Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#41076 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Raduje sjajno odigrana tekmay i tehnicki i takticki. Cak smo poceli i neke akcije iz kornera uigravati. Definitivno smk zasluzili pobjedu, ali.. sve je jasno. Ofsajd je bio i u prvom napadu iz kojeg su izborili korner, a ovaj prije gola ne vrijedi komentarisati - ovo se i u Puracicu mase, samo u bl ne. Sahinovic opet nesiguran, 1 sjajno skine pa 2 usere. I pored ofsajda njegov je gol, ne smije se onako primati iz mrtvog ugla
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41077 Re: Utakmice.

Post by mond »

van Basten wrote: 18/10/2023 21:01 Raduje sjajno odigrana tekmay i tehnicki i takticki. Cak smo poceli i neke akcije iz kornera uigravati. Definitivno smk zasluzili pobjedu, ali.. sve je jasno. Ofsajd je bio i u prvom napadu iz kojeg su izborili korner, a ovaj prije gola ne vrijedi komentarisati - ovo se i u Puracicu mase, samo u bl ne. Sahinovic opet nesiguran, 1 sjajno skine pa 2 usere. I pored ofsajda njegov je gol, ne smije se onako primati iz mrtvog ugla
100% dečko je za klupe odavno
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41078 Re: Utakmice.

Post by mond »

baxus wrote: 18/10/2023 21:01 Sta je to Renan fulao?
1 na 1 sa golmanom
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41079 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Iskosa, teska situacija, mozda je mogao vratiti na peterac
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#41080 Re: Utakmice.

Post by oldtajmer »

Image
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41081 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Koliko me huja uhvatila zbog ovog gola, tacno nemam snage nijednom nasem igracu ista zamjeriti.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#41082 Re: Utakmice.

Post by missko »

Ma sve se vidjelo i na snimku netreba slika ni VAR al eto nadao sam se i penalu i crvenom
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#41083 Re: Utakmice.

Post by F&N »

mond wrote: 18/10/2023 21:04
baxus wrote: 18/10/2023 21:01 Sta je to Renan fulao?
1 na 1 sa golmanom
jebo ga po zemlji

ali hajde desava se

idemo dalje

cerat cemo se

dolaze nam za 15 dana na Kosevo
User avatar
muha_sa
Posts: 140454
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41084 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

oldtajmer wrote: 18/10/2023 21:08 Image
Par centimetara--nije sudija mogo ocjenit jer nije u liniji bio :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41085 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

missko wrote: 18/10/2023 21:11 Ma sve se vidjelo i na snimku netreba slika ni VAR al eto nadao sam se i penalu i crvenom
Mislis ocekivao si? :D
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41086 Re: Utakmice.

Post by mond »

Naružit na Koševu i poslat ća.
Preće su nam ove dvije što dolaze, trebaju nam 4 boda da se ne lažemo.
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41087 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

HAHHAHAHAHAHAHAHA

Kakvo suđenje, joj šta mi pratimo, joj šta gledamo pa jebem ti milu majku više

Čestitke našim igračima i Rožmanu! Borili su se koliko su mogli, ali jebi ga nekad ne možeš protiv onakvog suđenja, nekad jednostavno moraš primiti gol, moraš i kraj.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#41088 Re: Utakmice.

Post by Officer Crabtree »

Ne znam zašto iko ima interes da igra ovu ligu, nisam navijač niti jednog kluba, pa mi ovo jede živce, kako li je tek vama.
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41089 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bebaro najjača liga na planeti, budi u tebi sav spektar emocija, ovo pratiš da opipaš puls i shvatiš da si živ.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41090 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Ko je linijski? Jebem mu rod i porod.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#41091 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Glava me zaboljela od muke, hocu da crknem. Fujjjj!!! Pa dokle vise, nevjerovatno. I sve nase balije sute, jebo im Zico mater korumpiranu. Momcima se nema sta zamjeriti, odlicno odigrano, hrabro, muski. Rozman pokazao znanje, svaka cast! Jao lige, jao drzave, fujjjjjj sve!
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#41092 Re: Utakmice.

Post by Son1 »

Dobra tekma al nije se dalo da se ode na 2:0, jer je to jedini nacin da se nadas pobjedi protiv 13 igraca s dr strane
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#41093 Re: Utakmice.

Post by oldtajmer »

Image
jos jedan milimetarski ofsajd jebo sliku svoju

koliko smo imali prekrsaja ,preko 30 cini mi se :-)
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41094 Re: Utakmice.

Post by mond »

Poznati smo po gruboj igri. Žao mi bi Jove Lukića, svaki skok i duel je fauliran :lol:
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#41095 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Officer Crabtree wrote: 18/10/2023 21:14 Ne znam zašto iko ima interes da igra ovu ligu, nisam navijač niti jednog kluba, pa mi ovo jede živce, kako li je tek vama.
Odlično pitanje. Horde pričaju o potpisu ovog ili potpisu onog trenera, a sve to na kraju bude džaba. Kurcu se potpisuj i igraj u ovakvoj ligi.
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#41096 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Ne zna gospodin Rozman gdje je dosao, u koju korumpiranu vukojebinu.
https://youtu.be/JjnEYuaoYNs?si=N_IcAX8SMqT_EjLd
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#41097 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ništa ne zamjeram momcima. Mislim da je ovo maksimum. Jedan gol protiv smradova i sudija nije neka prednost na terenu uz sva dešavanja. Da smo poveli 2:0, ne bi nas stigli. Rozman pojeo zamišljenog Vinka.
Last edited by last mohicans on 18/10/2023 21:57, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#41098 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 18/10/2023 21:31 Poznati smo po gruboj igri. Žao mi bi Jove Lukića, svaki skok i duel je fauliran :lol:
Njega bih volio prebiti nego ikoga. Nakostriješi se,ko bio bi se. Jebem im sjeme njihovo. Kakvi su to mentalni smradovi da kolegu iz protivničke ekipe ideš da ubiješ startovima. Onaj jedan faul nad Durakovićem je bilo za zatvora. Đonom u koljeno.
Last edited by last mohicans on 18/10/2023 21:58, edited 1 time in total.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41099 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Šta kažu pitarski kondomi, Vinko gospodin
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#41100 Re: Utakmice.

Post by mond »

Pišaj govna. Prošao je Morž sa svojom ekipom, proći će i ovi.
Sezona dvije, dok se rastale i cvajta.
Post Reply