Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37201 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

90minut wrote: 27/08/2022 16:47
rocco_siffredi wrote: 27/08/2022 16:43

Ma 3 godine. Nismo cicije. Da vidimo koliko možemo trpiti. Možda neko i neku disertaciju na nama odbrani.
Jakirovic brate gdje bi Zrinjski bio da mu nisu dali još godinu?

Šta imaš više od silnog tjeranja.. :-)
Problem je sto mi i zrinjski nemamo dodirnih tacaka. Nas i njihov "sistem" rada se nisu u putu sreli. Ako je nesto upalilo u zrinjskom ili TC ne znaci da ce upaliti i kod tebe. Smjesno je i pomisliti na to

Ako se ova agonija kod nas nastavi jos koje kolo rastjeracemo i ono malo publike sto dolazi pa ti eksperimentisi onda
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37202 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

omega369 wrote: 28/08/2022 23:52
90minut wrote: 27/08/2022 16:47

Jakirovic brate gdje bi Zrinjski bio da mu nisu dali još godinu?

Šta imaš više od silnog tjeranja.. :-)
Problem je sto mi i zrinjski nemamo dodirnih tacaka. Nas i njihov "sistem" rada se nisu u putu sreli. Ako je nesto upalilo u zrinjskom ili TC ne znaci da ce upaliti i kod tebe. Smjesno je i pomisliti na to

Ako se ova agonija kod nas nastavi jos koje kolo rastjeracemo i ono malo publike sto dolazi pa ti eksperimentisi onda
Ako ne daš treneru dvije pune godine onda i zaslužuješ sve što ti se dešava tu nema puno filozofiranja.

A publika k'o publika uvijek smo karine bili niz losih rezultata i eto nas nazad na plafon 2k.

To je dakle moj licni stav i vjerujem velike vecine međutim to ne znaci da necu psovati s tribina i urlati ako kiksamo sutra. :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37203 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

mond wrote: 28/08/2022 18:18 Imali smo"povoljniji" raspored, zato i mislite da nije toliko loše. Ja mislim da je loše. Izdurat nekako do zime.
Odigrali smo 7. Ostalo još 4 da odigramo prvi krug sa svima. Leotar, Velež, Zrinjski i Široki. Ja ne vidim da je to puno teže od utakmica sa Borcem, TC-om i derbijem koji su iza nas. Zrinjski je odlična ekipa, ali i njih čeka srijeda-subota tempo jako dugo (5 zaostalih utakmica plus kup). Nijedna od ove preostale tri ekipe nisu za podcijeniti, ali ne vidim da su sada neki bauk. Da zaključim, ne vidim da su preostale 4 išta teže od prethodnih 7 osim Zrinjskog koji je priča za sebe.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37204 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37205 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Image
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37206 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Sta se desava sa Dudicem?

Od onolikog hajcanja raje da dolaze na utakmice, do nepojavljivanja na presu za samo mjesec i po :lol: :lol:

Bas smo pogresnom treneru dali sve u ruke, nazalost. Moje misljenje. Nadam se da je pogresno :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37207 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Zna li se kakav nam je zdravstveni bilten za sutra? Ko može, ko ne može.... Valjda se nešto sastavi za minimalnu pobjedu protiv Leotara :mrgreen:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37208 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

mirza_15 wrote: 29/08/2022 13:50 Zna li se kakav nam je zdravstveni bilten za sutra? Ko može, ko ne može.... Valjda se nešto sastavi za minimalnu pobjedu protiv Leotara :mrgreen:
Suljic se zali na povredu :lol: :lol: :lol: :lol:

Anicic
Avramovski
Cirjak
Buljubasic
Salcin
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37209 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Registarska tablica wrote: 29/08/2022 13:38 Sta se desava sa Dudicem?

Od onolikog hajcanja raje da dolaze na utakmice, do nepojavljivanja na presu za samo mjesec i po :lol: :lol:

Bas smo pogresnom treneru dali sve u ruke, nazalost. Moje misljenje. Nadam se da je pogresno :D
Čita forum, pa skonto da manje treba pričati, jerbo smo većina to konstatovali. Ne mora se na svakoj i pojaviti, ako ce opet svojim izjavama iritirati većinu navijača. Ako pobijedimo, garant ćemo opet slušati ja,ja..jesam vam rekao. Ako kiksamo, bum vidjeli.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#37210 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Registarska tablica wrote: 29/08/2022 13:53
mirza_15 wrote: 29/08/2022 13:50 Zna li se kakav nam je zdravstveni bilten za sutra? Ko može, ko ne može.... Valjda se nešto sastavi za minimalnu pobjedu protiv Leotara :mrgreen:
Suljic se zali na povredu :lol: :lol: :lol: :lol:

Anicic
Avramovski
Cirjak
Buljubasic
Salcin
Povrijeđen mu ego :mrgreen:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37211 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Od onolike sirine na klupi, mi smo dosli da 6 igraca na klupi imamo :lol:

A poslije Leotara idu sve derbi utakmice... Dabogda da ovo na dobro izadje.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37212 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

FK SARAJEVO: Šahinović, Musa, Čataković, Đokanović, Varešanović, Mulahusejnović, Ramić, Tomašević, Džafić, Drobarov, Ikić.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37213 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Eki Catakovic u prvih 11 :D

Idemo po pobjedu!!!
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#37214 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Opet Dal sebičan, počeo mi je ici na neku stvar.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22782
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37215 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Naucio levat kako nam se desni bek zove :D
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37216 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Dadosmo ga u prvom :D

E sad su svi yebali jeza :izet:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37217 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Trebamo vazda bez publike igrati, izgleda da je do toga
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37218 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Usao sam upravo to da napisem. Haman da im je lakse igrati kad nema pritiska publike.

Musa ofanzivno odlican. Dzafic insteresantno dobar na ovoj poziciji. Jedino me Dal i Nardin tangiraju sebicnoscu i glupim potezima.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37219 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Konacno rahat utakmica....



Ako ne useru!? :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37220 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Golman Leotara nije dahnuo ni minute. Nasi samo resetaju. :thumbup:
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37221 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Hamza i Dal loši večeras
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37222 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Koji je kurac sudiji :roll:
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#37223 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Kako smo bili krenuli ocekivao sam da Leotar dozivi sudbinu Bornemoutha :D
Dobro je i ovo
mond
Posts: 3617
Joined: 24/10/2010 20:45

#37224 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ozbiljno odigrano večeras.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37225 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Odlična utakmica večeras. :thumbup:
Jel teško ovako odigrati svaki put, barem približno :?
Post Reply