Dido TeskeredžicStari_Jarac wrote: ↑24/06/2026 19:03Ova ti je OK
Ali ova nije, ovu je neko prćk´o u AI tako da ne mogu nekima ni lica prepoznati, ko je ovaj između Paje i Bobana? Milak?
Paja i Pape jedva prepoznatljivi.
Slike starog Sarajeva
- muha_sa
- Posts: 140445
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#38726 Re: Slike starog Sarajeva
- Stari_Jarac
- Posts: 311
- Joined: 18/07/2016 12:45
- muha_sa
- Posts: 140445
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#38728 Re: Slike starog Sarajeva
Isti sam
-
esso_sa
- Posts: 2109
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#38729 Re: Slike starog Sarajeva
Trovac… Jednom pijan u neka doba svratio i pojeo pljeskavicu, probudio se u zoru, hladan znoj me oblio, lose mi, a ne znam jel od previse alkohola ili pljeskavicenemediratiplz wrote: ↑24/06/2026 17:41Ovdje su bile dobre pljeskavice ali ne sjećam se tačno koji je kiosk bio. Znalo se otići kada se oduži posjet dr. u Vrazovoj. I sad mi gujica trne od silnih injekcija, šta ih se naprimah.![]()
- muha_sa
- Posts: 140445
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
breuer
- Posts: 7882
- Joined: 06/07/2009 15:44
#38731 Re: Slike starog Sarajeva
stari mi rođen lijevo, Augusta Cesarca se ta ulica zvala?
-
RJ57
- Posts: 5116
- Joined: 10/04/2017 15:12
#38732 Re: Slike starog Sarajeva
gril primus, zaboravio sma kako se zvao onaj drugi odma' do njega. malo dalje lijevo megi sa spektakularnim krofnamanemediratiplz wrote: ↑24/06/2026 17:41Ovdje su bile dobre pljeskavice ali ne sjećam se tačno koji je kiosk bio. Znalo se otići kada se oduži posjet dr. u Vrazovoj. I sad mi gujica trne od silnih injekcija, šta ih se naprimah.![]()
(govorim o vremenu prije rata, ovo je poslijeratna)


