Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#41076 Re: Utakmice.
Raduje sjajno odigrana tekmay i tehnicki i takticki. Cak smo poceli i neke akcije iz kornera uigravati. Definitivno smk zasluzili pobjedu, ali.. sve je jasno. Ofsajd je bio i u prvom napadu iz kojeg su izborili korner, a ovaj prije gola ne vrijedi komentarisati - ovo se i u Puracicu mase, samo u bl ne. Sahinovic opet nesiguran, 1 sjajno skine pa 2 usere. I pored ofsajda njegov je gol, ne smije se onako primati iz mrtvog ugla
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41077 Re: Utakmice.
100% dečko je za klupe odavnovan Basten wrote: ↑18/10/2023 21:01 Raduje sjajno odigrana tekmay i tehnicki i takticki. Cak smo poceli i neke akcije iz kornera uigravati. Definitivno smk zasluzili pobjedu, ali.. sve je jasno. Ofsajd je bio i u prvom napadu iz kojeg su izborili korner, a ovaj prije gola ne vrijedi komentarisati - ovo se i u Puracicu mase, samo u bl ne. Sahinovic opet nesiguran, 1 sjajno skine pa 2 usere. I pored ofsajda njegov je gol, ne smije se onako primati iz mrtvog ugla
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41079 Re: Utakmice.
Iskosa, teska situacija, mozda je mogao vratiti na peterac
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41081 Re: Utakmice.
Koliko me huja uhvatila zbog ovog gola, tacno nemam snage nijednom nasem igracu ista zamjeriti.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#41082 Re: Utakmice.
Ma sve se vidjelo i na snimku netreba slika ni VAR al eto nadao sam se i penalu i crvenom
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
- muha_sa
- Posts: 140455
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41086 Re: Utakmice.
Naružit na Koševu i poslat ća.
Preće su nam ove dvije što dolaze, trebaju nam 4 boda da se ne lažemo.
Preće su nam ove dvije što dolaze, trebaju nam 4 boda da se ne lažemo.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41087 Re: Utakmice.
HAHHAHAHAHAHAHAHA
Kakvo suđenje, joj šta mi pratimo, joj šta gledamo pa jebem ti milu majku više
Čestitke našim igračima i Rožmanu! Borili su se koliko su mogli, ali jebi ga nekad ne možeš protiv onakvog suđenja, nekad jednostavno moraš primiti gol, moraš i kraj.
Kakvo suđenje, joj šta mi pratimo, joj šta gledamo pa jebem ti milu majku više
Čestitke našim igračima i Rožmanu! Borili su se koliko su mogli, ali jebi ga nekad ne možeš protiv onakvog suđenja, nekad jednostavno moraš primiti gol, moraš i kraj.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#41088 Re: Utakmice.
Ne znam zašto iko ima interes da igra ovu ligu, nisam navijač niti jednog kluba, pa mi ovo jede živce, kako li je tek vama.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41089 Re: Utakmice.
Bebaro najjača liga na planeti, budi u tebi sav spektar emocija, ovo pratiš da opipaš puls i shvatiš da si živ.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41090 Re: Utakmice.
Ko je linijski? Jebem mu rod i porod.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#41091 Re: Utakmice.
Glava me zaboljela od muke, hocu da crknem. Fujjjj!!! Pa dokle vise, nevjerovatno. I sve nase balije sute, jebo im Zico mater korumpiranu. Momcima se nema sta zamjeriti, odlicno odigrano, hrabro, muski. Rozman pokazao znanje, svaka cast! Jao lige, jao drzave, fujjjjjj sve!
-
Son1
- Posts: 1225
- Joined: 24/07/2012 16:29
#41092 Re: Utakmice.
Dobra tekma al nije se dalo da se ode na 2:0, jer je to jedini nacin da se nadas pobjedi protiv 13 igraca s dr strane
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#41093 Re: Utakmice.

jos jedan milimetarski ofsajd jebo sliku svoju
koliko smo imali prekrsaja ,preko 30 cini mi se
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41094 Re: Utakmice.
Poznati smo po gruboj igri. Žao mi bi Jove Lukića, svaki skok i duel je fauliran 
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41095 Re: Utakmice.
Odlično pitanje. Horde pričaju o potpisu ovog ili potpisu onog trenera, a sve to na kraju bude džaba. Kurcu se potpisuj i igraj u ovakvoj ligi.Officer Crabtree wrote: ↑18/10/2023 21:14 Ne znam zašto iko ima interes da igra ovu ligu, nisam navijač niti jednog kluba, pa mi ovo jede živce, kako li je tek vama.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#41096 Re: Utakmice.
Ne zna gospodin Rozman gdje je dosao, u koju korumpiranu vukojebinu.
https://youtu.be/JjnEYuaoYNs?si=N_IcAX8SMqT_EjLd
https://youtu.be/JjnEYuaoYNs?si=N_IcAX8SMqT_EjLd
-
last mohicans
- Posts: 18254
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41097 Re: Utakmice.
Ništa ne zamjeram momcima. Mislim da je ovo maksimum. Jedan gol protiv smradova i sudija nije neka prednost na terenu uz sva dešavanja. Da smo poveli 2:0, ne bi nas stigli. Rozman pojeo zamišljenog Vinka.
Last edited by last mohicans on 18/10/2023 21:57, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18254
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41098 Re: Utakmice.
Njega bih volio prebiti nego ikoga. Nakostriješi se,ko bio bi se. Jebem im sjeme njihovo. Kakvi su to mentalni smradovi da kolegu iz protivničke ekipe ideš da ubiješ startovima. Onaj jedan faul nad Durakovićem je bilo za zatvora. Đonom u koljeno.
Last edited by last mohicans on 18/10/2023 21:58, edited 1 time in total.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#41099 Re: Utakmice.
Šta kažu pitarski kondomi, Vinko gospodin
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41100 Re: Utakmice.
Pišaj govna. Prošao je Morž sa svojom ekipom, proći će i ovi.
Sezona dvije, dok se rastale i cvajta.
Sezona dvije, dok se rastale i cvajta.

