Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#40651 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mi cekamo jos uvijek iftar,a gotova pita ,supa i kolac 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40652 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
[ovako nesto,samo treba opet kod turcina po parike otic'
.. jos jedan - koji guli..![]()
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#40653 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
samo fali tu malo pavlake ,da se pokajmaci 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40654 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
~~dessert. Moshi...sa_chai/.sladoled... Kupovni..nista posebno...
~~
~~
~~
~~-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40655 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..dijelimo...
Last edited by moonca on 14/05/2020 04:41, edited 1 time in total.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#40656 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kad vec pricamo o paprikama, ja jedino papriku mogu ako je u ajvaru ( cak i tad prodje kroz mene ...) ali pojest je zivu, kuhanu ili pecenu ...nema sanse.
Ja znam otic pa uzet jednu papriku, isjec je na kocke pa isprzit na ulju, onda izvadim papriku pa je dam gospoji ako je ovdje ( ako ne u smece
) a onda na ulju na kojem se pekla napravit omlet....ostane onaj specificni ukus....oh tito dragi sad mi se jede.
Cak i od tog ulja mi kiselina na nos izadje al valja .....znaci u moj stomak nemoze celer, paprika, cvekla...pokusavam se sjetit sta jos neide
Ja znam otic pa uzet jednu papriku, isjec je na kocke pa isprzit na ulju, onda izvadim papriku pa je dam gospoji ako je ovdje ( ako ne u smece
Cak i od tog ulja mi kiselina na nos izadje al valja .....znaci u moj stomak nemoze celer, paprika, cvekla...pokusavam se sjetit sta jos neide
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#40657 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kad imas vise profila pa se zabunis i citiras se istim profilom <333
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#40659 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ooo fanboy, hvala sto me pratis <333
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#40660 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nije se kuhalo, uzeo gotov ovaj dal, malo gledam sad indijsku kuhinju.
sve su prirodni sastojci, ali imalo je nekakav iritantan okus, mozda je do mene jer ocekujem da sve kod njih ima okus currya

-
Krespons
- Posts: 60
- Joined: 02/05/2020 20:14
#40661 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo mi je ubjedljivo najmrže jelo. Kad sam bio mali glumio sam da sam bolestan kad bi mama napravila.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#40662 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- dječak sa šibicama
- Posts: 51165
- Joined: 29/06/2011 23:39
#40663 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tajna dobre sarme je: pola smjese mesa preprziti, pola ostaviti sirovo, i onda pomijesati.
Ko jede, nasjeci na kockice jos slanine unutra, one dimljene. Ko ne jede, moze i govedji prsut.
To je to
Ko jede, nasjeci na kockice jos slanine unutra, one dimljene. Ko ne jede, moze i govedji prsut.
To je to
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#40666 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Zeljanica i sitni ćevap 
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#40668 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mene pustite da se obračunam sa zeljanicom 
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#40670 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A ja imam nerazjašnjene račune sa sitnim... 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#40672 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni ovo cokoladno savrsenstvo... da se utefterim..
... miss sve je za 10 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#40675 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
To mi je bio cilj 










