Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37476 Re: Utakmice.
Hamza totalno zavaljen na krilu, ne moze on to igrati nikako
- GandalfSivi
- Posts: 22775
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37477 Re: Utakmice.
Talasika. Od igre je samo komentator gori.
-
last mohicans
- Posts: 18225
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37478 Re: Utakmice.
Što je najgore Kodro i Duduk ovaj Velez poznaju u malom prstu, barem bi trebali da znaju, pogledaj kako inferiorno djelujemo. Zalosno i za plakati kada bivsu ekipu nisu uspijeli skautirati.
-
BigBossBrkO
- Posts: 101
- Joined: 04/08/2014 01:37
#37479 Re: Utakmice.
Ma prochepiche...samo sto nije...vratice se...eto jos malo...
-
last mohicans
- Posts: 18225
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37480 Re: Utakmice.
Jebem ti loptu, hoce li naš i jedan prekid biti opasan, makar kod jednog trenera? Desetine kornera, faulova i auta mi bacimo u nepovratno.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#37481 Re: Utakmice.
Feđa je rahmetli na klupi Sarajeva
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37482 Re: Utakmice.
Kakvi debili, svi ko hipnotisani u loptu bleje, niko ne gleda gdje je igrac protivnicki
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#37483 Re: Utakmice.
Odavno Sarajevo nije jadnije djelovalo.
Iako više ništa i ne očekujem ipak mislim da ga je sada stvarno dosta.
Iako više ništa i ne očekujem ipak mislim da ga je sada stvarno dosta.
Last edited by enko 1964 on 19/09/2022 17:19, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18225
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37484 Re: Utakmice.
Kakav nesposobnjakovic i wanna be trener. Koji level seljačkog i bezidejnog fudbala. U ovoj utakmici čak ni fizički ne pariramo. Ali lik je došao da nam pokaze kako se osvajaju trofeji, zaista gledamo neko novo Sarajevo sa extra gol razlikom i velikom zalihom bodova. Lik nije uspio skautirati svoju bivsu ekipu od prije 3 mjeseca. Šta da očekujemo,pitanje je...
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37485 Re: Utakmice.
Ja se više uopšte ne nerviram, sve ovo mi je postalo normalno.
Nažalost.
Nažalost.
-
last mohicans
- Posts: 18225
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37487 Re: Utakmice.
Haha, Abubakar,pa mi ni crnca ne umijemo pronaci.
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
#37489 Re: Utakmice.
Dobro je bod po bod i ne brinem za opstanak. 
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37490 Re: Utakmice.
Prema statistici smo bolji bili, a nikad lošije odigrali
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#37491 Re: Utakmice.
Tanko. Bezidejno. Nimalo borbeno.
-
last mohicans
- Posts: 18225
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37492 Re: Utakmice.
Uzas, sve na ho ruk,toliko bezidejno, bezvoljno i napamet. Ovu utakmicu smo trebali izgubiti jer je Velez bio bolji.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37493 Re: Utakmice.
Rekao vam je Feđa da će se negdje vratitilast mohicans wrote: ↑19/09/2022 18:00 Uzas, sve na ho ruk,toliko bezidejno, bezvoljno i napamet. Ovu utakmicu smo trebali izgubiti jer je Velez bio bolji.
P.S. Nisam gledao, ali čitam komentare
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37494 Re: Utakmice.
Kako smo igrali i na šta smo lićili dobar je bod.
-
last mohicans
- Posts: 18225
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37495 Re: Utakmice.
Haha, Duduk se žali na navijače. Vokri mu od objektivne Velezove publike.
- GandalfSivi
- Posts: 22775
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37496 Re: Utakmice.
Vise je Merso pokazao borbenosti u ovih 20 minuta nego Nardin u sezoni do sada. Mislim da je lik danas napravio prvi faul.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#37497 Re: Utakmice.
Bolje bi bilo da mi njega vratimo...
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#37498 Re: Utakmice.
Za Fedju, valjda ce procepiti. Ne treba pljuvati s obzirom da se radi o FKS. Imao je uspjeha svuda gdje je radio, valjda ga procepi i kod nas.
Kad pogledas unazad prije Dudica bili Aleksandar Vasoski, Goran Sablic, Vinko Marinovic, svi oni su negdje napravili nesto a kod nas je bilo razocarenje. Mozda nije (samo) do trenera.
Kad pogledas unazad prije Dudica bili Aleksandar Vasoski, Goran Sablic, Vinko Marinovic, svi oni su negdje napravili nesto a kod nas je bilo razocarenje. Mozda nije (samo) do trenera.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37499 Re: Utakmice.
Ali što Rašid ima šut... 
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
