Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Meni proslo auto imalo kazaljku za temp. ulja samo.. i jako brzo postigne temperaturu. I ja mislim da se ulje malo prije grije od rashladne tekucine. . ipak je blize frikcionim dijelovima.
Edit.
Evo na gUgle kaze, voda se prije grije. Jebiga ulje gusce. Sporije postize temp.
I ja sam konto bio ulje. @530i
Last edited by B6Redhell on 14/01/2022 21:58, edited 1 time in total.
Kod mene temp. ulja na boardu a rashladna standardno kazaljka. Temo. ulja i ne pratim, uglavnom je oko 90, kad se gazi po brdima popne se do max. 104C.
Ispraznjen akumulator ne mora znaciti da je odradio svoje. Posebno ako se auto malo vozi ili ako su kratke gradske voznje. Ja sam jedan akumulator od 68ah napunio prije sedam dana zbog upozorenja " battery low ". Punio se oko 9 sati. Za sada je uredu, dobro pali auto i nema vise upozorenja da ce se brzo isprazniti aku. Jos je rano za zakljuciti jeli ga samo trebalo napuniti ili ce se morati mijenjati. Testeri za akumulator su prije toga pokazivali da je dobar ali da ga treba nadopuniti. Koliko su pouzdani, to ne znam.
530i wrote: ↑14/01/2022 19:00 Motorno ulje se grije sporije od antifriza.
Kod ispravnih motora. Problem su motori za koje fabrika tvrdi da su " ispravni " a koji u zimskim uvjetima ne mogu u odredjenim rezimima voznje postici radnu temperaturu rashladne tecnosti ( 2.0 tdi ...passat b7, audi a4 b8, audi a6 c7... ). Neki vlasnici tih vozila pokusali su sa zamjenom termostata ali nisu rjesili problem. Dosta toga ima na stranim forumima. Opravdanje proizvodjaca se svodi da su to energetski i ekoloski ucinkoviti motori pa se brzo hlade. Ali to je samo opravdanje jer imaju problem sa losijim grijanjem.
Last edited by artur morgan on 14/01/2022 23:26, edited 2 times in total.
Edit. Evo na gUgle kaze, voda se prije grije. Jebiga ulje gusce. Sporije postize temp.
I ja sam konto bio ulje.
@530i
voda ima veći specifični toplinski kapacitet od ulja
što se tiče gustoće, živa je gušća od željeza, ali se željezo prije ugrije od žive ili
i aluminij je manje gust od žive pa se prije ugrije od nje po specifičnom toplinskom kapacitetu,pa čak i od bakra
tako da....o gustoći ne raspravljaš u tom smjeru
Edit. Evo na gUgle kaze, voda se prije grije. Jebiga ulje gusce. Sporije postize temp.
I ja sam konto bio ulje.
@530i
voda ima veći specifični toplinski kapacitet od ulja
što se tiče gustoće, živa je gušća od željeza, ali se željezo prije ugrije od žive ili
i aluminij je manje gust od žive pa se prije ugrije od nje po specifičnom toplinskom kapacitetu,pa čak i od bakra
tako da....o gustoći ne raspravljaš u tom smjeru
Ja sam mislio na tecnosti sto hlade motor, ,
ipak kako god mislim da ce ulja manje viskoznosti koja imaju manji otpor tečenja. kao 5w-20, prije ugrijati od 10w-40 ili 10w-60, odnosno guščih ulja…
kakvog bi smisla imala rashladna tekucina koja sporije preuzima toplinu od posrednickog medija? Posrednik bi u nekom trnutku presao preko crvene linije.
voda ima veći specifični toplinski kapacitet od ulja
što se tiče gustoće, živa je gušća od željeza, ali se željezo prije ugrije od žive ili
i aluminij je manje gust od žive pa se prije ugrije od nje po specifičnom toplinskom kapacitetu,pa čak i od bakra
tako da....o gustoći ne raspravljaš u tom smjeru
Ja sam mislio na tecnosti sto hlade motor, ,
ipak kako god mislim da ce ulja manje viskoznosti koja imaju manji otpor tečenja. kao 5w-20, prije ugrijati od 10w-40 ili 10w-60, odnosno guščih ulja…
znam na sta si mislio ali ti pokusavam reci da ne ides u smjeru ako je nesto gusto da se kasnije ugrije u odnosu na ono sto je manje gusto sto nije tacno, pa navedoh primjere
1. Koja je osnovna svrha ulja pored podmazivanja?
3. Da li je ulje ili antifriz u direktnom dodiru sa toplinom u komorama za sagorijevanje?
2. Koja je kolicina ulja a koja antifriza u motoru?
Počinješ od pogrešne pretpostavke jer misliš da su antifriz i ulje ista vrsta tekućine. Nisu, u tome je fol.
Iako nisi odgovorio ni na jedno pitanje, pokusat cu jos jednom.
Kad je motor na radnoj temperaturi, sta je toplije za par stepeni, ulje ili voda?