Slike starog Sarajeva

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38701 Re: Slike starog Sarajeva

Post by vicious »

semirsar wrote: 22/06/2026 21:55
vicious wrote: 22/06/2026 21:49
PixelDrifter wrote: 22/06/2026 21:24
Spoiler
Show
Image
Ovo ovdje. Moze li biti da je to danasnja Ljetna Pozornica?
Ma ja, i tad se zvalo Ljetna pozornica.
Doduse nisam dolazio tamo u kino, ali sjećam se koncerta Azre negdje 1982. :D
joj sto nas ima ba, sve vise i vise, mogli bi osnovati i svoj klub, udruzenje penzionera clanova foruma klixdotba ili kako god ga nazvali :mrgreen:
:lol:
Kad malo bolje razmislim, ipak bi trebalo biti 1983...
To da ispadne da sam mladi hahaha

Uglavnom, Ljetna pozornica Ilidza je bila i tad :)
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38702 Re: Slike starog Sarajeva

Post by vicious »

drug_profi wrote: 22/06/2026 22:00 Bio na tom koncertu. Fakticki nisam ni slusao Azru do tad, vec me jaran koji je sav bio u Morrison/Doors i Azra filmu odvukao na foru "bice mu treba sa jaranicom".
:thumbup:
Baš davno jbt... sjecam se 2 detalja s koncerta, prva pjesma je bila Anđeli, i u neko doba su svirali Redemption song Bob Marleyja.
I Dzoni bio u bordo košulji, ipak 3 detalja hahaha
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#38703 Re: Slike starog Sarajeva

Post by drug_profi »

Ma ne sjećam se ničeg da ti pravo kažem. Znam da me sjebalo koliko je dobra jaranica od trebe... da sam vjerovatno izgledao kao kuče koje bali za roštiljem...
User avatar
dacha bosanac
Posts: 808
Joined: 14/11/2013 10:09

#38704 Re: Slike starog Sarajeva

Post by dacha bosanac »

Bio u tom nekom vremenu i Drugi način, kasnije Jagode sa Alenom. Bila je aktivna Ljetna pozornica.
RJ57
Posts: 5116
Joined: 10/04/2017 15:12

#38705 Re: Slike starog Sarajeva

Post by RJ57 »

azra je uvijek pravila male koncerte, ne sjećam se nijednog većeg, ali svaki je bio mrak
meni je nekako najbolje legao onaj zadnji u CDA, ali stvarno je svaki puta bilo top


kad ih već spominjemo, drugi način je napravio sjajan koncert na ilidži, nisam nikad imao nijednu njihovu ploču (mislim da su imali samo dvije) ali taj koncert mi je ostao urezan u sjećanje kao izvrstan! bila je genijalna atmosfera!
breuer
Posts: 7882
Joined: 06/07/2009 15:44

#38706 Re: Slike starog Sarajeva

Post by breuer »

https://www.youtube.com/watch?v=X-xWN4d ... Zja6qJ8as6

kad smo već kod Johnnya i starog Sarajva...lektira
User avatar
PixelDrifter
Posts: 1231
Joined: 21/07/2025 19:11

#38707 Re: Slike starog Sarajeva

Post by PixelDrifter »

drug_profi wrote: 22/06/2026 22:06 Ma ne sjećam se ničeg da ti pravo kažem. Znam da me sjebalo koliko je dobra jaranica od trebe... da sam vjerovatno izgledao kao kuče koje bali za roštiljem...
Sad se tjesi da je baba... :D
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#38708 Re: Slike starog Sarajeva

Post by semirsar »

PixelDrifter wrote: 23/06/2026 11:52
drug_profi wrote: 22/06/2026 22:06 Ma ne sjećam se ničeg da ti pravo kažem. Znam da me sjebalo koliko je dobra jaranica od trebe... da sam vjerovatno izgledao kao kuče koje bali za roštiljem...
Sad se tjesi da je baba... :D
ko zna, mozda ju je i priveo pa sad i ona ovo cita :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#38709 Re: Slike starog Sarajeva

Post by drug_profi »

Ma ostala je pusta želja. Meni se jezik zapetljao i ništa pametno ni duhovito nisam uspio izreći...
Ono totalna paraliza. Ko zna šta je ona o meni mislila poslije.
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#38710 Re: Slike starog Sarajeva

Post by semirsar »

nije bilo sudjeno, mislim da si bolje prosao. :thumbup:
User avatar
PixelDrifter
Posts: 1231
Joined: 21/07/2025 19:11

#38711 Re: Slike starog Sarajeva

Post by PixelDrifter »

Bar nije imala plastike na sebi u to doba, sve prirodno. Da smo danas mladi, takve bi vodali fudbaleri, jale, bube i ostali insekti, šmrkovi.
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38712 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

Jel i ovo taj neki AI :? :D

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38713 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38714 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

Halalite tak vam svega :D moram ove velemajstore okacit :D bio na tekmi--Keli i Pape za 2:1 :D


Image

Ovi današnji ne bi mogli ni rezerve bit.
User avatar
PixelDrifter
Posts: 1231
Joined: 21/07/2025 19:11

#38715 Re: Slike starog Sarajeva

Post by PixelDrifter »

Davor Jozic mi onomad bio komsija. Bio skroz ok tip.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#38716 Re: Slike starog Sarajeva

Post by bitanga_sa_otesa »

muha_sa wrote: 23/06/2026 18:14 Jel i ovo taj neki AI :? :D

Image
nije ovo je mibral 1981. kolorizovano :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#38717 Re: Slike starog Sarajeva

Post by drug_profi »

muha_sa wrote: 23/06/2026 18:20 Halalite tak vam svega :D moram ove velemajstore okacit :D bio na tekmi--Keli i Pape za 2:1 :D


Image

Ovi današnji ne bi mogli ni rezerve bit.
Ih kakva je ovo ekipa bila. Ako se ne varam 4 ili 5 reprezentativca Jugoslavije. I to vjerovatno najjače ikad Jugoslavije.
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38718 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

Kad se vodilo računa o čistim cipelama :D niko ih nije znao bolje izglancat ko majstori sa čaršije :D

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38719 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38720 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

SCC :D

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38721 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#38722 Re: Slike starog Sarajeva

Post by muha_sa »

Image
nemediratiplz
Posts: 60
Joined: 15/03/2025 19:06

#38723 Re: Slike starog Sarajeva

Post by nemediratiplz »

muha_sa wrote: 24/06/2026 07:45 SCC :D

Image
Ovdje su bile dobre pljeskavice ali ne sjećam se tačno koji je kiosk bio. Znalo se otići kada se oduži posjet dr. u Vrazovoj. I sad mi gujica trne od silnih injekcija, šta ih se naprimah. :lol:
User avatar
Filter
Posts: 8673
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#38724 Re: Slike starog Sarajeva

Post by Filter »

meni ove dvije zadnje muhine tuknu na kilometar :roll:
User avatar
Stari_Jarac
Posts: 311
Joined: 18/07/2016 12:45

#38725 Re: Slike starog Sarajeva

Post by Stari_Jarac »

muha_sa wrote: 23/06/2026 18:14 Jel i ovo taj neki AI :? :D

Image
Ova ti je OK :D
muha_sa wrote: 23/06/2026 18:20 Halalite tak vam svega :D moram ove velemajstore okacit :D bio na tekmi--Keli i Pape za 2:1 :D


Image

Ovi današnji ne bi mogli ni rezerve bit.
Ali ova nije, ovu je neko prćk´o u AI tako da ne mogu nekima ni lica prepoznati, ko je ovaj između Paje i Bobana? Milak?
Paja i Pape jedva prepoznatljivi.
Post Reply