Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#22901 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by PM72 »

Zato što sam ja sa Alipašinog :D
MrRango
Posts: 170
Joined: 10/08/2012 11:47

#22902 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by MrRango »

Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#22903 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by lavic »

Naslovnica wrote: 18/01/2023 21:08 "Sašo" sam. :thumbup:
Vjerovatno je onom cirkusu uvelike zaslužan i veliki uspon i vrsta snijega. A i pemzia vozač. :roll:
Elem, probao ma ravnom, koči kako treba, sve 5. Ne šlajdra, hvata baš lijepo.
Kažu mi ovi da sam lud što sam išao preko Grkarice po onakvim uslovima, a fakat nisam skontao da ima toliko nagiba, plus ujebu krivine
Ti se jedva popeo a balavac sa 3-com uci da drifta na parkingu….
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#22904 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Naslovnica wrote: 18/01/2023 21:08 "Sašo" sam. :thumbup:
Vjerovatno je onom cirkusu uvelike zaslužan i veliki uspon i vrsta snijega. A i pemzia vozač. :roll:
Elem, probao ma ravnom, koči kako treba, sve 5. Ne šlajdra, hvata baš lijepo.
Kažu mi ovi da sam lud što sam išao preko Grkarice po onakvim uslovima, a fakat nisam skontao da ima toliko nagiba, plus ujebu krivine
Na bijelasnicu?

Pa imas tu uspona 3-4 solidna

Kako se tu igralo dok je makadam bio
Cliov i ja jarana 2 :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#22905 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Naslovnica »

PM72 wrote: 18/01/2023 22:01 Zato što sam ja sa Alipašinog :D
paša moi akote ko bude diro samo pošalji pp
:thumbup: :gunjastajl:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83475
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22906 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by _BataZiv_0809 »

MrRango wrote: 18/01/2023 22:05 Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
Imas temu za ljetne gume pobogu si brate
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#22907 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by nitro_90 »

MrRango wrote: 18/01/2023 22:05 Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
Rano ti je jos za ljetne, bit ce akcija tamo u 3. mjesecu. Prosle godine je bilo u unitrade za premium marke.
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#22908 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

vidi na e kupi neka akcija ima
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#22909 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

Naslovnica wrote: 18/01/2023 19:56 Evo usuo na Bjeli snijeg, jedva sam se popeo sa mićkom od 3 godine (novom cestom, Grkarica).
Stao na pola puta, šlajdra.
Vratim se na ravno, zaletim se, prođem malo više, i opet zašlajdra, ne miče.
Okrenem se i zadnjih 200-300m ga u rikverc vozio, jedva nekako stigoh do kružnog.
Tačno me strah kako ću nazad.
:shock:
Sigurno je poledilo ispod snijega.
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#22910 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

MrRango wrote: 18/01/2023 22:05 Mali offtopic, ali svakako je vezano za gume, a vidim da je i tema aktivna..
Ima li trenutno kakva akcija za premium ljetne gume sa dot 22 ili eventualno 21, u dimenziji 205/55/16 putnicko vozilo, pozeljno tuzlanski kanton zbog preuzimanja, ali nije iskljuceno ni ostali gradovi sa dostavom.
UDri brate po OLX. Imas oglase raznih vulkanizerskih radnji kojima je ostalo nesto na lageru.
Hvataj sad jer ce i te stare u martu biti bar 20% skuplje.
cccccc
Posts: 342
Joined: 11/04/2013 20:04

#22911 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by cccccc »

Gdje sad u Sarajevu kupiti nove zimske gume?
U unitrade imaju samo pirelli. Kazu ne nabavljuju vise zimske.
Trebaju mi 225 50 17
Po ovim nekim testovima vidim da ove dunlop winter sport 5 nisu lose. Onako omjer cijena kvalitet. Oko 250KM po gumi.
Ili ako imate neku preporuku za neke druge u rangu ove cijene
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83475
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22912 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by _BataZiv_0809 »

Uzmi Tigar
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#22913 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

cccccc wrote: 19/01/2023 07:57 Gdje sad u Sarajevu kupiti nove zimske gume?
U unitrade imaju samo pirelli. Kazu ne nabavljuju vise zimske.
Trebaju mi 225 50 17
Po ovim nekim testovima vidim da ove dunlop winter sport 5 nisu lose. Onako omjer cijena kvalitet. Oko 250KM po gumi.
Ili ako imate neku preporuku za neke druge u rangu ove cijene
Kod Maja gume mozes poruciti bilo koju dimenziju uz uplacenu akontaciju.
Isporuka ti je obicno 3-7 dana.
Za do 250 maraka se mozes naci za Dunlop, Hankook, Savu... i razne kineze.
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#22914 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ElRe »

cccccc wrote: 19/01/2023 07:57 Gdje sad u Sarajevu kupiti nove zimske gume?
Nije u Sarajevu https://energydoo.com/kontakt/
Kolega prošle sedmice naručio gume za F30.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#22915 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Optimist »

Vidjeli ljudi najavljen snijeg na prognozi pa pozurili da kupe gume. :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#22916 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

:lol: :lol:

kao da zive u neumu, a ne u kotlini :lol: :bih:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#22917 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Leon16v »

Šta je zimske gume, niko ne ide da testira jutros :D
User avatar
Truba
Posts: 93828
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#22918 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Truba »

ma najbolje je stript se nekoliko dana
stvarno ako nisi na padinama i ako ne moras voziti ovo je sve skupa peglanje oko guma
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#22919 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ZoomZoomKiwi »

BestDrive Winter na Dokkeru u dimenziji 185/65 R15 položile :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22920 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

lopata bekto precisa polozila :D
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#22921 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Nesalomljiva.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#22922 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by PM72 »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/01/2023 10:13 lopata bekto precisa polozila :D
:thumbup:
Jedna velika u garaži druga manja u gepeku.Gume nove,Alpin 6 i lanci u šteku.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#22923 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ZoomZoomKiwi »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/01/2023 10:13 lopata bekto precisa polozila :D
Uh ti uzeo najskuplju :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22924 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

EFD22 wrote: 21/01/2023 10:15
bitanga_sa_otesa wrote: 21/01/2023 10:13 lopata bekto precisa polozila :D
Uh ti uzeo najskuplju :mrgreen:
nisam uzeo vec kupio i to 2 komada i stavio im alu drzalice umjesto onih ciganskih drvenih :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22925 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

PM72 wrote: 21/01/2023 10:15

:thumbup:
Jedna velika u garaži druga manja u gepeku.Gume nove,Alpin 6 i lanci u šteku.
full oprema :izet: :thumbup:
Post Reply