Bio je otišao zadnji nosač motora, to je zamijenjeno i nestalo je lupkanje i trzanje u toku voznje.
Također DPF bio napunjen, majstor rekao da je bilo 60g čađi, pa je odrađena regenracija, auto radi dosta mirnije.
Problemi koje sad primjećujem su:
1. Kod paljenja i gašenja auto se strese, što mi se nije ranije dešavalo čak ni dok je bio taj loš nosač, kad vozim nema nikakvih problema (da li je moguće da je nosač loše kvalitete)
2. Danas sam primijetio da je ostao ovaj problem da se nešto kao stutnji u motoru kod gašenja
3. Nakon dužeg stajanja kad upalim i krenem, čuje se metalni zvuk, klepetanja(cekicanja) iz motora, to traje par minuta, nije ni da se motor stigne zagrijati i nestane taj zvuk. Ugasim auto, nakon pola sata, sat kad opet upalim nema tog zvuka


