Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27451 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Cini mi se da je tucson nesto veci unutra,..a ima i veci gepek...ako kome sta znaci.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
kenomax
- Posts: 406
- Joined: 24/07/2013 18:54
#27453 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne znam, meni nije legao nikako. Da košta 10000 manje i da je 2020. izašao ne bih mu mogao reći ništa. Pored dizajna u vožnji mi je taj CVT bio gadljiv (daš pun gas, auto uvijek zuji isto, čekaš da promijeni brzinu- nema, samo nastavi sa zujanjem, tromo se osjeća), još u kombinaciji s motorom za koji nikada ne bih rekao da ima 197ks, baš iritantan osjećaj ako ne voziš smireno. Gepek je u Sportageu dosta veći, pretpostavljam da je Tucson identičan po tom pitanju. Jedini adut koji ima jeste 10 godina garancije i Toyota bedž. Još jedna sitnica koja me u enterijeru nervira su pravo ružne obloge vrata. Onaj HEV od 230ks i 4x4 mi se čini kao najidealniji u klasi, još ne mogu prežalit što nisam pričekao pola godine dok krene u prodaju.
Last edited by kenomax on 17/01/2024 17:36, edited 1 time in total.
- hilmija frlj
- Posts: 1508
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27454 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hibrid Toyota.
Da uzimaš obični Tucson rekao bih njega.
Da uzimaš obični Tucson rekao bih njega.
- Laplace
- Posts: 14680
- Joined: 19/11/2012 18:37
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#27456 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A jebote ja fore, tacno za debile.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#27457 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tucson ruzan, Toyota ne da gledati u sebe od ljepote 
- Laplace
- Posts: 14680
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27458 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni Tuson s prednje strane pomalo izgleda kao oni nakinđureni kamioni sa božićnim svjetlima.

- Laplace
- Posts: 14680
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27459 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od koga je, nije se bolja ni mogla očekivati.
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27460 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Profin humor, da ti mozak utrne
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27461 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
al me humorise...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27462 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
- kabal1337
- Posts: 13441
- Joined: 11/02/2012 21:08
#27463 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
za ovo 19700 KMEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27464 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga

gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
- Laplace
- Posts: 14680
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27465 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Stariju generaciju (2008. g.p., ako se dobro sjećam) sam gledao prije par godina, ali mi je izgledalo da ima premalo prostora.Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27466 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nije isti auto koliko znam..Laplace wrote: ↑17/01/2024 21:02Stariju generaciju (2008. g.p., ako se dobro sjećam) sam gledao prije par godina, ali mi je izgledalo da ima premalo prostora.Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
- Laplace
- Posts: 14680
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27467 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Laplace
- Posts: 14680
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27468 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Čini mi se da je ovaj, ako sam dobro zapamtio (pamćenje mi nije najjača strana):Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 21:02nije isti auto koliko znam..Laplace wrote: ↑17/01/2024 21:02Stariju generaciju (2008. g.p., ako se dobro sjećam) sam gledao prije par godina, ali mi je izgledalo da ima premalo prostora.Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..

- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27469 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvozaEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga![]()
gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom
- kabal1337
- Posts: 13441
- Joined: 11/02/2012 21:08
#27470 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ali ono je honda, iz norveskecanvra888 wrote: ↑17/01/2024 21:10A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvozaEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga![]()
gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..![]()
Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom![]()
- hilmija frlj
- Posts: 1508
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27471 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako je iz Norveške vjerovatno je pola nema. Farba je drži na okupukabal1337 wrote: ↑17/01/2024 21:00za ovo 19700 KMEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..![]()
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27472 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koliko je puta Amar sam sebe matirao na forumu,.. 
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#27473 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I kaze golf 6 skup...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27474 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jel kupujem sebi?canvra888 wrote: ↑17/01/2024 21:10A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvozaEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga![]()
gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..![]()
Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom![]()
hoces hoces, ima govana na pasja preskakala
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27475 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa pljuješ uvoz i kad drugi kupuju, kakve to veze imaEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 22:25jel kupujem sebi?canvra888 wrote: ↑17/01/2024 21:10A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvozaEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga![]()
gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..![]()
Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom![]()
hoces hoces, ima govana na pasja preskakala![]()
Eno Astri K 2017. 1.4 do 18.5k KM, BiH porijeklo. Jedino što je slabiji motor, skoro sve ostalo na strani nje
