Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Moderator: anex
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#35677 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ne voli naš narod autoput jer to košta a i poveća se potrošnja gorivaLabirint wrote: ↑15/06/2026 18:30Otprilike, kod nas se najvise "sekiraju" sarajlije koje idu na more 3.puta godisnje i dvaputa u zagreb, neki od privrednika i poslovnih ljudi, dijaspora koja upadne u rupu na Bos.brodu ostalima je u principu svejedno. Narod se generalno nikako ne krece,nema taj obicaj znas i sam koliko je tuzlaka ikada bilo u bihacu ili mostaraca u tuzli ,privreda gotovo i ne postoji, gorivo je samo po sebi izdatak pa i da imas koridor od doboja do mostara bi ti trebalo min 25 maraka ... tako da nigdje ne zuri stobiono rekli sjedi dje si ni za jesi nisiHaris.ba wrote: ↑15/06/2026 18:24Pa. slazem se. Vec sam napisao da je narodu nebitna izgradnja autocesta.Labirint wrote: ↑15/06/2026 18:22 Kad su se poeni kupili i poentiralo na cestogradnji? Na lokalu mozda i asfaltiranju sela i gradova a na autocestama tesko. Pa sjeti se da je SDP 2014.otvorio vlakovo tarcin bukvalno par dana pred izbore pa dozivio epski potop,ne u hercegovini niti banja luci gdje to nikog ne tangira nego od populacije koja se koristila i koristi vecinski tim dijelom... tako da misliti da ce te autocesta čupati na nekim izborima je iluzorno, mozda da napravis koridor u cugu al to u nekoj sedmoj dimenziji![]()
-
peca777
- Posts: 1294
- Joined: 19/04/2019 14:08
