E to ti je pametno.Da znaš da ću i ja.bitanga_sa_otesa wrote: ↑21/01/2023 10:16nisam uzeo vec kupio i to 2 komada i stavio im alu drzalice umjesto onih ciganskih drvenih![]()
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22926 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22927 Re: Dolazi zima - zimske gume
NaĆunir'o Hin.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22928 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sava MS ljetni S mod položio
Last edited by Leon16v on 21/01/2023 10:18, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#22930 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sava allweather jutros odlicne. Parkirao u snijeg na maloj uzbrdici, bez problema izasao.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#22932 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pisacu i to iskustvo. Znam kakve gume sam kupio, ne ocekujem od njih nista specijalno, samo da nisu prelose po snijegu. Realno po snijegu vozim par dana godisnje.
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22933 Re: Dolazi zima - zimske gume
Na ovom forumu su ozbiljni hejteri Save
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22934 Re: Dolazi zima - zimske gume
Po ovom mokrom snjegu mogu i bolje ljetne gume.Nije minus pa ispada kao da voziš kroz blato.
Kad naši komunalci dođu sebi od iznenađenja da u januaru pada snjeg (uvijek ih iznenadi) i kad zaglade pa utabaju snjeg a pritisne minus...onda ćemo vidjeti kakve su nam gume
Kad naši komunalci dođu sebi od iznenađenja da u januaru pada snjeg (uvijek ih iznenadi) i kad zaglade pa utabaju snjeg a pritisne minus...onda ćemo vidjeti kakve su nam gume
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#22935 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesi vozio jutros ikako? Glavna nije posuta, -2 napolju. Sumnjam da je grtalica prosla. Moja ulica katastrofa vec se mozes klizati.
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22936 Re: Dolazi zima - zimske gume
namotaj volan u nekoj ostroj krivini na brdu dok naletis na ovu bljuzgavicu pa ces vidjet kako mogu.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22937 Re: Dolazi zima - zimske gume
Čekaju da prestane padat.Iznenadio ih a subota...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22939 Re: Dolazi zima - zimske gume
Gdje si uzeo držalicu? Obi ili ?
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22942 Re: Dolazi zima - zimske gume
Šta ako će heftu padat? Znaju po pet dana unaprijed da će padati...
- Ken_M
- Posts: 541
- Joined: 14/11/2009 23:04
#22943 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja se jutros popeo na planinu sa Kelly gumama, -5C stepeni, a na nekim uskim putevima niko prije mene nije prosao:


- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#22944 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nisu gume, al gdje kupiti kvalitetnu četku za čišćenje snijega sa auta. Da nije ova što ih ima na svakom koraku. Nekad davno sam sa tom uspio izgrebati krvo na autu, i od tad mi sve šuha neka. Imam jednu odlična u OBI kupio, mekana, al je već stara, i treba je mijenjati, al ne znam gdje ima nešto da valja.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22946 Re: Dolazi zima - zimske gume
obmotas mikrofiber krpu oko cetkeQler wrote: ↑21/01/2023 10:50 Nisu gume, al gdje kupiti kvalitetnu četku za čišćenje snijega sa auta. Da nije ova što ih ima na svakom koraku. Nekad davno sam sa tom uspio izgrebati krvo na autu, i od tad mi sve šuha neka. Imam jednu odlična u OBI kupio, mekana, al je već stara, i treba je mijenjati, al ne znam gdje ima nešto da valja.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22948 Re: Dolazi zima - zimske gume
mogu zenske tange 
-
ucenik1234
- Posts: 1191
- Joined: 06/11/2012 22:10
#22949 Re: Dolazi zima - zimske gume
Uz Vrace me izvukla fulda kristal montero bez ikakvih problema, stao uz Bjelasnicu zajedno sa gomilom auta, jebeno bas bilo, okrenuo se i nazad u grad. Cisti led kroz lukavicu, na ravnom te bocno pronosa kad kreces, nerealno kako nisu nista posuli a najavljeno
Last edited by ucenik1234 on 21/01/2023 12:01, edited 1 time in total.
-
nlt
- Posts: 2609
- Joined: 18/05/2014 18:02
#22950 Re: Dolazi zima - zimske gume
Komšija kupio djetetu skupo baš auto
Jutros gledam ljetne gume na njemu
Jutros gledam ljetne gume na njemu

