Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37226 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Tanko. Za ovakve je petica minimum.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37227 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Realno je trebalo biti 5,6 u mrezi Leotara. Onoliki broj šuteva imaju Bayern i Liverpool.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37228 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Lagana pobjeda! :thumbup: Ovako je trebala proći Sloboda, pa i Igman, iako smo protiv njih dosta slabije odigrali.

Šta je omladine bilo na terenu, sakupilo ih se ne možeš ih prebrojati. :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37229 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Lagana tekma osjeti se neigranje Suljica odmah pozitivan rezultat. Catakovic,Suljic i Kobiljar su stvarno do sada i naslabije karike ovog tima.Ikica sto vise forsirati.Musa i danas zvijer prema naprijed.Napraviti dvije asistencije nije mala stvar za jednog beka.Treba Dudica i ovaj tim zadrzati 2-3 sezone i samo dodatno pojacaviti tim sa 2-3 nova igraca na polusezoni.Samo puno ne rotirati i moze se ovo sve na kraju dobro zavrsiti. :thumbup:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37230 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Napokon gol u prvom poluvremenu :)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37231 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Bez suspenzija, bez povreda i puno potrošnje. Za Zrinjski će biti više igrača u rotaciji, a trebali bi i dobro odmoriti i spremiti se pa da protiv jakog Zrinkskog na njihovom terenu vidimo koliko vrijedimo. Ne očekujem puno, ali bi mogla biti dobra utakmica. Za nadati se da su oni emotivno ispražnjeni i sa manjkom motiva iako smo im mi motiv sami po sebi. A možda nam se vrati ovo protiv Slobode i Željezničara. Dobro je i što je Drobarova na vrijeme izvukao.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37232 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

mirza_15 wrote: 31/08/2022 00:25 Bez suspenzija, bez povreda i puno potrošnje. Za Zrinjski će biti više igrača u rotaciji, a trebali bi i dobro odmoriti i spremiti se pa da protiv jakog Zrinkskog na njihovom terenu vidimo koliko vrijedimo. Ne očekujem puno, ali bi mogla biti dobra utakmica. Za nadati se da su oni emotivno ispražnjeni i sa manjkom motiva iako smo im mi motiv sami po sebi. A možda nam se vrati ovo protiv Slobode i Željezničara. Dobro je i što je Drobarova na vrijeme izvukao.
nadamo se i da će se potrošiti dodatno protiv borca, možda neka tuča, koji karton ne bi bio viška, vrijeme je da Gigović zaradi platu :D
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37233 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

sencobih wrote: 31/08/2022 06:31
mirza_15 wrote: 31/08/2022 00:25 Bez suspenzija, bez povreda i puno potrošnje. Za Zrinjski će biti više igrača u rotaciji, a trebali bi i dobro odmoriti i spremiti se pa da protiv jakog Zrinkskog na njihovom terenu vidimo koliko vrijedimo. Ne očekujem puno, ali bi mogla biti dobra utakmica. Za nadati se da su oni emotivno ispražnjeni i sa manjkom motiva iako smo im mi motiv sami po sebi. A možda nam se vrati ovo protiv Slobode i Željezničara. Dobro je i što je Drobarova na vrijeme izvukao.
nadamo se i da će se potrošiti dodatno protiv borca, možda neka tuča, koji karton ne bi bio viška, vrijeme je da Gigović zaradi platu :D
Nista nam kartoni ne znace kad vidis koliko tekmi su odigrali... Mozda neki crveni, al tesko...
Corluka im propusta Borac zbog crvenog protiv zelje. Znaci on ce im biti siguran protiv nas :D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#37234 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

pustiti Fedju da radi
da proba razne igrace
napraviti ce on posao
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37235 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Eventualni poraz protiv Zrinjskog ne smije da nas poremeti. Ne treba tražiti alibije unaprijed, treba gristi i tražiti povoljan rezultat, ali ako on ne dođe u sljedećoj utakmici protiv jakog protivnika i na njihovom terenu ne treba shvatati tragično.
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#37236 Re: Utakmice.

Post by kleja »

vicious wrote: 30/08/2022 21:17 Hamza i Dal loši večeras
Dal, šta reći, on kad krene s loptom ja sve kontam na glavu će. Sam sebe sapliće.

Hamza, nešto pokušava :roll: ali je napravio dobar posao taktički. Vršio je pritisak na njihovog lijevog beka i pravio Musi dosta prostora.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37237 Re: Utakmice.

Post by vicious »

kleja wrote: 31/08/2022 08:41
vicious wrote: 30/08/2022 21:17 Hamza i Dal loši večeras
Dal, šta reći, on kad krene s loptom ja sve kontam na glavu će. Sam sebe sapliće.

Hamza, nešto pokušava :roll: ali je napravio dobar posao taktički. Vršio je pritisak na njihovog lijevog beka i pravio Musi dosta prostora.



Pa jeste, ali oni pokusaji driblinga su mu tragikomicni :D i stalno se namjesta na lijevu nogu, hoce da šuta pa je malo predvidljiv... mogao bi biti još puno korisniji i efektivniji da malo pogleda oko sebe i brze odigrava
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#37238 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Hamza je razocarenje. Puno se ocekivalo a nista nije dao bukvalno.
Dal mora raditi na masi, vec druga godina kako se nista ne mijenja na njemu.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#37239 Re: Utakmice.

Post by animus »

Hamzu možemo suditi tek kad odigra par utakmica na svojoj poziciji. Ovako ispada loš a u stvari krpi ekipu. Dal je poslije Andreja naš najbolji igrac. Ko to ne vidi ne razumije se u fudbal. Naravno da mora još napredovati ali je top igrac koji ce zavrsiti u ligi petice i za kojim cemo plakati.
Da nam sudija nije ponistio dva cista gola bio bi petak ali svejedno. Sa svakom narednom utakmicom ova ekipa ce biti sve jaca.
ibizza
Posts: 4985
Joined: 05/06/2008 00:46

#37240 Re: Utakmice.

Post by ibizza »

Ma samo podrška, ova ekipa ce tek na prokjeće da melje sve pred sobom, za sada odrzavati se na prvom mjestu :D 8)
User avatar
madesa
Posts: 5565
Joined: 26/07/2013 02:37

#37241 Re: Utakmice.

Post by madesa »

hamza u zivotu nije igrao desno krilo. On je spic i tacka. Samo na toj poziciji i treba da igra
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37242 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Nikad vise nisam slusao tu famoznu " samo podrska" od kad je dudic tu.
Sjecam se kad je Vinko bio trener, godinu dana bez poraza bio i opet nije valjao. Nikad se nije cula ta " dajte mu podrsku, dobro radi". Jedva se cekao los rezultat da ga se tjera.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#37243 Re: Utakmice.

Post by animus »

Vinko je bio dobar trener ali su tada pocele i turbulencije u klubu na koje on nije mogao uticati. Greska je bila sto smo ga otjerali. Nije bilo do njega i od tada smo samo lutali. Meni drag covjek i trener i tesko ga mogu zamisliti kao protivnickog trenera. Šteta sto smo podlegli pritisku medija i losih rezulatata.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37244 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

Jebo i Vinka i Kodru. Pickasti treneri za kojim se iz nekih razloga place, a u njihovo vrijeme ih se zasluzeno tjeralo. Vinko svakako sve svoje uspjehe sa Sarajevom duguje Husrefu.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37245 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

PhilJacksonIzvala wrote: 31/08/2022 09:36 Jebo i Vinka i Kodru. Pickasti treneri za kojim se iz nekih razloga place, a u njihovo vrijeme ih se zasluzeno tjeralo. Vinko svakako sve svoje uspjehe sa Sarajevom duguje Husrefu.
:lol: :lol:

Ma jasta. Vinko samo pare ubirao igraci sami igrali.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37246 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

kleja wrote: 31/08/2022 08:41 Hamza, nešto pokušava :roll: ali je napravio dobar posao taktički. Vršio je pritisak na njihovog lijevog beka i pravio Musi dosta prostora.
Ma ogroman prostor mu pravio. Musa vazda sam, bez vecih problema je slao lopte ispred gola. Catakovic moze i mora bolje, vjerujem da ce nadoci. Mislim da se ne izvlaci ono najbolje iz njega, sto zbog minutaze, sto zbog pozicije.
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#37247 Re: Utakmice.

Post by kleja »

Logovan wrote: 31/08/2022 09:47
kleja wrote: 31/08/2022 08:41 Hamza, nešto pokušava :roll: ali je napravio dobar posao taktički. Vršio je pritisak na njihovog lijevog beka i pravio Musi dosta prostora.
Ma ogroman prostor mu pravio. Musa vazda sam, bez vecih problema je slao lopte ispred gola. Catakovic moze i mora bolje, vjerujem da ce nadoci. Mislim da se ne izvlaci ono najbolje iz njega, sto zbog minutaze, sto zbog pozicije.
on zna lopte to je neosporno , samo se ne snalazi na ovoj poziciji odnosno na pruža ono što mi od njega očekujemo
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37248 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 31/08/2022 09:47
kleja wrote: 31/08/2022 08:41 Hamza, nešto pokušava :roll: ali je napravio dobar posao taktički. Vršio je pritisak na njihovog lijevog beka i pravio Musi dosta prostora.
Ma ogroman prostor mu pravio. Musa vazda sam, bez vecih problema je slao lopte ispred gola. Catakovic moze i mora bolje, vjerujem da ce nadoci. Mislim da se ne izvlaci ono najbolje iz njega, sto zbog minutaze, sto zbog pozicije.
Dzafic i Catakovic sigurno dobri igraci ali ih Dudic zavaljuje kako bi se grisini nogicama Suljicu nazor napravilo mjesto u prvom timu.Jedino ga povreda moze drzati van prvog tima.Ne znam zasto ne probati jednu sa Catakovicem u napadu ovaj me Nardin nicim nije posebno odusevio malo mi baca na Handzica ubode jednu iz 10 sansi.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#37249 Re: Utakmice.

Post by dzeno123 »

rocco_siffredi wrote: 30/08/2022 22:13 Odlična utakmica večeras. :thumbup:
Jel teško ovako odigrati svaki put, barem približno :?
Tesko kada nasuprot sebe imas veliki Tuzla city
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37250 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Registarska tablica wrote: 31/08/2022 07:59
sencobih wrote: 31/08/2022 06:31

nadamo se i da će se potrošiti dodatno protiv borca, možda neka tuča, koji karton ne bi bio viška, vrijeme je da Gigović zaradi platu :D
Nista nam kartoni ne znace kad vidis koliko tekmi su odigrali... Mozda neki crveni, al tesko...
Corluka im propusta Borac zbog crvenog protiv zelje. Znaci on ce im biti siguran protiv nas :D
Sad Corluka dobio crveni nema ga protiv nas. :D
Post Reply