Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3526 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

75!

Image

Prva ljubavi, najveća radosti!
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3527 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Jedna prigodna

internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#3528 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

Predlažem da preko Merdanovića i Džemidžića urgiramo u savezu da nam na kraju sezone dadnu neki trofej za pobjedu u derbiju kao i za trenerove presentation skills.

Jebo tabelu, titulu, kup, evropu, afirmaciju i prodaju mladih igrača, kao i zaradu od evrope i mladih igrača.
Mi smo svoje planove skoro ostvarili
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#3529 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by enko 1964 »

Ima li kakvog nagovještaja odlaska škriparskog trenerskog maga?
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3530 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

enko 1964 wrote: 24/10/2021 13:53 Ima li kakvog nagovještaja odlaska škriparskog trenerskog maga?
Možemo razmišljati o tjeranju trenera tek kad članova bude petocifren broj pa da se i članstvo pita. Do tada sta vlasnik odluci tako će biti.

I svako ko nosi dres našeg kluba ne smije biti vrijedjan
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3531 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

FAZLAGIĆ, MUZUROVIĆ I MAGLAJLIĆ OTKRILI PLOČU GDJE JE NASTAO FK „SARAJEVO“

https://fksarajevo.ba/vijesti/fazlagic- ... ajevo/6193
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3533 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Opa!!!


:sretan:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3534 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Rođendanski poklon :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3535 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

SABRINA BULJUBAŠIĆ NIJE VIŠE DIREKTORICA FK SARAJEVO

https://fksarajevo.ba/vijesti/sabrina-b ... ajevo/6194

Hvala, doviđenja i prijatno. I ne vraćaj se.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3536 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Alahuekber
last mohicans
Posts: 18285
Joined: 09/08/2012 23:19

#3537 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Makar nesto lijepo, bye bye,Sabro. Ona je dovela Sablica, vjerovatno ce i on ici. Pretpostavljam..
Adobeg
Posts: 1119
Joined: 24/02/2020 18:20

#3538 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Hvala bogu da smo se rijesili jednog uhljeba,ima ih jos u klubu,hajde i ti Gorane nazalost ne znas voditi nas klub. :thumbup:
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#3539 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarlo Akrobata »

Ajd hvala kurcu!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3540 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Hvala direktorici za dosadasnji angazman, uradila je dio dobrih stvari za klub a sad ostaje da se vidi ko je nasljednik.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3541 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by strong69 »

enko 1964 wrote: 24/10/2021 13:53 Ima li kakvog nagovještaja odlaska škriparskog trenerskog maga?
Počeli ste. Čudi me, dugo je i trajalo. Sto se prije pomirite sa tim da vama niko ne valja to bolje za sve.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3542 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

strong69 wrote: 24/10/2021 21:01
enko 1964 wrote: 24/10/2021 13:53 Ima li kakvog nagovještaja odlaska škriparskog trenerskog maga?
Počeli ste. Čudi me, dugo je i trajalo. Sto se prije pomirite sa tim da vama niko ne valja to bolje za sve.
Dobro, cudno je da je poceo traziti dva krila, hajde za bekove i nekako a do juce je govorio da ima dobar sastav.

Bilo je doduse i pogresnih poteza u ovom prelaznom. Recimo dovodjenje Bodula i odlazak Mustedanagica, sta je bio cilj? Malom se prebacivalo da je spor, da ne trci a sta onda reci za Bodula? Meni ni u jednom segmentu on nije napredak u odnosu na Zinedina, cak moze se reci nazadak. Doduse ne znaju se detalji zasto je otisao jer tad su ostajali samo oni koji su bili spremni prepoloviti platu.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3543 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Grean wrote: 24/10/2021 22:24
strong69 wrote: 24/10/2021 21:01

Počeli ste. Čudi me, dugo je i trajalo. Sto se prije pomirite sa tim da vama niko ne valja to bolje za sve.
Dobro, cudno je da je poceo traziti dva krila, hajde za bekove i nekako a do juce je govorio da ima dobar sastav.

Bilo je doduse i pogresnih poteza u ovom prelaznom. Recimo dovodjenje Bodula i odlazak Mustedanagica, sta je bio cilj? Malom se prebacivalo da je spor, da ne trci a sta onda reci za Bodula? Meni ni u jednom segmentu on nije napredak u odnosu na Zinedina, cak moze se reci nazadak. Doduse ne znaju se detalji zasto je otisao jer tad su ostajali samo oni koji su bili spremni prepoloviti platu.
Bodul je 10 puta veci znalac od Zinedina pogledaj prvo gdje je covjek sve igrao a dokle je Zinedin dogurao.Nije on kriv sto nema kvalitetnih saigraca s kim ce igrati.Igraci mozda i nisu toliko losi koliko su fizicki nespremni i zato Sabljic mora ici.Ja bi Uscuplicu dao da zavrsi ovu sezonu svakako nema nista od titule.Da su sad tu Tatar i Rahmanovic mi bi titulu uzeli i sa Uscuplicem a ne Sabljicem.Najbolji je primjer VInko od najboljeg trenra sa 450 dana bez poraza do najveceg ublehasa a razlika izmejndu to dvoje u Tataru i Rahmanu.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3544 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Dinostula wrote: 24/10/2021 22:48
Grean wrote: 24/10/2021 22:24

Dobro, cudno je da je poceo traziti dva krila, hajde za bekove i nekako a do juce je govorio da ima dobar sastav.

Bilo je doduse i pogresnih poteza u ovom prelaznom. Recimo dovodjenje Bodula i odlazak Mustedanagica, sta je bio cilj? Malom se prebacivalo da je spor, da ne trci a sta onda reci za Bodula? Meni ni u jednom segmentu on nije napredak u odnosu na Zinedina, cak moze se reci nazadak. Doduse ne znaju se detalji zasto je otisao jer tad su ostajali samo oni koji su bili spremni prepoloviti platu.
Bodul je 10 puta veci znalac od Zinedina pogledaj prvo gdje je covjek sve igrao a dokle je Zinedin dogurao.Nije on kriv sto nema kvalitetnih saigraca s kim ce igrati.Igraci mozda i nisu toliko losi koliko su fizicki nespremni i zato Sabljic mora ici.Ja bi Uscuplicu dao da zavrsi ovu sezonu svakako nema nista od titule.Da su sad tu Tatar i Rahmanovic mi bi titulu uzeli i sa Uscuplicem a ne Sabljicem.Najbolji je primjer VInko od najboljeg trenra sa 450 dana bez poraza do najveceg ublehasa a razlika izmejndu to dvoje u Tataru i Rahmanu.
Bodul jeste majstor s loptom i to je nesporno. Ali taj tip igrača koji ne trči i ništa ne radi defanzivno je ostao negdje u 70-im godinama prošlog stoljeća, u ovom današnjem fudbalu nema šta da traži. Može u ovoj našoj ligi možda da prolazi protiv slabijih protivnika, ali čak i ovdje je protiv ekipa koje igraju brže i sa većim intenzitetom on prosto igrač manje.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#3545 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by il dottore »

Bodul bi se vidio na terenu da svi ostali trce i rade. Medjutim mi smo i najvecu radilicu u ekipi Djokanovica sveli na nivo rekreativca, ni on protiv Zrinjskog ne moze duela dobiti
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3546 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

vicious wrote: 24/10/2021 22:55
Dinostula wrote: 24/10/2021 22:48

Bodul je 10 puta veci znalac od Zinedina pogledaj prvo gdje je covjek sve igrao a dokle je Zinedin dogurao.Nije on kriv sto nema kvalitetnih saigraca s kim ce igrati.Igraci mozda i nisu toliko losi koliko su fizicki nespremni i zato Sabljic mora ici.Ja bi Uscuplicu dao da zavrsi ovu sezonu svakako nema nista od titule.Da su sad tu Tatar i Rahmanovic mi bi titulu uzeli i sa Uscuplicem a ne Sabljicem.Najbolji je primjer VInko od najboljeg trenra sa 450 dana bez poraza do najveceg ublehasa a razlika izmejndu to dvoje u Tataru i Rahmanu.
Bodul jeste majstor s loptom i to je nesporno. Ali taj tip igrača koji ne trči i ništa ne radi defanzivno je ostao negdje u 70-im godinama prošlog stoljeća, u ovom današnjem fudbalu nema šta da traži. Može u ovoj našoj ligi možda da prolazi protiv slabijih protivnika, ali čak i ovdje je protiv ekipa koje igraju brže i sa većim intenzitetom on prosto igrač manje.
Mi trazimo problem u covjeku koji je do sada najvise konkretno uradio.Sta bi trebali onda reci za ostatak ekipe ? Da li je Stojcev isto tako bio trkac ? Eto imas Kobiljara koji u stilu Mesija predje petoricu pa onda fuli dvije 100% sanse.Momak ne zna ni dodati niti dati gol.Nama treba ofanzivni vezni ko Rahmanovic ali hajde nadji igraca takvog kvaliteta koji ce truhnuti kod nas par godina.Bodul je igrac poteza i nije tu da bude atleticar.Svaka ekipa ima jednog ili dvojicu tanjirdzija ne mogu svi biti Djokakovic ili Sabanovic.Sablic ako ostane do kraja prvenstva bojim se da necemo otici ni u evropu.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3547 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Dinostula wrote: 24/10/2021 23:12
vicious wrote: 24/10/2021 22:55
Bodul jeste majstor s loptom i to je nesporno. Ali taj tip igrača koji ne trči i ništa ne radi defanzivno je ostao negdje u 70-im godinama prošlog stoljeća, u ovom današnjem fudbalu nema šta da traži. Može u ovoj našoj ligi možda da prolazi protiv slabijih protivnika, ali čak i ovdje je protiv ekipa koje igraju brže i sa većim intenzitetom on prosto igrač manje.
Mi trazimo problem u covjeku koji je do sada najvise konkretno uradio.Sta bi trebali onda reci za ostatak ekipe ? Da li je Stojcev isto tako bio trkac ? Eto imas Kobiljara koji u stilu Mesija predje petoricu pa onda fuli dvije 100% sanse.Momak ne zna ni dodati niti dati gol.Nama treba ofanzivni vezni ko Rahmanovic ali hajde nadji igraca takvog kvaliteta koji ce truhnuti kod nas par godina.Bodul je igrac poteza i nije tu da bude atleticar.Svaka ekipa ima jednog ili dvojicu tanjirdzija ne mogu svi biti Djokakovic ili Sabanovic.Sablic ako ostane do kraja prvenstva bojim se da necemo otici ni u evropu.
Ma ne trazimo problem u njemu, on je samo dio problema.
A vjeruj mi, Stojčev je za njega bio maratonac. :D
Da ostatak ekipe funkcioniše, vjerovatno se to ne bi toliko primjećivalo, ali ovako ne ide nikako. Ne može danas niko sebi priuštiti taj luksuz da dvojica šetkaju naprijed. Jedan i nekako, ali dvojica ne.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3548 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Poenta price je bila da je i Zinedin znalac a uz to opet pokretljiviji pa se kritika svodila na to da se ne krece. Sad kad vidim Bodula place mi se za Zinedinom.

Eto daj Boze da sam ja u krivu.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#3549 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

Grean wrote: 24/10/2021 23:38 Poenta price je bila da je i Zinedin znalac a uz to opet pokretljiviji pa se kritika svodila na to da se ne krece. Sad kad vidim Bodula place mi se za Zinedinom.

Eto daj Boze da sam ja u krivu.
Ne znam ko proglasi tog Zinedina znalcem...mozda babo mu, cuj Zinedin.

Kad vidim Bodula, ave suprotno od tog izvikanog Zinedina...kod Bodula bar vidim ljudinu, i kad gube imam osjecaj da nije gotovo, Bodul ce nesto uraditi, ima nade zbog Bodula...

A ti "igraci" Zinedin, H3bibovic...pa sama njihova pojava na terenu mi kaze - zagrni nas, nemamo mi kuveta nizasta
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#3550 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

vicious wrote: 24/10/2021 23:21
Dinostula wrote: 24/10/2021 23:12

Mi trazimo problem u covjeku koji je do sada najvise konkretno uradio.Sta bi trebali onda reci za ostatak ekipe ? Da li je Stojcev isto tako bio trkac ? Eto imas Kobiljara koji u stilu Mesija predje petoricu pa onda fuli dvije 100% sanse.Momak ne zna ni dodati niti dati gol.Nama treba ofanzivni vezni ko Rahmanovic ali hajde nadji igraca takvog kvaliteta koji ce truhnuti kod nas par godina.Bodul je igrac poteza i nije tu da bude atleticar.Svaka ekipa ima jednog ili dvojicu tanjirdzija ne mogu svi biti Djokakovic ili Sabanovic.Sablic ako ostane do kraja prvenstva bojim se da necemo otici ni u evropu.
Ma ne trazimo problem u njemu, on je samo dio problema.
A vjeruj mi, Stojčev je za njega bio maratonac. :D
Da ostatak ekipe funkcioniše, vjerovatno se to ne bi toliko primjećivalo, ali ovako ne ide nikako. Ne može danas niko sebi priuštiti taj luksuz da dvojica šetkaju naprijed. Jedan i nekako, ali dvojica ne.
Dzeko citavu karijeru presetao ja tog lika nisam vidio da je potrcao u zivotu.Neko treba da odgovara za losu fizicku spremu a to je Sablic i niko drugi.Sad da li je samo losa fizicka sprema,los trener ili los kvalitet igraca to ko je strucan neka analizira i sto prije reaguje.Misllim da Sablic grijesi da mu Ahmetovic igra prvu postavu a Cmiljanic i Bagaric stalno na klupi.Cmiljanic je dosta agilan bio do sada.Takodje mali Ramic koji je najvise pokazao od omladinaca grije klupu da bi Kapic morao da igra,cirkus zivi.
Post Reply