Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#37226 Re: Utakmice.
Tanko. Za ovakve je petica minimum.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37227 Re: Utakmice.
Realno je trebalo biti 5,6 u mrezi Leotara. Onoliki broj šuteva imaju Bayern i Liverpool.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37228 Re: Utakmice.
Lagana pobjeda!
Ovako je trebala proći Sloboda, pa i Igman, iako smo protiv njih dosta slabije odigrali.
Šta je omladine bilo na terenu, sakupilo ih se ne možeš ih prebrojati.
Šta je omladine bilo na terenu, sakupilo ih se ne možeš ih prebrojati.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37229 Re: Utakmice.
Lagana tekma osjeti se neigranje Suljica odmah pozitivan rezultat. Catakovic,Suljic i Kobiljar su stvarno do sada i naslabije karike ovog tima.Ikica sto vise forsirati.Musa i danas zvijer prema naprijed.Napraviti dvije asistencije nije mala stvar za jednog beka.Treba Dudica i ovaj tim zadrzati 2-3 sezone i samo dodatno pojacaviti tim sa 2-3 nova igraca na polusezoni.Samo puno ne rotirati i moze se ovo sve na kraju dobro zavrsiti. 
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37230 Re: Utakmice.
Napokon gol u prvom poluvremenu 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37231 Re: Utakmice.
Bez suspenzija, bez povreda i puno potrošnje. Za Zrinjski će biti više igrača u rotaciji, a trebali bi i dobro odmoriti i spremiti se pa da protiv jakog Zrinkskog na njihovom terenu vidimo koliko vrijedimo. Ne očekujem puno, ali bi mogla biti dobra utakmica. Za nadati se da su oni emotivno ispražnjeni i sa manjkom motiva iako smo im mi motiv sami po sebi. A možda nam se vrati ovo protiv Slobode i Željezničara. Dobro je i što je Drobarova na vrijeme izvukao.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37232 Re: Utakmice.
nadamo se i da će se potrošiti dodatno protiv borca, možda neka tuča, koji karton ne bi bio viška, vrijeme je da Gigović zaradi platumirza_15 wrote: ↑31/08/2022 00:25 Bez suspenzija, bez povreda i puno potrošnje. Za Zrinjski će biti više igrača u rotaciji, a trebali bi i dobro odmoriti i spremiti se pa da protiv jakog Zrinkskog na njihovom terenu vidimo koliko vrijedimo. Ne očekujem puno, ali bi mogla biti dobra utakmica. Za nadati se da su oni emotivno ispražnjeni i sa manjkom motiva iako smo im mi motiv sami po sebi. A možda nam se vrati ovo protiv Slobode i Željezničara. Dobro je i što je Drobarova na vrijeme izvukao.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37233 Re: Utakmice.
Nista nam kartoni ne znace kad vidis koliko tekmi su odigrali... Mozda neki crveni, al tesko...sencobih wrote: ↑31/08/2022 06:31nadamo se i da će se potrošiti dodatno protiv borca, možda neka tuča, koji karton ne bi bio viška, vrijeme je da Gigović zaradi platumirza_15 wrote: ↑31/08/2022 00:25 Bez suspenzija, bez povreda i puno potrošnje. Za Zrinjski će biti više igrača u rotaciji, a trebali bi i dobro odmoriti i spremiti se pa da protiv jakog Zrinkskog na njihovom terenu vidimo koliko vrijedimo. Ne očekujem puno, ali bi mogla biti dobra utakmica. Za nadati se da su oni emotivno ispražnjeni i sa manjkom motiva iako smo im mi motiv sami po sebi. A možda nam se vrati ovo protiv Slobode i Željezničara. Dobro je i što je Drobarova na vrijeme izvukao.![]()
Corluka im propusta Borac zbog crvenog protiv zelje. Znaci on ce im biti siguran protiv nas
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#37234 Re: Utakmice.
pustiti Fedju da radi
da proba razne igrace
napraviti ce on posao
da proba razne igrace
napraviti ce on posao
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37235 Re: Utakmice.
Eventualni poraz protiv Zrinjskog ne smije da nas poremeti. Ne treba tražiti alibije unaprijed, treba gristi i tražiti povoljan rezultat, ali ako on ne dođe u sljedećoj utakmici protiv jakog protivnika i na njihovom terenu ne treba shvatati tragično.
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37237 Re: Utakmice.
Pa jeste, ali oni pokusaji driblinga su mu tragikomicni
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#37238 Re: Utakmice.
Hamza je razocarenje. Puno se ocekivalo a nista nije dao bukvalno.
Dal mora raditi na masi, vec druga godina kako se nista ne mijenja na njemu.
Dal mora raditi na masi, vec druga godina kako se nista ne mijenja na njemu.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#37239 Re: Utakmice.
Hamzu možemo suditi tek kad odigra par utakmica na svojoj poziciji. Ovako ispada loš a u stvari krpi ekipu. Dal je poslije Andreja naš najbolji igrac. Ko to ne vidi ne razumije se u fudbal. Naravno da mora još napredovati ali je top igrac koji ce zavrsiti u ligi petice i za kojim cemo plakati.
Da nam sudija nije ponistio dva cista gola bio bi petak ali svejedno. Sa svakom narednom utakmicom ova ekipa ce biti sve jaca.
Da nam sudija nije ponistio dva cista gola bio bi petak ali svejedno. Sa svakom narednom utakmicom ova ekipa ce biti sve jaca.
-
ibizza
- Posts: 4985
- Joined: 05/06/2008 00:46
#37240 Re: Utakmice.
Ma samo podrška, ova ekipa ce tek na prokjeće da melje sve pred sobom, za sada odrzavati se na prvom mjestu

- madesa
- Posts: 5568
- Joined: 26/07/2013 02:37
#37241 Re: Utakmice.
hamza u zivotu nije igrao desno krilo. On je spic i tacka. Samo na toj poziciji i treba da igra
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37242 Re: Utakmice.
Nikad vise nisam slusao tu famoznu " samo podrska" od kad je dudic tu.
Sjecam se kad je Vinko bio trener, godinu dana bez poraza bio i opet nije valjao. Nikad se nije cula ta " dajte mu podrsku, dobro radi". Jedva se cekao los rezultat da ga se tjera.
Sjecam se kad je Vinko bio trener, godinu dana bez poraza bio i opet nije valjao. Nikad se nije cula ta " dajte mu podrsku, dobro radi". Jedva se cekao los rezultat da ga se tjera.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#37243 Re: Utakmice.
Vinko je bio dobar trener ali su tada pocele i turbulencije u klubu na koje on nije mogao uticati. Greska je bila sto smo ga otjerali. Nije bilo do njega i od tada smo samo lutali. Meni drag covjek i trener i tesko ga mogu zamisliti kao protivnickog trenera. Šteta sto smo podlegli pritisku medija i losih rezulatata.
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37244 Re: Utakmice.
Jebo i Vinka i Kodru. Pickasti treneri za kojim se iz nekih razloga place, a u njihovo vrijeme ih se zasluzeno tjeralo. Vinko svakako sve svoje uspjehe sa Sarajevom duguje Husrefu.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37245 Re: Utakmice.
PhilJacksonIzvala wrote: ↑31/08/2022 09:36 Jebo i Vinka i Kodru. Pickasti treneri za kojim se iz nekih razloga place, a u njihovo vrijeme ih se zasluzeno tjeralo. Vinko svakako sve svoje uspjehe sa Sarajevom duguje Husrefu.
Ma jasta. Vinko samo pare ubirao igraci sami igrali.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37246 Re: Utakmice.
Ma ogroman prostor mu pravio. Musa vazda sam, bez vecih problema je slao lopte ispred gola. Catakovic moze i mora bolje, vjerujem da ce nadoci. Mislim da se ne izvlaci ono najbolje iz njega, sto zbog minutaze, sto zbog pozicije.
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#37247 Re: Utakmice.
on zna lopte to je neosporno , samo se ne snalazi na ovoj poziciji odnosno na pruža ono što mi od njega očekujemo
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37248 Re: Utakmice.
Dzafic i Catakovic sigurno dobri igraci ali ih Dudic zavaljuje kako bi se grisini nogicama Suljicu nazor napravilo mjesto u prvom timu.Jedino ga povreda moze drzati van prvog tima.Ne znam zasto ne probati jednu sa Catakovicem u napadu ovaj me Nardin nicim nije posebno odusevio malo mi baca na Handzica ubode jednu iz 10 sansi.
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#37249 Re: Utakmice.
Tesko kada nasuprot sebe imas veliki Tuzla cityrocco_siffredi wrote: ↑30/08/2022 22:13 Odlična utakmica večeras.![]()
Jel teško ovako odigrati svaki put, barem približno![]()
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37250 Re: Utakmice.
Sad Corluka dobio crveni nema ga protiv nas.Registarska tablica wrote: ↑31/08/2022 07:59Nista nam kartoni ne znace kad vidis koliko tekmi su odigrali... Mozda neki crveni, al tesko...
Corluka im propusta Borac zbog crvenog protiv zelje. Znaci on ce im biti siguran protiv nas![]()
