelijepa igra, atmosfera mi je baš nešto posebno. Cyberpunk i fantasy, who could say no?![]()
![]()
Sad igram Dragonfall, a cijelo vrijeme mislim na Dark Souls 2. Jesam li ja lud?
Ah da, još nešto: Nakon ove razmjene iskustava od @House i @Chmoljo , uzeo sam Outlast 1 i 2.
Horor igre lajkam, samo 8 dolara za obje, so why not?
- ferratilis
- Posts: 8375
- Joined: 25/11/2013 16:48
#43066 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nisi lud, kad predjes jednu FromSoft igru, postajes fan dok si ziv.
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43067 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
you're in for a treat.Tito_i_Partija wrote: ↑03/01/2023 15:56Nisam ga još kupio, ako vjeruješ. Imam plan sa njim uradit' k'o što sam sa Kingmakerom kad sam ga prvi put igr'o: kad žena ode s malim kod njenih ove godine aBd, ima da sjednem i da ćejfim WotR laganini cijelo ljeto k'o gospodin.![]()
Sad igram Dragonfall, a cijelo vrijeme mislim na Dark Souls 2. Jesam li ja lud?![]()
![]()
Ah da, još nešto: Nakon ove razmjene iskustava od @House i @Chmoljo , uzeo sam Outlast 1 i 2.
Horor igre lajkam, samo 8 dolara za obje, so why not?![]()
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#43068 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
https://en.wikipedia.org/wiki/Stockholm_syndromeferratilis wrote: ↑03/01/2023 16:17Nisi lud, kad predjes jednu FromSoft igru, postajes fan dok si ziv.![]()
- House
- Posts: 51371
- Joined: 17/03/2010 15:36
#43069 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
stvarno ima "nešto" u DS-u.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43070 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Al' fakat.
I ja sam prije govorio daj ba jeb'o vas ovo, k'o bi igr'o igru koja ti stalno vadi živce. Al' činjenica je da je DS stvarno neko posebno iskustvo koje nijedna druga igra ne nudi. Da se ne lažemo, priča je teeeeeška karina koja može stat' na dvije strane papira, al' je sve ostalo top.
Znači Niho, ne slušaj plaho hejtere, nego skini igru i provjeri sam da li je ovoliki hajp opravdan.
I ja sam prije govorio daj ba jeb'o vas ovo, k'o bi igr'o igru koja ti stalno vadi živce. Al' činjenica je da je DS stvarno neko posebno iskustvo koje nijedna druga igra ne nudi. Da se ne lažemo, priča je teeeeeška karina koja može stat' na dvije strane papira, al' je sve ostalo top.
Znači Niho, ne slušaj plaho hejtere, nego skini igru i provjeri sam da li je ovoliki hajp opravdan.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#43071 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne znam ti ja to igrati. Ja znam samo stiskati x.Tito_i_Partija wrote: ↑03/01/2023 18:26 Al' fakat.
I ja sam prije govorio daj ba jeb'o vas ovo, k'o bi igr'o igru koja ti stalno vadi živce. Al' činjenica je da je DS stvarno neko posebno iskustvo koje nijedna druga igra ne nudi. Da se ne lažemo, priča je teeeeeška karina koja može stat' na dvije strane papira, al' je sve ostalo top.
Znači Niho, ne slušaj plaho hejtere, nego skini igru i provjeri sam da li je ovoliki hajp opravdan.![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43072 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kad ja mogu ovakav mator igrat' i preć' igru, možeš vala i ti.n+1 wrote: ↑03/01/2023 18:29Ne znam ti ja to igrati. Ja znam samo stiskati x.Tito_i_Partija wrote: ↑03/01/2023 18:26 Al' fakat.
I ja sam prije govorio daj ba jeb'o vas ovo, k'o bi igr'o igru koja ti stalno vadi živce. Al' činjenica je da je DS stvarno neko posebno iskustvo koje nijedna druga igra ne nudi. Da se ne lažemo, priča je teeeeeška karina koja može stat' na dvije strane papira, al' je sve ostalo top.
Znači Niho, ne slušaj plaho hejtere, nego skini igru i provjeri sam da li je ovoliki hajp opravdan.![]()
![]()
Think of it as Guild Wars 2 with a few extra steps.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#43073 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa ko kaže da ja nisam mator.Tito_i_Partija wrote: ↑03/01/2023 18:36Kad ja mogu ovakav mator igrat' i preć' igru, možeš vala i ti.![]()
Think of it as Guild Wars 2 with a few extra steps.![]()
![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43074 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mislim da smo jako blizu što se tiče godina, znači govorim ti ono najpouzdanije iz prve ruke: možeš ti to.n+1 wrote: ↑03/01/2023 18:40Pa ko kaže da ja nisam mator.Tito_i_Partija wrote: ↑03/01/2023 18:36
Kad ja mogu ovakav mator igrat' i preć' igru, možeš vala i ti.![]()
Think of it as Guild Wars 2 with a few extra steps.![]()
![]()
![]()
-
zippo993
- Posts: 65
- Joined: 26/01/2020 21:23
#43075 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dobar izbor, sasvim solidna igra. Jos nisam odigrao Shadowrun Hong Kong, ali bice nekad.Tito_i_Partija wrote: ↑02/01/2023 17:31 Ja trenutno završavam opet Shadowrun Returns, pa ću preć' na Dragonfall. Poslije onolikog ass-clenchinga u Dark Souls mi treba igra za odmaranje, a Shadowrun je upravo to. Kakva prelijepa igra, atmosfera mi je baš nešto posebno. Cyberpunk i fantasy, who could say no?![]()
Ja trenutno treniram sabur u Snowrunner. Presao prve 3 mape iz osnovne igre, sad kontam na koju da idem dalje. Kola peninsula i Wisonsin su u uzem izboru za sad. Kada sabura ponestane, prelazim pomalo GTA 5 po prvi put

