Znaci i u skoli je tako, prosvjeta na koljenima, iduce generacije rasulo, jadna nam majka
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26401 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26402 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sve što je valjalo ili je pobjeglo ili traži načina da pobjegne. Ostaju oni koji se uklope i par budala koji još uvijek imaju neke iluzije. Sve teže je naći čak i studenta, vide ljudi da ima bolje.kravamuzara wrote: ↑23/12/2023 19:46Znaci i u skoli je tako, prosvjeta na koljenima, iduce generacije rasulo, jadna nam majkaLaplace wrote: ↑23/12/2023 19:45S kim si takav si.kravamuzara wrote: ↑23/12/2023 19:42
Profa mi smo krkani, nama nije zamjeriti, ali od tebe bi ocekivali neki nivo humora![]()
![]()
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26403 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zanimljvia diskusija. Mislim, teško da iko može u dizajnu držati korak sa Italijanima, budimo realni. Japanci su poseban mentalitet, za nas su kao svemirci (ne u smislu da su napredniji, iako jesu, nego su u skoro svemi drugačiji) pa otud i dizajn koji mnogima ne sjeda. Čak su i Nijemci (pa čak i ov iz VW) naučili praviti lijepa auta.
Kako god, teško mi je ovoj diskusiji pristupiti a ne biti neozbiljan.
Kako god, teško mi je ovoj diskusiji pristupiti a ne biti neozbiljan.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26404 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za ovo prvo facepalm.citroen xm wrote: ↑23/12/2023 16:25Pa Golf 3 i nije baš ružan što znači da su i Golf i 147 ljepši od one Mazde.
Nego nisi mi odgovorio kakve to tačno ljepota auta i prolaz na testu sigurnosti imaju veze?
Za drugo 147 ljepsa zguzvana
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26405 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Eto, pa ona ja neozbiljan...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26406 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A ja jake diskusije 
- drug_profi
- Posts: 65412
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26407 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja sto se i subotom more s*at... 5 strana.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26408 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakav je Citroenov 1.6 benzin 88 kw
- sime_cipol
- Posts: 23406
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#26409 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To je onaj Prince, ali bez turba
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26410 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I kakav je
- sime_cipol
- Posts: 23406
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#26411 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma mislim da raja pravi prevelik bauk, ako je cijena prava ja bih to vozio. Ako dodje da se radi nesto oko lanca odradis i vozi dalje_BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 22:20I kakav je
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26412 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pa pravi, rodjak ima 308 thp-a, presao 220k, nikakvih problema, preseravanje...
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26413 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A Golfa zivotom branikonektovan wrote: ↑23/12/2023 17:05Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000.![]()
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo.Nazalost, nisam se nikad uspio dogovoriti s volvom, da mu budem vlasnik. Mogu slobodno reci to su mi omiljene marke automobila, ali ne mogu ignorisati cinjenicu da postoji jos proizvodjaca koji su bolji ili losiji, ali svi imaju neke modele koje bih takodjer volio posjedovati i voziti naravno.
- konektovan
- Posts: 51395
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26414 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ti ocito ne znas citati...s razumjevanjem.kravamuzara wrote: ↑23/12/2023 22:46A Golfa zivotom branikonektovan wrote: ↑23/12/2023 17:05Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000.![]()
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo.Nazalost, nisam se nikad uspio dogovoriti s volvom, da mu budem vlasnik. Mogu slobodno reci to su mi omiljene marke automobila, ali ne mogu ignorisati cinjenicu da postoji jos proizvodjaca koji su bolji ili losiji, ali svi imaju neke modele koje bih takodjer volio posjedovati i voziti naravno.
![]()
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26415 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hajde hajde, vauvau ti posteri na zidukonektovan wrote: ↑23/12/2023 22:50Ti ocito ne znas citati...s razumjevanjem.kravamuzara wrote: ↑23/12/2023 22:46A Golfa zivotom branikonektovan wrote: ↑23/12/2023 17:05
Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000.![]()
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo.Nazalost, nisam se nikad uspio dogovoriti s volvom, da mu budem vlasnik. Mogu slobodno reci to su mi omiljene marke automobila, ali ne mogu ignorisati cinjenicu da postoji jos proizvodjaca koji su bolji ili losiji, ali svi imaju neke modele koje bih takodjer volio posjedovati i voziti naravno.
![]()
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#26416 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zaobiđi, ma šta ti ko govorio loš je. I nije to problem samo sa lancem kod njega. Ne znam kojw godine ganjaš, navodno su posle ispravili, ali ostao je samo turbak, ovoga atmo nema.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26418 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hvalacitroen xm wrote: ↑23/12/2023 23:36Zaobiđi, ma šta ti ko govorio loš je. I nije to problem samo sa lancem kod njega. Ne znam kojw godine ganjaš, navodno su posle ispravili, ali ostao je samo turbak, ovoga atmo nema.
Prikupljam informacije i dalje
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26419 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da te mrzim najviše na svijetu opet bih ti rekao bježi. Bježi koliko te noge nose._BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 22:20I kakav je

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26420 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Hahahaha
Gotivis Prijatelje vidim
Gotivis Prijatelje vidim
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26422 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni su podosadni i mnogo overrated, ali sam ipak 90's kid i znam sta su znacili u svoje vrijeme 
On topic: koja autokuca uzima auto u racun? Isplati li se uopste to?
Radi se o tome sto ne bih cekao da se trenutno auto proda pa da se kupuje novo.
On topic: koja autokuca uzima auto u racun? Isplati li se uopste to?
Radi se o tome sto ne bih cekao da se trenutno auto proda pa da se kupuje novo.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26423 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja imam predobro iskustvo sa Grand Automotive na Šipu._BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 23:49 Meni su podosadni i mnogo overrated, ali sam ipak 90's kid i znam sta su znacili u svoje vrijeme
On topic: koja autokuca uzima auto u racun? Isplati li se uopste to?
Radi se o tome sto ne bih cekao da se trenutno auto proda pa da se kupuje novo.
Momci su vrhunski korektni i imali su tada fin izbor auta. I sad imaju na parkingu više nego na OLX-u, pa vrijedi otići i da ti procijene tvoje dok ti gledaš druga. Ništa te ne košta a možda naletiš na nešto.
https://grandautomotive.olx.ba/
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26424 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
RaptorEFD22 wrote: ↑23/12/2023 23:51Ja imam predobro iskustvo sa Grand Automotive na Šipu._BataZiv_0809 wrote: ↑23/12/2023 23:49 Meni su podosadni i mnogo overrated, ali sam ipak 90's kid i znam sta su znacili u svoje vrijeme
On topic: koja autokuca uzima auto u racun? Isplati li se uopste to?
Radi se o tome sto ne bih cekao da se trenutno auto proda pa da se kupuje novo.
Momci su vrhunski korektni i imali su tada fin izbor auta. I sad imaju na parkingu više nego na OLX-u, pa vrijedi otići i da ti procijene tvoje dok ti gledaš druga. Ništa te ne košta a možda naletiš na nešto.
https://grandautomotive.olx.ba/
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26425 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vidjam ga svaki dan
premocan je, onako bas da imas osjecaj da mozes prec preko svega ispred sebe
premocan je, onako bas da imas osjecaj da mozes prec preko svega ispred sebe

