Zalosno je da se mora toliki tekst napisati o necemu sto je ocigledno.Dinostula wrote: ↑24/10/2021 23:12Mi trazimo problem u covjeku koji je do sada najvise konkretno uradio.Sta bi trebali onda reci za ostatak ekipe ? Da li je Stojcev isto tako bio trkac ? Eto imas Kobiljara koji u stilu Mesija predje petoricu pa onda fuli dvije 100% sanse.Momak ne zna ni dodati niti dati gol.Nama treba ofanzivni vezni ko Rahmanovic ali hajde nadji igraca takvog kvaliteta koji ce truhnuti kod nas par godina.Bodul je igrac poteza i nije tu da bude atleticar.Svaka ekipa ima jednog ili dvojicu tanjirdzija ne mogu svi biti Djokakovic ili Sabanovic.Sablic ako ostane do kraja prvenstva bojim se da necemo otici ni u evropu.vicious wrote: ↑24/10/2021 22:55
Bodul jeste majstor s loptom i to je nesporno. Ali taj tip igrača koji ne trči i ništa ne radi defanzivno je ostao negdje u 70-im godinama prošlog stoljeća, u ovom današnjem fudbalu nema šta da traži. Može u ovoj našoj ligi možda da prolazi protiv slabijih protivnika, ali čak i ovdje je protiv ekipa koje igraju brže i sa većim intenzitetom on prosto igrač manje.
Moj Dino, ja bih njih razumio sto kritiziraju Bodula da smo mi neki Dinamo Zagreb...nego mi trazimo Bodulu mane...eeeej mi, gdje igra skoro ko hoce.


