Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22901 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zato što sam ja sa Alipašinog 
-
MrRango
- Posts: 170
- Joined: 10/08/2012 11:47
#22902 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#22903 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ti se jedva popeo a balavac sa 3-com uci da drifta na parkingu….Naslovnica wrote: ↑18/01/2023 21:08 "Sašo" sam.![]()
Vjerovatno je onom cirkusu uvelike zaslužan i veliki uspon i vrsta snijega. A i pemzia vozač.![]()
Elem, probao ma ravnom, koči kako treba, sve 5. Ne šlajdra, hvata baš lijepo.
Kažu mi ovi da sam lud što sam išao preko Grkarice po onakvim uslovima, a fakat nisam skontao da ima toliko nagiba, plus ujebu krivine
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22904 Re: Dolazi zima - zimske gume
Na bijelasnicu?Naslovnica wrote: ↑18/01/2023 21:08 "Sašo" sam.![]()
Vjerovatno je onom cirkusu uvelike zaslužan i veliki uspon i vrsta snijega. A i pemzia vozač.![]()
Elem, probao ma ravnom, koči kako treba, sve 5. Ne šlajdra, hvata baš lijepo.
Kažu mi ovi da sam lud što sam išao preko Grkarice po onakvim uslovima, a fakat nisam skontao da ima toliko nagiba, plus ujebu krivine
Pa imas tu uspona 3-4 solidna
Kako se tu igralo dok je makadam bio
Cliov i ja jarana 2
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#22906 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imas temu za ljetne gume pobogu si brateMrRango wrote: ↑18/01/2023 22:05 Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#22907 Re: Dolazi zima - zimske gume
Rano ti je jos za ljetne, bit ce akcija tamo u 3. mjesecu. Prosle godine je bilo u unitrade za premium marke.MrRango wrote: ↑18/01/2023 22:05 Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22908 Re: Dolazi zima - zimske gume
vidi na e kupi neka akcija ima
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22909 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sigurno je poledilo ispod snijega.Naslovnica wrote: ↑18/01/2023 19:56 Evo usuo na Bjeli snijeg, jedva sam se popeo sa mićkom od 3 godine (novom cestom, Grkarica).
Stao na pola puta, šlajdra.
Vratim se na ravno, zaletim se, prođem malo više, i opet zašlajdra, ne miče.
Okrenem se i zadnjih 200-300m ga u rikverc vozio, jedva nekako stigoh do kružnog.
Tačno me strah kako ću nazad.
![]()
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22910 Re: Dolazi zima - zimske gume
UDri brate po OLX. Imas oglase raznih vulkanizerskih radnji kojima je ostalo nesto na lageru.MrRango wrote: ↑18/01/2023 22:05 Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
Hvataj sad jer ce i te stare u martu biti bar 20% skuplje.
-
cccccc
- Posts: 342
- Joined: 11/04/2013 20:04
#22911 Re: Dolazi zima - zimske gume
Gdje sad u Sarajevu kupiti nove zimske gume?
U unitrade imaju samo pirelli. Kazu ne nabavljuju vise zimske.
Trebaju mi 225 50 17
Po ovim nekim testovima vidim da ove dunlop winter sport 5 nisu lose. Onako omjer cijena kvalitet. Oko 250KM po gumi.
Ili ako imate neku preporuku za neke druge u rangu ove cijene
U unitrade imaju samo pirelli. Kazu ne nabavljuju vise zimske.
Trebaju mi 225 50 17
Po ovim nekim testovima vidim da ove dunlop winter sport 5 nisu lose. Onako omjer cijena kvalitet. Oko 250KM po gumi.
Ili ako imate neku preporuku za neke druge u rangu ove cijene
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#22912 Re: Dolazi zima - zimske gume
Uzmi Tigar
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22913 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kod Maja gume mozes poruciti bilo koju dimenziju uz uplacenu akontaciju.cccccc wrote: ↑19/01/2023 07:57 Gdje sad u Sarajevu kupiti nove zimske gume?
U unitrade imaju samo pirelli. Kazu ne nabavljuju vise zimske.
Trebaju mi 225 50 17
Po ovim nekim testovima vidim da ove dunlop winter sport 5 nisu lose. Onako omjer cijena kvalitet. Oko 250KM po gumi.
Ili ako imate neku preporuku za neke druge u rangu ove cijene
Isporuka ti je obicno 3-7 dana.
Za do 250 maraka se mozes naci za Dunlop, Hankook, Savu... i razne kineze.
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#22914 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22915 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vidjeli ljudi najavljen snijeg na prognozi pa pozurili da kupe gume. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22916 Re: Dolazi zima - zimske gume
kao da zive u neumu, a ne u kotlini
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22917 Re: Dolazi zima - zimske gume
Šta je zimske gume, niko ne ide da testira jutros 
- Truba
- Posts: 93831
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#22918 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma najbolje je stript se nekoliko dana
stvarno ako nisi na padinama i ako ne moras voziti ovo je sve skupa peglanje oko guma
stvarno ako nisi na padinama i ako ne moras voziti ovo je sve skupa peglanje oko guma
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22919 Re: Dolazi zima - zimske gume
BestDrive Winter na Dokkeru u dimenziji 185/65 R15 položile 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22920 Re: Dolazi zima - zimske gume
lopata bekto precisa polozila 
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22921 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nesalomljiva.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22922 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jedna velika u garaži druga manja u gepeku.Gume nove,Alpin 6 i lanci u šteku.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22923 Re: Dolazi zima - zimske gume
Uh ti uzeo najskuplju
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22924 Re: Dolazi zima - zimske gume
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
