Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ma 3 godine. Nismo cicije. Da vidimo koliko možemo trpiti. Možda neko i neku disertaciju na nama odbrani.
Jakirovic brate gdje bi Zrinjski bio da mu nisu dali još godinu?
Šta imaš više od silnog tjeranja..
Problem je sto mi i zrinjski nemamo dodirnih tacaka. Nas i njihov "sistem" rada se nisu u putu sreli. Ako je nesto upalilo u zrinjskom ili TC ne znaci da ce upaliti i kod tebe. Smjesno je i pomisliti na to
Ako se ova agonija kod nas nastavi jos koje kolo rastjeracemo i ono malo publike sto dolazi pa ti eksperimentisi onda
Jakirovic brate gdje bi Zrinjski bio da mu nisu dali još godinu?
Šta imaš više od silnog tjeranja..
Problem je sto mi i zrinjski nemamo dodirnih tacaka. Nas i njihov "sistem" rada se nisu u putu sreli. Ako je nesto upalilo u zrinjskom ili TC ne znaci da ce upaliti i kod tebe. Smjesno je i pomisliti na to
Ako se ova agonija kod nas nastavi jos koje kolo rastjeracemo i ono malo publike sto dolazi pa ti eksperimentisi onda
Ako ne daš treneru dvije pune godine onda i zaslužuješ sve što ti se dešava tu nema puno filozofiranja.
A publika k'o publika uvijek smo karine bili niz losih rezultata i eto nas nazad na plafon 2k.
To je dakle moj licni stav i vjerujem velike vecine međutim to ne znaci da necu psovati s tribina i urlati ako kiksamo sutra.
mond wrote: ↑28/08/2022 18:18
Imali smo"povoljniji" raspored, zato i mislite da nije toliko loše. Ja mislim da je loše. Izdurat nekako do zime.
Odigrali smo 7. Ostalo još 4 da odigramo prvi krug sa svima. Leotar, Velež, Zrinjski i Široki. Ja ne vidim da je to puno teže od utakmica sa Borcem, TC-om i derbijem koji su iza nas. Zrinjski je odlična ekipa, ali i njih čeka srijeda-subota tempo jako dugo (5 zaostalih utakmica plus kup). Nijedna od ove preostale tri ekipe nisu za podcijeniti, ali ne vidim da su sada neki bauk. Da zaključim, ne vidim da su preostale 4 išta teže od prethodnih 7 osim Zrinjskog koji je priča za sebe.
mirza_15 wrote: ↑29/08/2022 13:50
Zna li se kakav nam je zdravstveni bilten za sutra? Ko može, ko ne može.... Valjda se nešto sastavi za minimalnu pobjedu protiv Leotara
Od onolikog hajcanja raje da dolaze na utakmice, do nepojavljivanja na presu za samo mjesec i po
Bas smo pogresnom treneru dali sve u ruke, nazalost. Moje misljenje. Nadam se da je pogresno
Čita forum, pa skonto da manje treba pričati, jerbo smo većina to konstatovali. Ne mora se na svakoj i pojaviti, ako ce opet svojim izjavama iritirati većinu navijača. Ako pobijedimo, garant ćemo opet slušati ja,ja..jesam vam rekao. Ako kiksamo, bum vidjeli.
mirza_15 wrote: ↑29/08/2022 13:50
Zna li se kakav nam je zdravstveni bilten za sutra? Ko može, ko ne može.... Valjda se nešto sastavi za minimalnu pobjedu protiv Leotara