Patton44 wrote: ↑21/03/2021 20:59
made_in_sarajevo wrote: ↑21/03/2021 20:27
Patton44 wrote: ↑21/03/2021 20:22
Svi u KS koji vrse testiranja su obavezni davati podatke za one koji su pozitivni, sa imenom i prezimenom.
Pare nisu pokradene vec su avansno uplacene vakcine, sto ih ne isporucuju nije do vlade i Fadila,oni su uradili sto je bilo do njih.
Grohotom se smijem hahahahahahahahahahahahahahahahahhhaah.
Malinarovi respiratori iz mrtvih vade i cak avans uplacen i to cak u decembru ali nas svi mrze hahahahahahahahahahaha.
Nego gigante svjetski, odakle ce krizni stab i GOSPODIN FORTO skupiti podatke nego od sebije. Da nece od mene mozda skupljati podatke. Znaci sebija namjerno laze sa ciframa.
Haj sad kucaj na google sta znaci gospodin, posto vi u sda ne znate dalje od krampe i opanaka.
Smrt fasistima sda, sloboda narodu!
Samo citaj kiflijaneru,eto ti uvecano i podebljano.
Pola klinika sda ko i apoteka dina, lijek za koronu koji u KCUS preporucuju u lukavici 640KM, apoteka Dina 1400KM. Nego nije bitno, svi daju podatke, glavni podaci su sa KCUS, dakle prosta matematika, a znam da vam to lose ide. Kcus krije podatke, laze, petlja, sto su ih cak i novinari prozivali. U KS 500 zarazenih u drzavi 300. Moj reufe djeca nam se smiju. Dakle heroina lazira podatke jer se ne pita vise ni u svom selu nista, krizni stab i vlada rade prema zvanicnim podacima od ljudi koji testiraju, izoluju slucajeve i vlada je kriva. Sebija se sama hvalila kako je nasla britanski soj i sta je uradila, nista ali bas nista. Fino su ljudi rekli zemlja je ravna ploca, jebem ga ja ko je isao pravo i dosao na isto mjesto, 2+2 nije 4 nego 3 i tako to.
Sebija heroina, a ne zlocinac!
Cujem sutra dolazi 10 miliona vakcina i saljem 2 miliona sadake u njemacku i sebiju da im objasni kako se radi.
Jebeno je nema sta kad se sve sile sda ukljucuju da brane heroinu. Ipak pljuvanje ne ide kako su zamisljali, evo tugy plaky