Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#18701 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Bojim se da ce nam ove vakcine jednom skociti na nos.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14707
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#18703 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Milion posto. Imaju ogromnog keca u rukavu a EU i ostali ce to znati cijeniti.
JBT-e u doba najgorih trenutaka covjecanstva prouzrokovanim COVID 19 jedna zemlja je iako u teskoj situaciji nesebicno priskocila u pomoc drugoj i
spasila je od crnog scenarija.
Sta ces bolje?
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#18704 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
moj rođak je doktor u belgiji, oftalmolog i on je odbio vakcinaciju jer je prebolovao koronu i belgija masovno vakciniše. odakle uopće tebi te informacije?Styling wrote: ↑27/03/2021 08:33Nemam ja šta braniti Fortu jer nije Fortin posao da nabavlja vakcine. To je posa države, VM i Fadila koji nije htio da se igra države.malakh wrote: ↑26/03/2021 22:57hajde ti malo prosetaj do mirrora, blinda, dailynewsa ili nyt, pa ces skontati koliko te ti prijatelji lazu, ili ti lazes nas da bi obranila fortu.
doduse ni meni nije jasno sto ce mu ove izjave oko vakcina, jer niti jedna kompanija koja se bavi distribucijom vakcina, nece da suradjuje sa nizim nivoima vlasti.
Forto čini maksimalne napore kad već oni hadalji nisu u stanju ništa napraviti.
Raspitaj se malo zašto se u Belgiji još ne vakciniše i zašto je u Švedskoj obustavljena vakcinacija. Btw, tabloide tipa mirrora i dailymaila niko ozbiljan ne čita.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#18705 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Vakcinišu ljekare, običan svijet još ne. U Briselu he još na snazi ograničeno kretanje.malakh wrote: ↑27/03/2021 13:54moj rođak je doktor u belgiji, oftalmolog i on je odbio vakcinaciju jer je prebolovao koronu i belgija masovno vakciniše. odakle uopće tebi te informacije?Styling wrote: ↑27/03/2021 08:33Nemam ja šta braniti Fortu jer nije Fortin posao da nabavlja vakcine. To je posa države, VM i Fadila koji nije htio da se igra države.malakh wrote: ↑26/03/2021 22:57
hajde ti malo prosetaj do mirrora, blinda, dailynewsa ili nyt, pa ces skontati koliko te ti prijatelji lazu, ili ti lazes nas da bi obranila fortu.
doduse ni meni nije jasno sto ce mu ove izjave oko vakcina, jer niti jedna kompanija koja se bavi distribucijom vakcina, nece da suradjuje sa nizim nivoima vlasti.
Forto čini maksimalne napore kad već oni hadalji nisu u stanju ništa napraviti.
Raspitaj se malo zašto se u Belgiji još ne vakciniše i zašto je u Švedskoj obustavljena vakcinacija. Btw, tabloide tipa mirrora i dailymaila niko ozbiljan ne čita.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18706 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Daj link na ovu ponudukomercionala wrote: ↑26/03/2021 18:49Izvini nije 3 km nego 2.34 kmkonektovan wrote: ↑26/03/2021 16:05Ne piši gluposti...komercionala wrote: ↑25/03/2021 21:33 Vecina u sarajevu koristi mtel i eronet. Bht sve manje.
Najjeftiniji bht paket 22 km. Najjeftiniji mtel 3 km.
![]()
-
komercionala
- Posts: 632
- Joined: 04/02/2021 15:10
#18707 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
https://www.logosoft.ba/logo-slagalicadrug_profi wrote: ↑27/03/2021 20:30Daj link na ovu ponudu
Za korisnike tv+net vazi ova ponuda. Ja sam korisnik i zadovoljan sam
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18708 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Znaci nije za sve.komercionala wrote: ↑27/03/2021 20:32https://www.logosoft.ba/logo-slagalica
Za korisnike tv+net vazi ova ponuda. Ja sam korisnik i zadovoljan sam
Iskrivljujes istinu.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#18709 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Niti su oni "Sarajevo" niti "Tuzla", neka se zahvaljuju u svoje ime.
-
Hakiz
- Posts: 48385
- Joined: 30/07/2015 20:01
#18710 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zapadne vakcine moramo platiti novcem, ali nema ih, zapad ih sve uzeo sebi.
Istočne ćemo platiti potčinjenosti, sve velike poslove, pogotovo građevinu, će nam sutra raditi Rusi, Kinezi itd. I to pod njihovim uslovima plata, zaštite na radnom mjestu, radnog vremena, radničkih prava itd.
Pa šume (drvo), voda, poljoprivreda...
Spasa nam nema, sudbina nam je da budemo nečija kolonija.
Sputnik V vakcine ćemo platiti najmanje neulaskom u NATO.
Život i zdravlje imaju cijenu, nije valjda da neko misli da nam neko nesebično i besplatno pomaže?
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#18711 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ko primi Sputnjika automatski prestaje bit Bošnjak!
-
komercionala
- Posts: 632
- Joined: 04/02/2021 15:10
#18712 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Svi uslovljavaju. Moj paket ukljucuje tv net i mobilnu ... ukupno 40 km. Mislim da nema povoljnije nigdje.drug_profi wrote: ↑27/03/2021 20:33Znaci nije za sve.komercionala wrote: ↑27/03/2021 20:32https://www.logosoft.ba/logo-slagalica
Za korisnike tv+net vazi ova ponuda. Ja sam korisnik i zadovoljan sam
Iskrivljujes istinu.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18714 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ti si ba ozbiljan forumas, de se malo dozovi.Hakiz wrote: ↑27/03/2021 20:41Zapadne vakcine moramo platiti novcem, ali nema ih, zapad ih sve uzeo sebi.
Istočne ćemo platiti potčinjenosti, sve velike poslove, pogotovo građevinu, će nam sutra raditi Rusi, Kinezi itd. I to pod njihovim uslovima plata, zaštite na radnom mjestu, radnog vremena, radničkih prava itd.
Pa šume (drvo), voda, poljoprivreda...
Spasa nam nema, sudbina nam je da budemo nečija kolonija.
Sputnik V vakcine ćemo platiti najmanje neulaskom u NATO.
Život i zdravlje imaju cijenu, nije valjda da neko misli da nam neko nesebično i besplatno pomaže?
-
Hakiz
- Posts: 48385
- Joined: 30/07/2015 20:01
#18715 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Polako, ko preživi evociraće uspomene.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18716 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma daj bolan, Evropa te kara u supak od 1992.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18717 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ko sad ne vidi sta su EU i NATO nek se ubije.
Valjda ce nam doci iz guzice u glavu da su samo interesi bitni.
I da se moramo sami o sebi pobrinuti.
Valjda ce nam doci iz guzice u glavu da su samo interesi bitni.
I da se moramo sami o sebi pobrinuti.
-
Hakiz
- Posts: 48385
- Joined: 30/07/2015 20:01
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18719 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Što se mene tiče u EU ne moramo nikad kročiti. Jedino bi zbog raznih seljačina volio sa ekološke strane.
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18720 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Evo da si sad u EU, snalazio bi se kao Hrvatska i Madjarska za vakcine. EU je klub u koji su bogati uvukli svoje sirovinske baze, moderne kolonije. Zauzvrat im dali sarenu lazu slobodnog kretanja ljudi, roba i kapitala, sto im omoogucava da ti zgaze privredu svojom robom, da onda sve pokupuju jeftino i da ti uzmu najbolje radnike za svoje fabrike.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#18721 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dobro, jel vi koji tvrdite ovakve stvari (a ima vas kamara) zaista mislite da su u ovim istočnim članicama svi levati mrtvi i svi na svoju štetu ostaju u EU? I ne samo da ostaju, nego im ni u ludilu ne dolazi razmišljanje o izlasku... Jednom Orbanu, čija je politička filozofija do srži supotna onome što su nekakve evropske civilizacijske vrijednosti, napamet ne pada da Mađarsku izvede iz Unije? Šta mislite zašto? Jel mislite da ekonomski uzlet npr. Rumunije i Slovačke (donedavnih običnih pripizdina) nema nikakve veze sa EU? 60+ milijardi eura u Kohezijskom fondu koji se raspoređuje na nerazvijenije države/regije Unije su šarena laža?drug_profi wrote: ↑28/03/2021 19:51Evo da si sad u EU, snalazio bi se kao Hrvatska i Madjarska za vakcine. EU je klub u koji su bogati uvukli svoje sirovinske baze, moderne kolonije. Zauzvrat im dali sarenu lazu slobodnog kretanja ljudi, roba i kapitala, sto im omoogucava da ti zgaze privredu svojom robom, da onda sve pokupuju jeftino i da ti uzmu najbolje radnike za svoje fabrike.
https://ec.europa.eu/regional_policy/hr ... sion-fund/
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#18723 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nema potrebe 
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#18725 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne, suština je da je Evropska unija projekt od kojeg svi imaju korist - i bogate i siromašne zemlje... Da nije tako, ista ne bi postojala, odnosno ne bi imala ovakav obuhvat i značaj... Eh sad, naravno da tu nije sve savršeno i da nema problema u Uniji... Većina ih proizilazi iz toga što nije lako usaglasiti stavove i interese velikog broja država i još daleko većeg broja stranaka... Okupi 27 ljudi iz mjesne zajednice, pa se probajte oko nečega svi usaglasiti - teško je, a da ne govorimo o 27 država (eto zanemarimo stranačke razlike zasad)... Bez obzira na to sve - EU ipak funkcioniše i ispunjava svoju svrhu, a to je korist za sve njene članice... Nijedna njena članica nije dosad nazadovala u Uniji, a pogotovo ne zbog Unije... Neke su ostvarile veći, neke manji progres - ali nijedna nije ostvarila nazadak - to je fakat... Jedna Rumunija je za 12-13 godina došla sa 40% na 70% unijskog prosjeka BDP-a... To je argument koji sam po sebi obesmišljava priče "EU je dobra samo za bogate"drug_profi wrote: ↑28/03/2021 23:57Ako nisi shavtio sarkazam, ja ti pomoći ne mogu.
Jesi ti u nekoliko u pravu, ali sustina je ovo sto sam ja napisao.
Inace bogati imaju obicaj da daju pare onako iz filantropije.
Zato su i postali bogati.
