Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37476 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Hamza totalno zavaljen na krilu, ne moze on to igrati nikako
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22765
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37477 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Talasika. Od igre je samo komentator gori.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#37478 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Što je najgore Kodro i Duduk ovaj Velez poznaju u malom prstu, barem bi trebali da znaju, pogledaj kako inferiorno djelujemo. Zalosno i za plakati kada bivsu ekipu nisu uspijeli skautirati.
BigBossBrkO
Posts: 101
Joined: 04/08/2014 01:37

#37479 Re: Utakmice.

Post by BigBossBrkO »

Ma prochepiche...samo sto nije...vratice se...eto jos malo...
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#37480 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jebem ti loptu, hoce li naš i jedan prekid biti opasan, makar kod jednog trenera? Desetine kornera, faulova i auta mi bacimo u nepovratno.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#37481 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

Feđa je rahmetli na klupi Sarajeva
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37482 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Kakvi debili, svi ko hipnotisani u loptu bleje, niko ne gleda gdje je igrac protivnicki
User avatar
enko 1964
Posts: 1386
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#37483 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Odavno Sarajevo nije jadnije djelovalo.
Iako više ništa i ne očekujem ipak mislim da ga je sada stvarno dosta.
Last edited by enko 1964 on 19/09/2022 17:19, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#37484 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kakav nesposobnjakovic i wanna be trener. Koji level seljačkog i bezidejnog fudbala. U ovoj utakmici čak ni fizički ne pariramo. Ali lik je došao da nam pokaze kako se osvajaju trofeji, zaista gledamo neko novo Sarajevo sa extra gol razlikom i velikom zalihom bodova. Lik nije uspio skautirati svoju bivsu ekipu od prije 3 mjeseca. Šta da očekujemo,pitanje je...
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37485 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Ja se više uopšte ne nerviram, sve ovo mi je postalo normalno.
Nažalost.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37486 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Sportski prijatelji na nivou
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#37487 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Haha, Abubakar,pa mi ni crnca ne umijemo pronaci.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37488 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Ne vrati se.
Adobeg
Posts: 1116
Joined: 24/02/2020 18:20

#37489 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Dobro je bod po bod i ne brinem za opstanak. :-)
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37490 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Prema statistici smo bolji bili, a nikad lošije odigrali
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37491 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Tanko. Bezidejno. Nimalo borbeno.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#37492 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Uzas, sve na ho ruk,toliko bezidejno, bezvoljno i napamet. Ovu utakmicu smo trebali izgubiti jer je Velez bio bolji.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37493 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

last mohicans wrote: 19/09/2022 18:00 Uzas, sve na ho ruk,toliko bezidejno, bezvoljno i napamet. Ovu utakmicu smo trebali izgubiti jer je Velez bio bolji.
Rekao vam je Feđa da će se negdje vratiti :mrgreen:


P.S. Nisam gledao, ali čitam komentare :-D
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37494 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Kako smo igrali i na šta smo lićili dobar je bod.
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#37495 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Haha, Duduk se žali na navijače. Vokri mu od objektivne Velezove publike.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22765
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37496 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Vise je Merso pokazao borbenosti u ovih 20 minuta nego Nardin u sezoni do sada. Mislim da je lik danas napravio prvi faul.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#37497 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Bolje bi bilo da mi njega vratimo...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37498 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Za Fedju, valjda ce procepiti. Ne treba pljuvati s obzirom da se radi o FKS. Imao je uspjeha svuda gdje je radio, valjda ga procepi i kod nas.

Kad pogledas unazad prije Dudica bili Aleksandar Vasoski, Goran Sablic, Vinko Marinovic, svi oni su negdje napravili nesto a kod nas je bilo razocarenje. Mozda nije (samo) do trenera.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37499 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ali što Rašid ima šut... :lol:
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37500 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

vicious wrote: 19/09/2022 18:22 Ali što Rašid ima šut... :lol:
prvi put i jednom opucao,mogla je i uci a zavrsilo je kako je zavrsilo :thumbup:
Post Reply