Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#41101 Re: Utakmice.
Da smo imali duzu klupu danas pobijedili bi. Falilo je izmjena da unesu svjezinu, da je bio Peneranda, Kyeremeh i Vrancic da malo stane na loptu. Mada je sudija cijelo vrijeme srao sa onim fauiima i nije nam dozvoljavao ni da iznesemo loptu. Sto neko rece, ofsajd je ssamo vrh ledenog brijega,
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41102 Re: Utakmice.
Pa jeste, gospodski gleda masakriranje protivnika iz kola u kolo. Onda na kraju lafo daje neku analizu utakmice. Stopio se sa smradovima. Sad im Zrinja dolazi. Mogli bi ih klepiti, ako ne bude očite pljačke.
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#41103 Re: Utakmice.
Kakav vam je ovaj Rozma sa Ceferinom, kontam mala Slovenija, sve su to komšijevelaxsa wrote: ↑18/10/2023 21:41 Ne zna gospodin Rozman gdje je dosao, u koju korumpiranu vukojebinu.
https://youtu.be/JjnEYuaoYNs?si=N_IcAX8SMqT_EjLd
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41104 Re: Utakmice.
Gledaj ovo život te jebo
Preko 30 faulova, pa rekao bi čovjek da smo ih udarali 90 minuta, a tamo nešto malo jačih faulova, sve ostalo puhneš i oni se slože k'o letve
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#41105 Re: Utakmice.
Svaka čast igračima ali i Rožmanu.
Taktički perfektno odigrano.
Shodno ambijentu gdje smo igrali, odličan je i bod.
Nije lako igrati gdje ti sudija dosudi 31 faul a protivniku 12.
Pametnom dosta.
Mogla se ranije završiti utakmica ali potrebna je i doza sreće protiv ovakvog sudjenja.
Svi igraci odigrali korektno, jedino Ziljkic i Avramovski totalno van forme.
Imamo trenera koji zna, tako da mislim da će se već u narednoj utakmici vidjeti.
Teško će se moći u ovoj sezoni nešto vise napraviti od igranja u Evropi, ne vjerujem da će dugo potrajati ova sudijska lakrdija, bitno je ići iz utakmice u utakmicu, pa šta bude.
Podržati igrače i trenera i svi u Konjic.
Taktički perfektno odigrano.
Shodno ambijentu gdje smo igrali, odličan je i bod.
Nije lako igrati gdje ti sudija dosudi 31 faul a protivniku 12.
Pametnom dosta.
Mogla se ranije završiti utakmica ali potrebna je i doza sreće protiv ovakvog sudjenja.
Svi igraci odigrali korektno, jedino Ziljkic i Avramovski totalno van forme.
Imamo trenera koji zna, tako da mislim da će se već u narednoj utakmici vidjeti.
Teško će se moći u ovoj sezoni nešto vise napraviti od igranja u Evropi, ne vjerujem da će dugo potrajati ova sudijska lakrdija, bitno je ići iz utakmice u utakmicu, pa šta bude.
Podržati igrače i trenera i svi u Konjic.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41106 Re: Utakmice.
Otprilike sveParadox76 wrote: ↑18/10/2023 23:11 Svaka čast igračima ali i Rožmanu.
Taktički perfektno odigrano.
Shodno ambijentu gdje smo igrali, odličan je i bod.
Nije lako igrati gdje ti sudija dosudi 31 faul a protivniku 12.
Pametnom dosta.
Mogla se ranije završiti utakmica ali potrebna je i doza sreće protiv ovakvog sudjenja.
Svi igraci odigrali korektno, jedino Ziljkic i Avramovski totalno van forme.
Imamo trenera koji zna, tako da mislim da će se već u narednoj utakmici vidjeti.
Teško će se moći u ovoj sezoni nešto vise napraviti od igranja u Evropi, ne vjerujem da će dugo potrajati ova sudijska lakrdija, bitno je ići iz utakmice u utakmicu, pa šta bude.
Podržati igrače i trenera i svi u Konjic.
Koliko god nas ove nakarade napadale na sve moguce nacine, treba ostati pametan i usmjeren.
Valjda i nasa raja malo mucne glavom i skonta da nas ruse. Navikli su ranije da nas mogu naloziti ko mlade majmune i onda mi sami sebe sjebemo. Ne treba nam onda niko
Samo u pamet, drzati se zajedno i gurati. Jedini zdravi klubovi s kojima treba saradjivati su Velez i mozda Igman. Ostalo bijeda prodana
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41108 Re: Utakmice.
Realno je sudiji smetala linija od peterca da bolje procjeni situaciju 
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#41109 Re: Utakmice.
Bitno je da nismo izgubili, onda bi Borac otišao na +8. Ovako, idemo utakmicu po utakmicu, prvo Igman u gostima moramo pobijediti.
-
18mn97
- Posts: 785
- Joined: 21/04/2021 12:56
#41110 Re: Utakmice.
Nadam se da ova lakrdija nece negativno uticati na igrace.
- muha_sa
- Posts: 140447
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41113 Re: Utakmice.
Matori jarac, idi bolan u penziju, 95 ti je godina, sta nas jebes vise
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41115 Re: Utakmice.
Pseto staro prokleto...sve bi prodao za pare. Koji ljudski šljam obitava ovom zemljom i pita se za nešto...a nismo vala ni mi bolje zaslužili kada ovakva ljudska govna ne vješamo naglavačke sa bandera. 
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41116 Re: Utakmice.
Ma nije toliko star, 1954, ali je smrad smrdljivi. Trebaju se novinari naklatiti Pilavu, on je komitet za "podvlađivanje" Borcu, plemu mu njegovo. Eno je čak i Kurir pisao o lakrdiji. Samo nastaviti medijski prati.
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#41117 Re: Utakmice.
Smrad je prezivio cirkus sa rusijom i skontao da ga zaboli i da mu njegovi ne mogu nista legalnim putem a nemaju muda za neki drugi nacin. Pa uzeo furseta
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41118 Re: Utakmice.
Ne znam uopće kad su ti izbori za kantonalne fudbalske saveze koji biraju svoje predstavnike u IO saveza. Neka klubovi dobro razmisle koga će naredni put izabrati i koliko im traje taj mandat.
- muha_sa
- Posts: 140447
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
18mn97
- Posts: 785
- Joined: 21/04/2021 12:56
#41120 Re: Utakmice.
Kakva je situacija sa ovim stadionom u Konjicu? Moze li se do karte na dan utakmice?
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#41121 Re: Utakmice.
Zakasnio si druze
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#41123 Re: Utakmice.
je li nas ono prosle sezone igman uzeo na kosevu za opstanak 2:4 cini mi se ,mogli bi nam vratiti sutra bodove ,jazuk bi bio da ne urade 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41124 Re: Utakmice.
Šahinović i Mustafić po tri žuta. Zato što ne igra Šahinović mora Buljubašić pa taman nekako dođe kao da Mustafić čusti kartone
Mada, posljednju kada Šahinović nije mogao (Zvijezda 09) igrao je umjesto Julardžije. Nadam se da neće biti problema danas.


