Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
adnan899
Posts: 67 Joined: 21/12/2020 15:43
Post
by adnan899 » 22/01/2021 17:28
Opet ja
Nakon resavanja problema sa antifrizom sad drugi problem
Pri skretanju sa autom na lijevoj strani do vozaca cuje se kuckanje predpostavljam da je kineticki otisao, moze po koji savjet
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 22/01/2021 17:29
nista tu nema vrijedno,vjeruj...
Naslovnica
Posts: 35439 Joined: 20/03/2013 15:38
Post
by Naslovnica » 22/01/2021 17:30
adnan899 wrote: ↑ 22/01/2021 17:28
Opet ja
Nakon resavanja problema sa antifrizom sad drugi problem
Pri skretanju sa autom na lijevoj strani do vozaca cuje se kuckanje predpostavljam da je kineticki otisao, moze po koji savjet
Zamjena kinetičkog, nema tu puno savjeta.
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 22/01/2021 18:05
Throttle wrote: ↑ 22/01/2021 17:20
Evolution_IV wrote: ↑ 21/01/2021 20:40
Samo cekam na siluxu akciju na besplatnu dostavu pa da opet kupim 10kom helle da imam
Sta ce ti 10 sijalica za stopke, nece ti toliko pregorit dok si ziv
nek se nadje
konektovan
Posts: 51390 Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu
Post
by konektovan » 22/01/2021 18:29
I ti cjepidlačiš...
r00tf
Posts: 111 Joined: 21/11/2019 16:46
Post
by r00tf » 22/01/2021 18:46
adnan899
Posts: 67 Joined: 21/12/2020 15:43
Post
by adnan899 » 22/01/2021 19:01
Naslovnica wrote: ↑ 22/01/2021 17:30
adnan899 wrote: ↑ 22/01/2021 17:28
Opet ja
Nakon resavanja problema sa antifrizom sad drugi problem
Pri skretanju sa autom na lijevoj strani do vozaca cuje se kuckanje predpostavljam da je kineticki otisao, moze po koji savjet
Zamjena kinetičkog, nema tu puno savjeta.
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 22/01/2021 21:00
Je li moguce da je fabricka uska rezervna guma za Golfa i Leona dimenzija 18"
drug_profi
Posts: 65410 Joined: 16/07/2012 16:00
Post
by drug_profi » 22/01/2021 21:04
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 22/01/2021 21:00
Je li moguce da je fabricka uska rezervna guma za Golfa i Leona dimenzija 18"
Sto ne bi bila? Jeftiniji je celik od gume.
Naslovnica
Posts: 35439 Joined: 20/03/2013 15:38
Post
by Naslovnica » 22/01/2021 21:07
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 22/01/2021 21:00
Je li moguce da je fabricka uska rezervna guma za Golfa i Leona dimenzija 18"
Jeste, i kod mene je u Seya 18, ja konto neku mi prevarant uvalio, a ono fakat originalna.
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 22/01/2021 21:14
drug_profi wrote: ↑ 22/01/2021 21:04
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 22/01/2021 21:00
Je li moguce da je fabricka uska rezervna guma za Golfa i Leona dimenzija 18"
Sto ne bi bila? Jeftiniji je celik od gume.
A dimenzije regularnih tockova mu 15" ili 16"
Ne kontam fkt
Naslovnica
Posts: 35439 Joined: 20/03/2013 15:38
Post
by Naslovnica » 22/01/2021 21:15
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 22/01/2021 21:14
drug_profi wrote: ↑ 22/01/2021 21:04
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 22/01/2021 21:00
Je li moguce da je fabricka uska rezervna guma za Golfa i Leona dimenzija 18"
Sto ne bi bila? Jeftiniji je celik od gume.
A dimenzije regularnih tockova mu 15" ili 16"
Ne kontam fkt
16 kod mene
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 22/01/2021 21:19
mozda da moze na sve modele zbog kocnica?
Naslovnica
Posts: 35439 Joined: 20/03/2013 15:38
Post
by Naslovnica » 22/01/2021 21:43
Evolution_IV wrote: ↑ 22/01/2021 21:19
mozda da moze na sve modele zbog kocnica?
Na Altei idu 15-18.
topcam
Posts: 5471 Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo
Post
by topcam » 22/01/2021 21:57
Throttle wrote: ↑ 22/01/2021 17:20
Evolution_IV wrote: ↑ 21/01/2021 20:40
Samo cekam na siluxu akciju na besplatnu dostavu pa da opet kupim 10kom helle da imam
Sta ce ti 10 sijalica za stopke, nece ti toliko pregorit dok si ziv
Mozda su mu iste i u osvjetljenju registracije, kod mene u opela, jesu.
topcam wrote: ↑ 17/01/2021 14:00
Od petka auto napolju parkirano. Vec dugo hocu da izmjerim. Koliko vidim ok je.
Vidim da sam negdje zjanio poklopac za vodu (brisaci).
5 godina prva ugradnja.
Throttle wrote: ↑ 17/01/2021 14:03
Moze voltaza bit ok a da aku ne valja
Zamjenili danas kod prijatelja aku i kaze "nikad nije bolje upalio". Ovo na slici stari aku preko 12 V,
novi, nesto vise 12,5 V.
Preko kolege sa posla narucim 3 stvari, i kaze potrajati ce. Poklopac ´fala Bogu pase. Antena pase improvizirano,
prodaja "taknuto maknuto" nema reklamacije.
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 22/01/2021 22:13
Naslovnica wrote: ↑ 22/01/2021 21:07
_BataZiv_0809 wrote: ↑ 22/01/2021 21:00
Je li moguce da je fabricka uska rezervna guma za Golfa i Leona dimenzija 18"
Jeste, i kod mene je u Seya 18, ja konto neku mi prevarant uvalio, a ono fakat originalna.
Hvala prike
topcam
Posts: 5471 Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo
Post
by topcam » 22/01/2021 22:27
Evolution_IV wrote: ↑ 22/01/2021 21:19
mozda da moze na sve modele zbog kocnica?
, i da malo ustede na mjestu.
preludezalude
Posts: 7008 Joined: 07/03/2012 00:09
Post
by preludezalude » 22/01/2021 22:55
topcam wrote: ↑ 22/01/2021 21:57
Throttle wrote: ↑ 22/01/2021 17:20
Evolution_IV wrote: ↑ 21/01/2021 20:40
Samo cekam na siluxu akciju na besplatnu dostavu pa da opet kupim 10kom helle da imam
Sta ce ti 10 sijalica za stopke, nece ti toliko pregorit dok si ziv
Mozda su mu iste i u osvjetljenju registracije, kod mene u opela, jesu.
topcam wrote: ↑ 17/01/2021 14:00
Od petka auto napolju parkirano. Vec dugo hocu da izmjerim. Koliko vidim ok je.
Vidim da sam negdje zjanio poklopac za vodu (brisaci).
5 godina prva ugradnja.
Throttle wrote: ↑ 17/01/2021 14:03
Moze voltaza bit ok a da aku ne valja
Zamjenili danas kod prijatelja aku i kaze "nikad nije bolje upalio". Ovo na slici stari aku preko 12 V,
novi, nesto vise 12,5 V.
Preko kolege sa posla narucim 3 stvari, i kaze potrajati ce. Poklopac ´fala Bogu pase. Antena pase improvizirano,
prodaja "taknuto maknuto" nema reklamacije.
Ovo bas i nije sjajno stanje akumulatora. Mozda ga treba samo dopuniti.
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551 Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:
Post
by bitanga_sa_otesa » 22/01/2021 22:55
bravo za spuru
topcam
Posts: 5471 Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo
Post
by topcam » 22/01/2021 23:42
preludezalude wrote: ↑ 22/01/2021 22:55
Ovo bas i nije sjajno stanje akumulatora. Mozda ga treba samo dopuniti.
Mislis kod mene? Ima BIHAMK, na njih sam skroz zaboravio. Urade vise nego sto trebaju. Doduse, sto se njih tice, davno ima i 10 godina,
poznanici iz svrakinog rekose da pregura auto u federaciju, 9-ti mjesec trudnoce, mislim da je bihamk gurao. Da nisu jacmen bi im na oku
iskocio.
JavierBosnia
Posts: 3753 Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam
Post
by JavierBosnia » 23/01/2021 00:18
Malo lakireru zastopao pistolj, morel se ovo ispolirat?
drug_profi
Posts: 65410 Joined: 16/07/2012 16:00
Post
by drug_profi » 23/01/2021 00:33
Bolje kad je lak deblji. Dobro je to. Zavoljeces.