Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#35677 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by BadBoy »

Labirint wrote: 15/06/2026 18:30
Haris.ba wrote: 15/06/2026 18:24
Labirint wrote: 15/06/2026 18:22 Kad su se poeni kupili i poentiralo na cestogradnji? Na lokalu mozda i asfaltiranju sela i gradova a na autocestama tesko. Pa sjeti se da je SDP 2014.otvorio vlakovo tarcin bukvalno par dana pred izbore pa dozivio epski potop,ne u hercegovini niti banja luci gdje to nikog ne tangira nego od populacije koja se koristila i koristi vecinski tim dijelom... tako da misliti da ce te autocesta čupati na nekim izborima je iluzorno, mozda da napravis koridor u cugu al to u nekoj sedmoj dimenziji
Pa. slazem se. Vec sam napisao da je narodu nebitna izgradnja autocesta.
Otprilike, kod nas se najvise "sekiraju" sarajlije koje idu na more 3.puta godisnje i dvaputa u zagreb, neki od privrednika i poslovnih ljudi, dijaspora koja upadne u rupu na Bos.brodu ostalima je u principu svejedno. Narod se generalno nikako ne krece,nema taj obicaj znas i sam koliko je tuzlaka ikada bilo u bihacu ili mostaraca u tuzli ,privreda gotovo i ne postoji, gorivo je samo po sebi izdatak pa i da imas koridor od doboja do mostara bi ti trebalo min 25 maraka ... tako da nigdje ne zuri stobiono rekli sjedi dje si ni za jesi nisi :D
Ne voli naš narod autoput jer to košta a i poveća se potrošnja goriva
peca777
Posts: 1294
Joined: 19/04/2019 14:08

#35678 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by peca777 »

Labirint wrote: 15/06/2026 18:30 Otprilike, kod nas se najvise "sekiraju"
Ne sikira se niko. AP nam je jedna od tema za tarlahanje.
Post Reply