Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#27451 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Cini mi se da je tucson nesto veci unutra,..a ima i veci gepek...ako kome sta znaci.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27452 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Throttle wrote: 17/01/2024 16:34 Tojota 2 koplja ispred rugobe tucsona
ma jeste to, al brate retrovizori su uzas, ma cx5 kakvi krosevi i tupsoni :P
kenomax
Posts: 406
Joined: 24/07/2013 18:54

#27453 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kenomax »

Ne znam, meni nije legao nikako. Da košta 10000 manje i da je 2020. izašao ne bih mu mogao reći ništa. Pored dizajna u vožnji mi je taj CVT bio gadljiv (daš pun gas, auto uvijek zuji isto, čekaš da promijeni brzinu- nema, samo nastavi sa zujanjem, tromo se osjeća), još u kombinaciji s motorom za koji nikada ne bih rekao da ima 197ks, baš iritantan osjećaj ako ne voziš smireno. Gepek je u Sportageu dosta veći, pretpostavljam da je Tucson identičan po tom pitanju. Jedini adut koji ima jeste 10 godina garancije i Toyota bedž. Još jedna sitnica koja me u enterijeru nervira su pravo ružne obloge vrata. Onaj HEV od 230ks i 4x4 mi se čini kao najidealniji u klasi, još ne mogu prežalit što nisam pričekao pola godine dok krene u prodaju.
Last edited by kenomax on 17/01/2024 17:36, edited 1 time in total.
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1508
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#27454 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hilmija frlj »

Hibrid Toyota.
Da uzimaš obični Tucson rekao bih njega.
User avatar
Laplace
Posts: 14682
Joined: 19/11/2012 18:37

#27455 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Throttle wrote: 17/01/2024 16:34 Tojota 2 koplja ispred rugobe tucsona
Ne znam ko bi kupio auto čije ime zvuči skoro kao Tupson.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8700
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#27456 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

A jebote ja fore, tacno za debile.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#27457 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Karikaturist »

Tucson ruzan, Toyota ne da gledati u sebe od ljepote :D
User avatar
Laplace
Posts: 14682
Joined: 19/11/2012 18:37

#27458 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Karikaturist wrote: 17/01/2024 19:42 Tucson ruzan, Toyota ne da gledati u sebe od ljepote :D
Meni Tuson s prednje strane pomalo izgleda kao oni nakinđureni kamioni sa božićnim svjetlima.

Image

Image
User avatar
Laplace
Posts: 14682
Joined: 19/11/2012 18:37

#27459 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Rockefeller wrote: 17/01/2024 19:36 A jebote ja fore, tacno za debile.
Od koga je, nije se bolja ni mogla očekivati.
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27460 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Rockefeller wrote: 17/01/2024 19:36 A jebote ja fore, tacno za debile.
Profin humor, da ti mozak utrne :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27461 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

al me humorise...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27462 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003

motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
User avatar
kabal1337
Posts: 13441
Joined: 11/02/2012 21:08

#27463 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

Evolution_IV wrote: 17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003

motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
za ovo 19700 KM :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27464 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga :bih: :bih:

gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
User avatar
Laplace
Posts: 14682
Joined: 19/11/2012 18:37

#27465 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Evolution_IV wrote: 17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003

motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
Stariju generaciju (2008. g.p., ako se dobro sjećam) sam gledao prije par godina, ali mi je izgledalo da ima premalo prostora.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27466 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Laplace wrote: 17/01/2024 21:02
Evolution_IV wrote: 17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003

motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
Stariju generaciju (2008. g.p., ako se dobro sjećam) sam gledao prije par godina, ali mi je izgledalo da ima premalo prostora.
nije isti auto koliko znam..
User avatar
Laplace
Posts: 14682
Joined: 19/11/2012 18:37

#27467 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

canvra888 wrote: 17/01/2024 20:38
Rockefeller wrote: 17/01/2024 19:36 A jebote ja fore, tacno za debile.
Profin humor, da ti mozak utrne :D
Neka, neka. Sam sam tražio.
User avatar
Laplace
Posts: 14682
Joined: 19/11/2012 18:37

#27468 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Evolution_IV wrote: 17/01/2024 21:02
Laplace wrote: 17/01/2024 21:02
Evolution_IV wrote: 17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003

motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
Stariju generaciju (2008. g.p., ako se dobro sjećam) sam gledao prije par godina, ali mi je izgledalo da ima premalo prostora.
nije isti auto koliko znam..
Čini mi se da je ovaj, ako sam dobro zapamtio (pamćenje mi nije najjača strana):

Image

Image
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27469 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Evolution_IV wrote: 17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga :bih: :bih:

gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvoza :D

Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom :bih:
User avatar
kabal1337
Posts: 13441
Joined: 11/02/2012 21:08

#27470 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

canvra888 wrote: 17/01/2024 21:10
Evolution_IV wrote: 17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga :bih: :bih:

gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvoza :D

Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom :bih:
ali ono je honda, iz norveske
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1508
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#27471 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hilmija frlj »

kabal1337 wrote: 17/01/2024 21:00
Evolution_IV wrote: 17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003

motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
za ovo 19700 KM :lol:
Ako je iz Norveške vjerovatno je pola nema. Farba je drži na okupu :D
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#27472 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Koliko je puta Amar sam sebe matirao na forumu,.. :lol:
zigson
Posts: 4816
Joined: 04/04/2015 22:17

#27473 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by zigson »

I kaze golf 6 skup...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27474 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

canvra888 wrote: 17/01/2024 21:10
Evolution_IV wrote: 17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga :bih: :bih:

gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvoza :D

Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom :bih:
jel kupujem sebi?

hoces hoces, ima govana na pasja preskakala :kiss:
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27475 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Evolution_IV wrote: 17/01/2024 22:25
canvra888 wrote: 17/01/2024 21:10
Evolution_IV wrote: 17/01/2024 21:01 ne znam sta ti je smjesno, za kakva vanago se traze te pare ovo je ok, al nije dizel jbga :bih: :bih:

gepek ogroman, mjesta dovoljno, kvalitet, 1.8 mpi 6b itd..
A sad ništa što je iz uvoza, ha Amare... Japanac može i iz uvoza :D

Helem, dosta novijih, a jeftinijih auta C segmenta možeš naći sa BiH porijeklom :bih:
jel kupujem sebi?

hoces hoces, ima govana na pasja preskakala :kiss:
Pa pljuješ uvoz i kad drugi kupuju, kakve to veze ima :lol:


Eno Astri K 2017. 1.4 do 18.5k KM, BiH porijeklo. Jedino što je slabiji motor, skoro sve ostalo na strani nje :thumbup:
Post Reply