Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26401 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Laplace wrote: 23/12/2023 19:45
kravamuzara wrote: 23/12/2023 19:42
Laplace wrote: 23/12/2023 19:36

Korozija ga je istraumirala i još drži.
Profa mi smo krkani, nama nije zamjeriti, ali od tebe bi ocekivali neki nivo humora :zzzz:
S kim si takav si.
Znaci i u skoli je tako, prosvjeta na koljenima, iduce generacije rasulo, jadna nam majka :(
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26402 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 19:46
Laplace wrote: 23/12/2023 19:45
kravamuzara wrote: 23/12/2023 19:42

Profa mi smo krkani, nama nije zamjeriti, ali od tebe bi ocekivali neki nivo humora :zzzz:
S kim si takav si.
Znaci i u skoli je tako, prosvjeta na koljenima, iduce generacije rasulo, jadna nam majka :(
Sve što je valjalo ili je pobjeglo ili traži načina da pobjegne. Ostaju oni koji se uklope i par budala koji još uvijek imaju neke iluzije. Sve teže je naći čak i studenta, vide ljudi da ima bolje.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26403 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Zanimljvia diskusija. Mislim, teško da iko može u dizajnu držati korak sa Italijanima, budimo realni. Japanci su poseban mentalitet, za nas su kao svemirci (ne u smislu da su napredniji, iako jesu, nego su u skoro svemi drugačiji) pa otud i dizajn koji mnogima ne sjeda. Čak su i Nijemci (pa čak i ov iz VW) naučili praviti lijepa auta.

Kako god, teško mi je ovoj diskusiji pristupiti a ne biti neozbiljan.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26404 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

citroen xm wrote: 23/12/2023 16:25
kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:11
Golf 3 je ljepota za to 147 govno.
Pa Golf 3 i nije baš ružan što znači da su i Golf i 147 ljepši od one Mazde.

Nego nisi mi odgovorio kakve to tačno ljepota auta i prolaz na testu sigurnosti imaju veze?
Za ovo prvo facepalm.

Za drugo 147 ljepsa zguzvana :evil:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26405 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Eto, pa ona ja neozbiljan...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26406 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

A ja jake diskusije :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#26407 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Ja sto se i subotom more s*at... 5 strana.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26408 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Kakav je Citroenov 1.6 benzin 88 kw
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#26409 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:17 Kakav je Citroenov 1.6 benzin 88 kw
To je onaj Prince, ali bez turba :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26410 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

sime_cipol wrote: 23/12/2023 22:19
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:17 Kakav je Citroenov 1.6 benzin 88 kw
To je onaj Prince, ali bez turba :mrgreen:
I kakav je
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#26411 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:20
sime_cipol wrote: 23/12/2023 22:19
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:17 Kakav je Citroenov 1.6 benzin 88 kw
To je onaj Prince, ali bez turba :mrgreen:
I kakav je
Ma mislim da raja pravi prevelik bauk, ako je cijena prava ja bih to vozio. Ako dodje da se radi nesto oko lanca odradis i vozi dalje
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26412 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

pa pravi, rodjak ima 308 thp-a, presao 220k, nikakvih problema, preseravanje...
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26413 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

konektovan wrote: 23/12/2023 17:05
vernes81 wrote: 23/12/2023 16:58 Svaka vama cast, ja za 24 godine voznje i stotine auta koja su mi prosla kroz ruke ni sad se ne bi smio se zakleti ni u jednu marku auta i reci najbolja, mozda bi smio samo reci uzmi novo i to je to.
Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000. :mrgreen:
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo. :mrgreen: Nazalost, nisam se nikad uspio dogovoriti s volvom, da mu budem vlasnik. Mogu slobodno reci to su mi omiljene marke automobila, ali ne mogu ignorisati cinjenicu da postoji jos proizvodjaca koji su bolji ili losiji, ali svi imaju neke modele koje bih takodjer volio posjedovati i voziti naravno.
A Golfa zivotom brani :roll:
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26414 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 22:46
konektovan wrote: 23/12/2023 17:05
vernes81 wrote: 23/12/2023 16:58 Svaka vama cast, ja za 24 godine voznje i stotine auta koja su mi prosla kroz ruke ni sad se ne bi smio se zakleti ni u jednu marku auta i reci najbolja, mozda bi smio samo reci uzmi novo i to je to.
Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000. :mrgreen:
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo. :mrgreen: Nazalost, nisam se nikad uspio dogovoriti s volvom, da mu budem vlasnik. Mogu slobodno reci to su mi omiljene marke automobila, ali ne mogu ignorisati cinjenicu da postoji jos proizvodjaca koji su bolji ili losiji, ali svi imaju neke modele koje bih takodjer volio posjedovati i voziti naravno.
A Golfa zivotom brani :roll:
Ti ocito ne znas citati...s razumjevanjem.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26415 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

konektovan wrote: 23/12/2023 22:50
kravamuzara wrote: 23/12/2023 22:46
konektovan wrote: 23/12/2023 17:05

Eto,..i ja sam ti negdje. Poceo u proljece 2000. :mrgreen:
Ja samo mogu reci,..volim automobile. Imam neke svoje favorite, miljenike...citroen, alfa, volvo. :mrgreen: Nazalost, nisam se nikad uspio dogovoriti s volvom, da mu budem vlasnik. Mogu slobodno reci to su mi omiljene marke automobila, ali ne mogu ignorisati cinjenicu da postoji jos proizvodjaca koji su bolji ili losiji, ali svi imaju neke modele koje bih takodjer volio posjedovati i voziti naravno.
A Golfa zivotom brani :roll:
Ti ocito ne znas citati...s razumjevanjem.
Hajde hajde, vauvau ti posteri na zidu :zzzz:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26416 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:20
I kakav je
Zaobiđi, ma šta ti ko govorio loš je. I nije to problem samo sa lancem kod njega. Ne znam kojw godine ganjaš, navodno su posle ispravili, ali ostao je samo turbak, ovoga atmo nema.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26417 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:17 Kakav je Citroenov 1.6 benzin 88 kw
Kanta
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26418 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

citroen xm wrote: 23/12/2023 23:36
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:20
I kakav je
Zaobiđi, ma šta ti ko govorio loš je. I nije to problem samo sa lancem kod njega. Ne znam kojw godine ganjaš, navodno su posle ispravili, ali ostao je samo turbak, ovoga atmo nema.
Hvala
Prikupljam informacije i dalje
:kiss:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26419 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:20
sime_cipol wrote: 23/12/2023 22:19
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 22:17 Kakav je Citroenov 1.6 benzin 88 kw
To je onaj Prince, ali bez turba :mrgreen:
I kakav je
Da te mrzim najviše na svijetu opet bih ti rekao bježi. Bježi koliko te noge nose.

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26420 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Hahahaha :kiss:
Gotivis Prijatelje vidim
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26421 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Image

:mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26422 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Meni su podosadni i mnogo overrated, ali sam ipak 90's kid i znam sta su znacili u svoje vrijeme :kakoste:

On topic: koja autokuca uzima auto u racun? Isplati li se uopste to?

Radi se o tome sto ne bih cekao da se trenutno auto proda pa da se kupuje novo.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26423 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 23:49 Meni su podosadni i mnogo overrated, ali sam ipak 90's kid i znam sta su znacili u svoje vrijeme :kakoste:

On topic: koja autokuca uzima auto u racun? Isplati li se uopste to?

Radi se o tome sto ne bih cekao da se trenutno auto proda pa da se kupuje novo.
Ja imam predobro iskustvo sa Grand Automotive na Šipu.

Momci su vrhunski korektni i imali su tada fin izbor auta. I sad imaju na parkingu više nego na OLX-u, pa vrijedi otići i da ti procijene tvoje dok ti gledaš druga. Ništa te ne košta a možda naletiš na nešto.

https://grandautomotive.olx.ba/
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26424 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

EFD22 wrote: 23/12/2023 23:51
_BataZiv_0809 wrote: 23/12/2023 23:49 Meni su podosadni i mnogo overrated, ali sam ipak 90's kid i znam sta su znacili u svoje vrijeme :kakoste:

On topic: koja autokuca uzima auto u racun? Isplati li se uopste to?

Radi se o tome sto ne bih cekao da se trenutno auto proda pa da se kupuje novo.
Ja imam predobro iskustvo sa Grand Automotive na Šipu.

Momci su vrhunski korektni i imali su tada fin izbor auta. I sad imaju na parkingu više nego na OLX-u, pa vrijedi otići i da ti procijene tvoje dok ti gledaš druga. Ništa te ne košta a možda naletiš na nešto.

https://grandautomotive.olx.ba/
Raptor :shock: :evil:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26425 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

vidjam ga svaki dan :D

premocan je, onako bas da imas osjecaj da mozes prec preko svega ispred sebe :izet:
Post Reply