Dido TeskeredžicStari_Jarac wrote: ↑24/06/2026 19:03Ova ti je OK
Ali ova nije, ovu je neko prćk´o u AI tako da ne mogu nekima ni lica prepoznati, ko je ovaj između Paje i Bobana? Milak?
Paja i Pape jedva prepoznatljivi.
Slike starog Sarajeva
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#38726 Re: Slike starog Sarajeva
- Stari_Jarac
- Posts: 316
- Joined: 18/07/2016 12:45
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#38728 Re: Slike starog Sarajeva
Isti sam
-
esso_sa
- Posts: 2109
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#38729 Re: Slike starog Sarajeva
Trovac… Jednom pijan u neka doba svratio i pojeo pljeskavicu, probudio se u zoru, hladan znoj me oblio, lose mi, a ne znam jel od previse alkohola ili pljeskavicenemediratiplz wrote: ↑24/06/2026 17:41Ovdje su bile dobre pljeskavice ali ne sjećam se tačno koji je kiosk bio. Znalo se otići kada se oduži posjet dr. u Vrazovoj. I sad mi gujica trne od silnih injekcija, šta ih se naprimah.![]()
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
breuer
- Posts: 7888
- Joined: 06/07/2009 15:44
#38731 Re: Slike starog Sarajeva
stari mi rođen lijevo, Augusta Cesarca se ta ulica zvala?
-
RJ57
- Posts: 5122
- Joined: 10/04/2017 15:12
#38732 Re: Slike starog Sarajeva
gril primus, zaboravio sma kako se zvao onaj drugi odma' do njega. malo dalje lijevo megi sa spektakularnim krofnamanemediratiplz wrote: ↑24/06/2026 17:41Ovdje su bile dobre pljeskavice ali ne sjećam se tačno koji je kiosk bio. Znalo se otići kada se oduži posjet dr. u Vrazovoj. I sad mi gujica trne od silnih injekcija, šta ih se naprimah.![]()
(govorim o vremenu prije rata, ovo je poslijeratna)
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
- dječak sa šibicama
- Posts: 51319
- Joined: 29/06/2011 23:39
#38734 Re: Slike starog Sarajeva
Moja nana je pricala, nije meni ali jest ocu tetkama, da je do komande silazila u kalosama jer je strmo i prije je bio makadam a ne kao sad ona kocka, a onda kod sedam brace oblaci cipele za grad koje nosi u torbi. Nije se moglo u grad ici makar kako, sramota hodat po gradu svakakav.
Ne znam gdje se izgubise takve navike kod ljudi.

Ne znam gdje se izgubise takve navike kod ljudi.

- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#38740 Re: Slike starog Sarajeva
dječak sa šibicama wrote: ↑25/06/2026 19:06 Moja nana je pricala, nije meni ali jest ocu tetkama, da je do komande silazila u kalosama jer je strmo i prije je bio makadam a ne kao sad ona kocka, a onda kod sedam brace oblaci cipele za grad koje nosi u torbi. Nije se moglo u grad ici makar kako, sramota hodat po gradu svakakav.
Ne znam gdje se izgubise takve navike kod ljudi.
![]()
Gdje ceš izac iz kuce neizglancanih cipela
- Doda37
- Posts: 1724
- Joined: 29/06/2007 23:11
#38741 Re: Slike starog Sarajeva
Primus i ako se ne varam drugi je bio TaleRJ57 wrote: ↑25/06/2026 11:46gril primus, zaboravio sma kako se zvao onaj drugi odma' do njega. malo dalje lijevo megi sa spektakularnim krofnamanemediratiplz wrote: ↑24/06/2026 17:41Ovdje su bile dobre pljeskavice ali ne sjećam se tačno koji je kiosk bio. Znalo se otići kada se oduži posjet dr. u Vrazovoj. I sad mi gujica trne od silnih injekcija, šta ih se naprimah.![]()
(govorim o vremenu prije rata, ovo je poslijeratna)
-
RJ57
- Posts: 5122
- Joined: 10/04/2017 15:12
#38743 Re: Slike starog Sarajeva
Doda37 wrote: ↑26/06/2026 06:42Primus i ako se ne varam drugi je bio TaleRJ57 wrote: ↑25/06/2026 11:46gril primus, zaboravio sma kako se zvao onaj drugi odma' do njega. malo dalje lijevo megi sa spektakularnim krofnamanemediratiplz wrote: ↑24/06/2026 17:41
Ovdje su bile dobre pljeskavice ali ne sjećam se tačno koji je kiosk bio. Znalo se otići kada se oduži posjet dr. u Vrazovoj. I sad mi gujica trne od silnih injekcija, šta ih se naprimah.![]()
(govorim o vremenu prije rata, ovo je poslijeratna)
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
zikamu
- Posts: 3171
- Joined: 10/09/2005 09:40
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38746 Re: Slike starog Sarajeva
dobra slika,iza ,na obali je bio vulkanizer


- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
dragonz
- Posts: 2353
- Joined: 20/09/2008 13:12
#38749 Re: Slike starog Sarajeva
Ova druga je rukomet na travi











