Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#41101 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Da smo imali duzu klupu danas pobijedili bi. Falilo je izmjena da unesu svjezinu, da je bio Peneranda, Kyeremeh i Vrancic da malo stane na loptu. Mada je sudija cijelo vrijeme srao sa onim fauiima i nije nam dozvoljavao ni da iznesemo loptu. Sto neko rece, ofsajd je ssamo vrh ledenog brijega,
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#41102 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

internazionale wrote: 18/10/2023 21:56 Šta kažu pitarski kondomi, Vinko gospodin
Pa jeste, gospodski gleda masakriranje protivnika iz kola u kolo. Onda na kraju lafo daje neku analizu utakmice. Stopio se sa smradovima. Sad im Zrinja dolazi. Mogli bi ih klepiti, ako ne bude očite pljačke.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#41103 Re: Utakmice.

Post by Slo Burner »

velaxsa wrote: 18/10/2023 21:41 Ne zna gospodin Rozman gdje je dosao, u koju korumpiranu vukojebinu.
https://youtu.be/JjnEYuaoYNs?si=N_IcAX8SMqT_EjLd
Kakav vam je ovaj Rozma sa Ceferinom, kontam mala Slovenija, sve su to komšije 😁
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41104 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

oldtajmer wrote: 18/10/2023 21:28 Image
jos jedan milimetarski ofsajd jebo sliku svoju

koliko smo imali prekrsaja ,preko 30 cini mi se :-)
Gledaj ovo život te jebo :run: Pa gasi ligu jebem ti majku

Preko 30 faulova, pa rekao bi čovjek da smo ih udarali 90 minuta, a tamo nešto malo jačih faulova, sve ostalo puhneš i oni se slože k'o letve
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#41105 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Svaka čast igračima ali i Rožmanu.
Taktički perfektno odigrano.
Shodno ambijentu gdje smo igrali, odličan je i bod.
Nije lako igrati gdje ti sudija dosudi 31 faul a protivniku 12.
Pametnom dosta.
Mogla se ranije završiti utakmica ali potrebna je i doza sreće protiv ovakvog sudjenja.
Svi igraci odigrali korektno, jedino Ziljkic i Avramovski totalno van forme.
Imamo trenera koji zna, tako da mislim da će se već u narednoj utakmici vidjeti.
Teško će se moći u ovoj sezoni nešto vise napraviti od igranja u Evropi, ne vjerujem da će dugo potrajati ova sudijska lakrdija, bitno je ići iz utakmice u utakmicu, pa šta bude.

Podržati igrače i trenera i svi u Konjic.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41106 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Paradox76 wrote: 18/10/2023 23:11 Svaka čast igračima ali i Rožmanu.
Taktički perfektno odigrano.
Shodno ambijentu gdje smo igrali, odličan je i bod.
Nije lako igrati gdje ti sudija dosudi 31 faul a protivniku 12.
Pametnom dosta.
Mogla se ranije završiti utakmica ali potrebna je i doza sreće protiv ovakvog sudjenja.
Svi igraci odigrali korektno, jedino Ziljkic i Avramovski totalno van forme.
Imamo trenera koji zna, tako da mislim da će se već u narednoj utakmici vidjeti.
Teško će se moći u ovoj sezoni nešto vise napraviti od igranja u Evropi, ne vjerujem da će dugo potrajati ova sudijska lakrdija, bitno je ići iz utakmice u utakmicu, pa šta bude.

Podržati igrače i trenera i svi u Konjic.
Otprilike sve :thumbup:

Koliko god nas ove nakarade napadale na sve moguce nacine, treba ostati pametan i usmjeren.

Valjda i nasa raja malo mucne glavom i skonta da nas ruse. Navikli su ranije da nas mogu naloziti ko mlade majmune i onda mi sami sebe sjebemo. Ne treba nam onda niko

Samo u pamet, drzati se zajedno i gurati. Jedini zdravi klubovi s kojima treba saradjivati su Velez i mozda Igman. Ostalo bijeda prodana
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41107 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Brisu postove u tri smjene
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41108 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Realno je sudiji smetala linija od peterca da bolje procjeni situaciju :mrgreen:
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#41109 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

Bitno je da nismo izgubili, onda bi Borac otišao na +8. Ovako, idemo utakmicu po utakmicu, prvo Igman u gostima moramo pobijediti.
18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#41110 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Nadam se da ova lakrdija nece negativno uticati na igrace.
User avatar
muha_sa
Posts: 140445
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41111 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#41112 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Jado jadni. Beskičmenjak.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41113 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Matori jarac, idi bolan u penziju, 95 ti je godina, sta nas jebes vise
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#41114 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Logovan wrote: 19/10/2023 19:56 Matori jarac, idi bolan u penziju, 95 ti je godina, sta nas jebes vise
Kako mu nije dosta para, samo što nije rikno , ali džaba opet mu pare drage
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#41115 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Pseto staro prokleto...sve bi prodao za pare. Koji ljudski šljam obitava ovom zemljom i pita se za nešto...a nismo vala ni mi bolje zaslužili kada ovakva ljudska govna ne vješamo naglavačke sa bandera. :skoljka:
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#41116 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ma nije toliko star, 1954, ali je smrad smrdljivi. Trebaju se novinari naklatiti Pilavu, on je komitet za "podvlađivanje" Borcu, plemu mu njegovo. Eno je čak i Kurir pisao o lakrdiji. Samo nastaviti medijski prati.
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#41117 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Smrad je prezivio cirkus sa rusijom i skontao da ga zaboli i da mu njegovi ne mogu nista legalnim putem a nemaju muda za neki drugi nacin. Pa uzeo furseta
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#41118 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ne znam uopće kad su ti izbori za kantonalne fudbalske saveze koji biraju svoje predstavnike u IO saveza. Neka klubovi dobro razmisle koga će naredni put izabrati i koliko im traje taj mandat.
User avatar
muha_sa
Posts: 140445
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41119 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

18mn97
Posts: 784
Joined: 21/04/2021 12:56

#41120 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Kakva je situacija sa ovim stadionom u Konjicu? Moze li se do karte na dan utakmice?
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#41121 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Zakasnio si druze
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41122 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

18mn97 wrote: 21/10/2023 13:06 Kakva je situacija sa ovim stadionom u Konjicu? Moze li se do karte na dan utakmice?
Rekoše da se neće sutra prodavati, ali nešto mi izgleda kao da su slagali. :-)
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#41123 Re: Utakmice.

Post by oldtajmer »

je li nas ono prosle sezone igman uzeo na kosevu za opstanak 2:4 cini mi se ,mogli bi nam vratiti sutra bodove ,jazuk bi bio da ne urade :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41124 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Šahinović i Mustafić po tri žuta. Zato što ne igra Šahinović mora Buljubašić pa taman nekako dođe kao da Mustafić čusti kartone :mrgreen: Mada, posljednju kada Šahinović nije mogao (Zvijezda 09) igrao je umjesto Julardžije. Nadam se da neće biti problema danas.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41125 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Image

A sad Saraj'vo, igraj i pobjedi!
Post Reply