Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18376 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

Prpa.ba wrote: 21/03/2021 15:40 Zasto DF zeli da novac poreznih obveznika ide na finansiranje zaposlenih u kladionicama? Zar nije bolja varijanta da inspekcije redovnije obilaze kladionice i udaraju kazne sirokobrijeskim privrednicima zbog nepostivanja mjera? Izgleda da je Komsic stvarno u dugu HDZ-u.. :-)
:lol: :lol:
Pa bog te neubio,postajes sve vise ko ovi tvoji kiflijaneri.
Uposlenici su tvoji sugradjani,komsije i vjerovatno mnogi od njih i vasi glasaci.Na kraju i njima se uplacuju doprinosi u KS ko i tebi.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#18377 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Patton44 wrote: 21/03/2021 19:09
Prpa.ba wrote: 21/03/2021 15:31 Ono kad Loginu7777 pomaze Paton44, uz asistencije relativno84 i miki71210. Je li broj u nicku broj radne knjizice ili? :mrgreen:
:lol: :lol:
J....ga Prpa.
Kakvi su glupsoni i tokmaci, ovi tvoji kiflijaneri, ni ja mu ne mogu pomoc da ih sta nauci.
Jeste ih i probrali, svaka vam cast.
Udavit ces se sa kiflom u ustima , izvadi malo bolan da prodises . :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15268
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#18378 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Patton44 wrote: 21/03/2021 19:24 Pa bog te neubio,postajes sve vise ko ovi tvoji kiflijaneri.
Uposlenici su tvoji sugradjani,komsije i vjerovatno mnogi od njih i vasi glasaci.Na kraju i njima se uplacuju doprinosi u KS ko i tebi.
Naravno da jesu, nego vec vidim kako kopirate tweetove o tome kako Forto prebacuje pare u Siroki Brijeg i sponzorise kladare jer je Boska ionako u koaliciji sa HDZ, pajel. :mrgreen:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18379 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 18:48
Patton44 wrote: 21/03/2021 14:21
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 09:15 Vidim jutros naslov na klixu, forto obeco do proljeca normalan zivot, a gdje smo sad. Svaka vlada nije bitno ko sjedi u ovakvim situacijama od KCUS dobija rezultate, iz njihove labaratorije, jer bolesni se KCUS jave i oni rade testiranje, a ne vlada. Dakle KCUS kad testira, otkrije sta se desava, ima te analize, racunice onda treba da izbace izvjestaj sta se ocekuje u narednom periodu. Nek me ispravi neko ako sam gdje fulio.

Ja se ne sjecam da je kcus ili sebija negdje rekli "spremite se ceka nas jeben period" , a da se vlada oglusila na to. Cak se sebija hvalila da je otkrila britanski soj i nista. Sad ovako kad pogledam sebija je direktno odgovorna za veliki broj umrlih i zarazenih jer je namjerno presutila korisne informacije samo jer nije njena vlada ili je jednostavno nesposobna ustvari da obavlja posao koji radi.

Sad u svemu ovome, sta je tu forto kriv ili nenadic da je ostao. Ljudi rade kako im struka kaze jel tako, a struka je ocigledno pricala totalno drugu pricu sve do skoka zarazenih. Cak i na pocetku skoka sebija je ismijavala fortu i govorila da laze i da nije toliko strasno, a nakon par dana ga prozivala kako oni padose od umora, a forto nece da pomogne.

Ako sa gdje fulio redosljed nek me neko ispravi.

Ps
@klizim po parkingu spremaj sliku sad ce botovi udariti sta je forto obeco, samo dok se reuf ustane pa da napise tvit
:-)

Jel ti stvarno mislis da je Sebijin posao osim na KCUS da prikuplja podatke za citav SK o broju testirani i koliko ima pozitivni / negativni.Pocevsi od OB,privatni klinika i privatni labaratorija koji vrse testiranje.
Znas li cemu sve sluzi KRIZNI STAB,ko ga je oformio i postavio clanove istog.
Sto se tice onog konja na celu vlade,isti je obecao na samom pocetku mandata da ce kupiti vakcine,pa kupili ih.
Do duse napisao je dva pisma. :lol:
Aha pa naravno, sebija nije i ne moze biti kriva. Forto i krizni stab mora imati tacne podatke, a sebija radi sta joj forto kaze. Pa naravno.

Jel novalic nabavio vakcine ili je to posao nacelnika opstina ?

Dusa draga pokro pare pa cekamo sadaku vakcina
Sebija svakodnevno daje podatke, o broju testirani,broju pozitivni i koliko je pozitivni iz drugih kantona, koliko se oboljeli nalazi
na lijecenju u KUCS-u.

Imas MINISTRA zdravstva i KRIZNI STAB pa nek skupljaju podatke za ( konja ) Fortu. Mada je to njemu isti kurac,imo il nemo.

Svi u KS koji vrse testiranja su obavezni davati podatke za one koji su pozitivni, sa imenom i prezimenom.

Pare nisu pokradene vec su avansno uplacene vakcine, sto ih ne isporucuju nije do vlade i Fadila,oni su uradili sto je bilo do njih.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#18380 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Patton44 wrote: 21/03/2021 20:22
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 18:48
Patton44 wrote: 21/03/2021 14:21 :-)

Jel ti stvarno mislis da je Sebijin posao osim na KCUS da prikuplja podatke za citav SK o broju testirani i koliko ima pozitivni / negativni.Pocevsi od OB,privatni klinika i privatni labaratorija koji vrse testiranje.
Znas li cemu sve sluzi KRIZNI STAB,ko ga je oformio i postavio clanove istog.
Sto se tice onog konja na celu vlade,isti je obecao na samom pocetku mandata da ce kupiti vakcine,pa kupili ih.
Do duse napisao je dva pisma. :lol:
Aha pa naravno, sebija nije i ne moze biti kriva. Forto i krizni stab mora imati tacne podatke, a sebija radi sta joj forto kaze. Pa naravno.

Jel novalic nabavio vakcine ili je to posao nacelnika opstina ?

Dusa draga pokro pare pa cekamo sadaku vakcina
Sebija svakodnevno daje podatke, o broju testirani,broju pozitivni i koliko je pozitivni iz drugih kantona, koliko se oboljeli nalazi
na lijecenju u KUCS-u.

Imas MINISTRA zdravstva i KRIZNI STAB pa nek skupljaju podatke za ( konja ) Fortu. Mada je to njemu isti kurac,imo il nemo.

Svi u KS koji vrse testiranja su obavezni davati podatke za one koji su pozitivni, sa imenom i prezimenom.

Pare nisu pokradene vec su avansno uplacene vakcine, sto ih ne isporucuju nije do vlade i Fadila,oni su uradili sto je bilo do njih.
Nadam se da ce ti taj sendvic zapeti u grlu :bih:
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#18381 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Patton44 wrote: 21/03/2021 20:22
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 18:48
Patton44 wrote: 21/03/2021 14:21 :-)

Jel ti stvarno mislis da je Sebijin posao osim na KCUS da prikuplja podatke za citav SK o broju testirani i koliko ima pozitivni / negativni.Pocevsi od OB,privatni klinika i privatni labaratorija koji vrse testiranje.
Znas li cemu sve sluzi KRIZNI STAB,ko ga je oformio i postavio clanove istog.
Sto se tice onog konja na celu vlade,isti je obecao na samom pocetku mandata da ce kupiti vakcine,pa kupili ih.
Do duse napisao je dva pisma. :lol:
Aha pa naravno, sebija nije i ne moze biti kriva. Forto i krizni stab mora imati tacne podatke, a sebija radi sta joj forto kaze. Pa naravno.

Jel novalic nabavio vakcine ili je to posao nacelnika opstina ?

Dusa draga pokro pare pa cekamo sadaku vakcina
Sebija svakodnevno daje podatke, o broju testirani,broju pozitivni i koliko je pozitivni iz drugih kantona, koliko se oboljeli nalazi
na lijecenju u KUCS-u.

Imas MINISTRA zdravstva i KRIZNI STAB pa nek skupljaju podatke za ( konja ) Fortu. Mada je to njemu isti kurac,imo il nemo.

Svi u KS koji vrse testiranja su obavezni davati podatke za one koji su pozitivni, sa imenom i prezimenom.

Pare nisu pokradene vec su avansno uplacene vakcine, sto ih ne isporucuju nije do vlade i Fadila,oni su uradili sto je bilo do njih.

Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah. Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.

Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.

Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.

Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18382 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

Prpa.ba wrote: 21/03/2021 19:44
Patton44 wrote: 21/03/2021 19:24 Pa bog te neubio,postajes sve vise ko ovi tvoji kiflijaneri.
Uposlenici su tvoji sugradjani,komsije i vjerovatno mnogi od njih i vasi glasaci.Na kraju i njima se uplacuju doprinosi u KS ko i tebi.
Naravno da jesu, nego vec vidim kako kopirate tweetove o tome kako Forto prebacuje pare u Siroki Brijeg i sponzorise kladare jer je Boska ionako u koaliciji sa HDZ, pajel. :mrgreen:
Ti ko Azira, poceo bacat kasike. :pisnuo: :pisnuo:
Nemoj vise ziv bio.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15268
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#18383 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Patton44 wrote: 21/03/2021 20:31 Ti ko Azira, poceo bacat kasike. :pisnuo: :pisnuo:
Nemoj vise ziv bio.
Vi tweetove, ja kasike, demokratija pajel. :lol:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#18384 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

miki71210 wrote: 21/03/2021 20:32
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 20:27 Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah. Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.

Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.

Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.

Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
neka ti sef vise paznje obrati na zenu, jebe se okolo ko štuka
Makar je hoce neko za razliku od tvoje sefice koja mora placat da je oderu :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15268
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#18385 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

miki71210 wrote: 21/03/2021 20:32 neka ti sef vise paznje obrati na zenu, jebe se okolo ko štuka
@Patton44 i @Login7777 ovog morate motivisati da se vise trudi, covjek ne zna kopirati tweetove ni slati snimke sa faktora, samo dere kratke recenice i jos ce i ban fasovati :lol:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#18386 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

MorningStar wrote: 21/03/2021 20:44
miki71210 wrote: 21/03/2021 20:32
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 20:27 Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah. Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.

Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.

Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.

Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
neka ti sef vise paznje obrati na zenu, jebe se okolo ko štuka
Makar je hoce neko za razliku od tvoje sefice koja mora placat da je oderu :lol:
O kome se sad to radi? :lol:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#18387 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Sigma90 wrote: 21/03/2021 20:45
MorningStar wrote: 21/03/2021 20:44
miki71210 wrote: 21/03/2021 20:32

neka ti sef vise paznje obrati na zenu, jebe se okolo ko štuka
Makar je hoce neko za razliku od tvoje sefice koja mora placat da je oderu :lol:
O kome se sad to radi? :lol:
Ej pa moram ti gatat , pa sta mislis na ciju zenu moze sda bot da misli :D , kifla u ustima se ne vadi pa sad i kiflicu spominju :lol:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#18388 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

MorningStar wrote: 21/03/2021 20:47
Sigma90 wrote: 21/03/2021 20:45
MorningStar wrote: 21/03/2021 20:44
Makar je hoce neko za razliku od tvoje sefice koja mora placat da je oderu :lol:
O kome se sad to radi? :lol:
Ej pa moram ti gatat , pa sta mislis na ciju zenu moze sda bot da misli :D , kifla u ustima se ne vadi pa sad i kiflicu spominju :lol:
Predpostavljao sam. :D
Kifla im uzeo kanton, izvor finansiranja. Sredstva se ne biraju da se isti vrati.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#18389 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

MorningStar wrote: 21/03/2021 20:44
miki71210 wrote: 21/03/2021 20:32
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 20:27 Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah. Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.

Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.

Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.

Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
neka ti sef vise paznje obrati na zenu, jebe se okolo ko štuka
Makar je hoce neko za razliku od tvoje sefice koja mora placat da je oderu :lol:
miki
MorningStar
Mjesec
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18390 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 20:27
Patton44 wrote: 21/03/2021 20:22
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 18:48




Dusa draga pokro pare pa cekamo sadaku vakcina

Svi u KS koji vrse testiranja su obavezni davati podatke za one koji su pozitivni, sa imenom i prezimenom.

Pare nisu pokradene vec su avansno uplacene vakcine, sto ih ne isporucuju nije do vlade i Fadila,oni su uradili sto je bilo do njih.

Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah. Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.

Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.

Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.

Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
Samo citaj kiflijaneru,eto ti uvecano i podebljano.
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#18391 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Patton44 wrote: 21/03/2021 20:59
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 20:27
Patton44 wrote: 21/03/2021 20:22


Svi u KS koji vrse testiranja su obavezni davati podatke za one koji su pozitivni, sa imenom i prezimenom.

Pare nisu pokradene vec su avansno uplacene vakcine, sto ih ne isporucuju nije do vlade i Fadila,oni su uradili sto je bilo do njih.

Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah. Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.

Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.

Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.

Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
Samo citaj kiflijaneru,eto ti uvecano i podebljano.
Pola klinika sda ko i apoteka dina, lijek za koronu koji u KCUS preporucuju u lukavici 640KM, apoteka Dina 1400KM. Nego nije bitno, svi daju podatke, glavni podaci su sa KCUS, dakle prosta matematika, a znam da vam to lose ide. Kcus krije podatke, laze, petlja, sto su ih cak i novinari prozivali. U KS 500 zarazenih u drzavi 300. Moj reufe djeca nam se smiju. Dakle heroina lazira podatke jer se ne pita vise ni u svom selu nista, krizni stab i vlada rade prema zvanicnim podacima od ljudi koji testiraju, izoluju slucajeve i vlada je kriva. Sebija se sama hvalila kako je nasla britanski soj i sta je uradila, nista ali bas nista. Fino su ljudi rekli zemlja je ravna ploca, jebem ga ja ko je isao pravo i dosao na isto mjesto, 2+2 nije 4 nego 3 i tako to.

Sebija heroina, a ne zlocinac!

Cujem sutra dolazi 10 miliona vakcina i saljem 2 miliona sadake u njemacku i sebiju da im objasni kako se radi.

Jebeno je nema sta kad se sve sile sda ukljucuju da brane heroinu. Ipak pljuvanje ne ide kako su zamisljali, evo tugy plaky
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18392 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

Prpa.ba wrote: 21/03/2021 20:42
Patton44 wrote: 21/03/2021 20:31 Ti ko Azira, poceo bacat kasike. :pisnuo: :pisnuo:
Nemoj vise ziv bio.
Vi tweetove, ja kasike, demokratija pajel. :lol:
Demokratija da,al tweetovi su sadasnjost il proslost,a tvoje kasike idu u buducnost.
Nego hajd bacidera kasike, da vidimo kad ce ova corona nestat.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18393 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Patton44 wrote: 21/03/2021 21:15
Prpa.ba wrote: 21/03/2021 20:42
Patton44 wrote: 21/03/2021 20:31 Ti ko Azira, poceo bacat kasike. :pisnuo: :pisnuo:
Nemoj vise ziv bio.
Vi tweetove, ja kasike, demokratija pajel. :lol:
Demokratija da,al tweetovi su sadasnjost il proslost,a tvoje kasike idu u buducnost.
Nego hajd bacidera kasike, da vidimo kad ce ova corona nestat.
Image

vala zasluzio si :thumbup:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18394 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

Prpa.ba wrote: 21/03/2021 20:45
miki71210 wrote: 21/03/2021 20:32 neka ti sef vise paznje obrati na zenu, jebe se okolo ko štuka
@Patton44 i @Login7777 ovog morate motivisati da se vise trudi, covjek ne zna kopirati tweetove ni slati snimke sa faktora, samo dere kratke recenice i jos ce i ban fasovati :lol:
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Pa j....te te kasike fakat ferceraju. :thumbup:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18395 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

klizim po parkingu wrote: 21/03/2021 21:19
Patton44 wrote: 21/03/2021 21:15
Prpa.ba wrote: 21/03/2021 20:42

Vi tweetove, ja kasike, demokratija pajel. :lol:
Demokratija da,al tweetovi su sadasnjost il proslost,a tvoje kasike idu u buducnost.
Nego hajd bacidera kasike, da vidimo kad ce ova corona nestat.
Image

vala zasluzio si :thumbup:
Samo se ti talizaj po parkingu,dok te kako avto ne satare.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18396 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Patton44 wrote: 21/03/2021 21:24
klizim po parkingu wrote: 21/03/2021 21:19
Patton44 wrote: 21/03/2021 21:15
Demokratija da,al tweetovi su sadasnjost il proslost,a tvoje kasike idu u buducnost.
Nego hajd bacidera kasike, da vidimo kad ce ova corona nestat.
Image

vala zasluzio si :thumbup:
Samo se ti talizaj po parkingu,dok te kako avto ne satare.
jel to osmica veli :kiss: :kiss:
eto kakvi ste vi covjek vas malo prozove vi odmah kao najveca ljudska bijeda zelite nekome smrt :thumbup: bravo ljudine bice za parizera i majoneze
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18397 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 21:12
Patton44 wrote: 21/03/2021 20:59
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 20:27


Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah. Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.

Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.

Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.

Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
Samo citaj kiflijaneru,eto ti uvecano i podebljano.
Pola klinika sda ko i apoteka dina, lijek za koronu koji u KCUS preporucuju u lukavici 640KM, apoteka Dina 1400KM. Nego nije bitno, svi daju podatke, glavni podaci su sa KCUS, dakle prosta matematika, a znam da vam to lose ide. Kcus krije podatke, laze, petlja, sto su ih cak i novinari prozivali. U KS 500 zarazenih u drzavi 300. Moj reufe djeca nam se smiju. Dakle heroina lazira podatke jer se ne pita vise ni u svom selu nista, krizni stab i vlada rade prema zvanicnim podacima od ljudi koji testiraju, izoluju slucajeve i vlada je kriva. Sebija se sama hvalila kako je nasla britanski soj i sta je uradila, nista ali bas nista. Fino su ljudi rekli zemlja je ravna ploca, jebem ga ja ko je isao pravo i dosao na isto mjesto, 2+2 nije 4 nego 3 i tako to.

Sebija heroina, a ne zlocinac!

Cujem sutra dolazi 10 miliona vakcina i saljem 2 miliona sadake u njemacku i sebiju da im objasni kako se radi.

Jebeno je nema sta kad se sve sile sda ukljucuju da brane heroinu. Ipak pljuvanje ne ide kako su zamisljali, evo tugy plaky
Kazi babi da ti kupi bubnjave,pa lupaj u kuci povazdan.
Meni te je dosta. Svako dobro ti zelim.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#18398 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sigma90 »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/poceo-d ... /210322007

SDA Botovi:
Forto zatvorio KS sad ce svi u manji entitet na kafu kme kme...
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#18399 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

dze vakcina mindersadaklije...
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#18400 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Patton44 wrote: 21/03/2021 21:37
made_in_sarajevo wrote: 21/03/2021 21:12
Patton44 wrote: 21/03/2021 20:59 Samo citaj kiflijaneru,eto ti uvecano i podebljano.
Pola klinika sda ko i apoteka dina, lijek za koronu koji u KCUS preporucuju u lukavici 640KM, apoteka Dina 1400KM. Nego nije bitno, svi daju podatke, glavni podaci su sa KCUS, dakle prosta matematika, a znam da vam to lose ide. Kcus krije podatke, laze, petlja, sto su ih cak i novinari prozivali. U KS 500 zarazenih u drzavi 300. Moj reufe djeca nam se smiju. Dakle heroina lazira podatke jer se ne pita vise ni u svom selu nista, krizni stab i vlada rade prema zvanicnim podacima od ljudi koji testiraju, izoluju slucajeve i vlada je kriva. Sebija se sama hvalila kako je nasla britanski soj i sta je uradila, nista ali bas nista. Fino su ljudi rekli zemlja je ravna ploca, jebem ga ja ko je isao pravo i dosao na isto mjesto, 2+2 nije 4 nego 3 i tako to.

Sebija heroina, a ne zlocinac!

Cujem sutra dolazi 10 miliona vakcina i saljem 2 miliona sadake u njemacku i sebiju da im objasni kako se radi.

Jebeno je nema sta kad se sve sile sda ukljucuju da brane heroinu. Ipak pljuvanje ne ide kako su zamisljali, evo tugy plaky
Kazi babi da ti kupi bubnjave,pa lupaj u kuci povazdan.
Meni te je dosta. Svako dobro ti zelim.
mislis tati da kazem. ma necu tati nisam muzikalan, ali bi mogao supruzi koja je katolkinja reci da mi kupi, da imamo cime slaviti kad ugasimo sda napokon.

ohoo evo ga, kjafir, izdajnik, izdo bosnjake, katolkinju ozenio, ohoooo, skandal, zovi arhitektu
Locked