Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Optimist wrote: ↑04/11/2022 18:41
Ja sam jedva nasao jos jedne 16ke za zimski set. Gdje god sam dosao i kazem 5x105, svi mislili da grijesim. Kazu nema to, nisi to to nesta dobro zapamtio.
Elem, sranje sa rasponom koje je jedino ugradjivano na astru k, chevrolet cruze i cini mi se jos jedan model.
A i taj daspon 5x105 nije isti na svakoj astri, vec varira ovisno o motoru.
5x105 je na svakoj astri k koliko znam
Na astri j je 5x105 na benzincima a 5x115 na dizelima
Upravu si, pobrkao sam.
Sjecam se kad sam istrazivao da je bio razlicit raspon na istom modelu, a to je J.
konektovan wrote: ↑04/11/2022 22:02
Kakvi levati, različiti rasponi na istom autu...e moj opele.
Bilo je to i prije. Astra g i vektra b uporedo imali 4x100 i 5x110, zavisi od motora
Hejteri ce reci da je to nekad davno i na golfu bilo
Meni astra g sa 4 rupe bila, 1,6 16V
Svaki se majstor ibretio odkud 4 rupe.
Ja stvarno veze nemam koliko bi ih trebalo biti.
Bilo ih je sa istim motorom i sa 5 rupa i sa 4 rupe.
Leon16v wrote: ↑05/11/2022 12:32
Gume na ekupi su "friški" Dotovi, ko se brine oko dotova. Konkretno znam za Goodyear i Conti, sve je 22, i preko 30 hefti
Još da imaju nešto u dimenziji 215/55 R18, super bi bilo.
Leon16v wrote: ↑05/11/2022 12:32
Gume na ekupi su "friški" Dotovi, ko se brine oko dotova. Konkretno znam za Goodyear i Conti, sve je 22, i preko 30 hefti
Staro je to, vec pola godine gumi, to je ko da si vec preskocio jednu sezonu.
_BataZiv_0809 wrote: ↑05/11/2022 16:13
El Tigre ce jos da saceka
za kolko para Bgti?
jer ako je ko sava, kupi nesto pismenije...
Pobogu brate al ti ne pratis na casu pa imam ga u Riken varijanti vec je ovo treca ili cetvrta sezona, kod roditelja je Tigar u petoj sezoni pisao sam o tome x puta, ali tebi shishte jajca za ono sto pisem
Pobogu brate al ti ne pratis na casu pa imam ga u Riken varijanti vec je ovo treca ili cetvrta sezona, kod roditelja je Tigar u petoj sezoni pisao sam o tome x puta, ali tebi shishte jajca za ono sto pisem
konektovan wrote: ↑05/11/2022 16:12
Je li došlo vrijeme za montiranje zimskih ili d se sačeka još malo?!
Ceka se kraj 11., prije mi nece trebati, bar ovdje u Mostaru i okolici, iducih dana prognoziraju temperature do 20C. Prosle godine sam ih montirao 29.11 i to je bila taman mjera.