Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
vicious wrote: ↑19/09/2022 16:43
Hamza totalno zavaljen na krilu, ne moze on to igrati nikako
On zavaljen, Mulahusejnović stalno u prvih 11, a trebao bi se malo klupirati, Suljić igra sam sa sobom, itd. I dobiješ ovo. Pola stvari ti je naopako.
Samo ne znam šta se radi na treninzima pa su onako nepovezani, izgubljeni, itd. Onda se ni ne zna iznijeti lopta, izgubiš loptu u roku dvije sekunde. U pojedinim trenucima isto Podrgrmeč i to sa drugom ekipom.
Last edited by Logovan on 19/09/2022 18:34, edited 1 time in total.
Grean wrote: ↑19/09/2022 18:15
Za Fedju, valjda ce procepiti. Ne treba pljuvati s obzirom da se radi o FKS. Imao je uspjeha svuda gdje je radio, valjda ga procepi i kod nas.
Kad pogledas unazad prije Dudica bili Aleksandar Vasoski, Goran Sablic, Vinko Marinovic, svi oni su negdje napravili nesto a kod nas je bilo razocarenje. Mozda nije (samo) do trenera.
Sablic i Marinovic su trenercine za Dudica, nazalost.
Grean wrote: ↑19/09/2022 18:15
Za Fedju, valjda ce procepiti. Ne treba pljuvati s obzirom da se radi o FKS. Imao je uspjeha svuda gdje je radio, valjda ga procepi i kod nas.
Kad pogledas unazad prije Dudica bili Aleksandar Vasoski, Goran Sablic, Vinko Marinovic, svi oni su negdje napravili nesto a kod nas je bilo razocarenje. Mozda nije (samo) do trenera.
Sablic i Marinovic su trenercine za Dudica, nazalost.
Sve smo mi ovo zasluzili
Marinovic je najbolji trener u ligi, to sto igraci nisu igrali jer nisu bili placeni je druga stvar.
neki bi htjeli iz prvi dva suta da zabije,da se ne lezamo i ja bi ,ali dajte malo objektivnosti ,koliko samo mogao na prvu da upratim ima jak pregled i gura naprijed sto se meni jako svidja.
Kad vidim da od tri opcije ono vrati golmanu ja bi ga odmah izveo van,ukljuci jebeni mozak i ne boj se....
Sablic i Marinovic su trenercine za Dudica, nazalost.
Sve smo mi ovo zasluzili
Marinovic je najbolji trener u ligi, to sto igraci nisu igrali jer nisu bili placeni je druga stvar.
Mozda je previse reci najbolji u ligi, jedan je babuka.
Ali def je za nas bio rjesenje. Jbg dok je bio u klubu za kifle nismo imali
S Fedjom ga i ne poredim, Fedja ako evropu izbori bice jednako plasmanu u grupnu fazu nekog takmicenja
Piaty wrote: ↑19/09/2022 19:14
Ova ekipa bi se mozda borila za Europu ali kada bi se gledalo odozdo.
Bolji su bili igraci sto su 1994 godine igrali sa UNPROFOR-om nego ovi danas.
Piaty wrote: ↑19/09/2022 19:17
Ja jos nijednu utakmicu od Tuzle nisam pogledao. I to samo poluvrijeme gledao.
Naravno, ne mislim ni dalje gledati. Ova ekipu je dobio skoro ko je stigao u vrijeme kada je nasa liga najgora u Europi. Sta reci onda dalje?
Gledaj pa procijeni.
Stvara se lažna slika o ekipi, igrači su ok, pojedinci i više nego dobri, ali nije dovoljno da igrači izađu na teren i biće pobjeda. Nađi pojedinim pravu poziciju, prave zadatke, moraš znati šta, ko, koliko može, ne možeš uporno gurati nešto što ne ide, ako je neko u lošoj formi onda uradi nešto po tom pitanju, itd.
Ne može odmah biti zaključak "ne valja igrački kadar, ne valjaju igrači".
Ni glave ni repa sto bi se reklo u narodu. Jedina pozitiva je Ikic i njegov pogodak dakle izvukli bod kad su svi vidjeli poraz pogotovo ona spodoba A.O. Usta mu se iskrivila ko kod Tuđmana. Neka smo i mi osvojili nešto a da se nismo ni potrudili previše. Fali nam par igrača ali sta mozemo tako je evo dobili smo Avramovskog koji spusti onu loptu i dade je Rasidu kao na tacni. Onakav potez nismo vidjeli odavno možda od Jajala. Mi smo navikli da se od naših igrača lopta odbija ko od bandere ovo je meni praznik za oci. Rašid šutirao i nabio loptu u Neretvicu ali neka je barem je pokušao. Prve minute trema, gubiš utakmicu … Fedja grijesi ali sam uvjeren da vidi svoje greške i da će nešto naučit iz istih. Idemo dalje
Ja nisam gledao utakmicu pa mi je teško komentarisati, ali samo jedna stvar koju sam spomenuo prije utakmice, a koju vidim spominje i Dudić: mi ne možemo kvalitetno nadomjestiti Andreja u veznom redu pogotovo protiv malo jačih protivnika. Napisao sam prije utakmice da će nedostajati. Njegova agresivnost i kvalitet doprinosi dosta stabilnosti odbrane, a iz dobre i agresivne odbrane može da se razvije i neka tranzicija prema naprijed po oduzetoj lopti. Vjerujem da bi to izgledalo puno bolje da je Andrej imao pravo nastupa.
jalijas74 wrote: ↑19/09/2022 21:34 pogotovo ona spodoba A.O. Usta mu se iskrivila ko kod Tuđmana.
Nisam htio komentarisati, pogotovo zarad postovanja prema ocu mu pokojnom i mozdanom koji je imao, ali fakat, nesta mu kriva usta.
Vidim jos je neko primjetio, znaci nisam lud…
last mohicans wrote: ↑19/09/2022 17:51
Haha, Abubakar,pa mi ni crnca ne umijemo pronaci.
Ima li sta da ti valja?
Nema, sto pitaš? Andrej inače, Trako danas nije bio loš, Šahinović je okey, Ahmet, Ikić, Dal... Kad sam šut Rašida vidio, raspizdio me. Dajem mu šansu jer su mu ovo prve minute. Izvinjavam se što se nerviram a vecinu njih za masne pare zabole jajce.
Najgore je što Andrej nije sad neki ektra znalac, ali čovjek se toliko trudi i trči , ima želju,da mu možeš halaliti šta god da uradi.
Uz to ga garant šiju s platom većina ovih od kojih očekujemo da budu duplo bolji od njega.
samo ću reći, grehota je da s ovakvom ekipom i trenerom izborimo evropu. Pa jebote moš' mislit' kakva će to lobotomija biti protiv strašnih ekipa s Farskih otočja.
Ovo nije nivo prve federalne a kamoli šta drugo.
Pola ekipe Veleža do juće presjedilo na wc šolji i istrče više od naših maza.
Ova ekipa nema glavu ni rep.
Čitava ekipa je improvizirana.
Ne mogu jebeni trokut sastaviti sa tri pasa na sredini terena.
Da mi je samo vidjeti kako i šta oni treniraju.
Pa jebene kone su šuplje u svojoj igri da ih je bolno gledati ali njihovi polu igrači jebeno trče, bore se.
Kad vidim našim u 30-toj minuti blijedi izraz lica od nemoći hoće nešto da mi bude.
Meni je zao Dudica. Ljudi mi nismo izborili Evropu prosle godine, ove godine imamo mozda i slabiju ekipu, ali i budzet je manji...
Guardiola sa ovim panjevima ne bi bio puno bolji. Ima Dudic svojih fula, ali mnogo stvari je naopako u klubu. Trebat ce vremena da se to sve poslozi.
Ekipa nema ni glavu, ni rep, a ni vodju... To trebaju Mirvicu da polaze racune oni koji dovode i traze igrace. Ovoj ekipi trebaju dva vrhunska igraca tipa Rahmanovic i Benko i onda ce krenuti naprijed. Do tada treneri mogu odlaziti i dolaziti, a nama ce igrati igraci koji su potroseni placenici. U napadu smo sterilni ko gaza...