ne lijepi carliju nego ovom loginu lik je privatizovao forum zbog trke za salamom i majonezom i ostala sda botovska bratija unistili ste forum sa svojim infatilnim pisanjimaIstinu govorim wrote: ↑17/03/2021 15:26Jašta je nego eho komora, ovakve stvari najviše će doprinijeti raspadu Amerike (ako do istog dođe, s koji mi se ne čini daleko).klizim po parkingu wrote: ↑17/03/2021 15:22nije eho komora nego ljudi ne mogu sda ublehasa vise pod kozu nešto ismijavaju a ljudi godinu dana nisu mogli naci ministra zdravstva u sred pandemije tako da umjesto da se poklope minder balije se nasle nesto da govore sram i stid da ih budeIstinu govorim wrote: ↑17/03/2021 15:19
Ovo samo pokazuje kako je moguće da danas društvo je više izolovano nego prije sto godina kad si imo dvoje novine.
Imaš svoju eho komoru i ništa ne slušaš van nje.
Evo zadnji primjer moderator forumalijepi etiketu (bukvalno) SDA bota čarliju. A čarli jebe sdau i Asimu Kamberu kad šta stigne
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17951 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
#17952 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jebi ga nema niko muda malo i pendrekom udariti po guzici. U ovakvim situacijama demokratija je najgori sistem.Istinu govorim wrote: ↑17/03/2021 15:24Ali se neće ni vratit nit smanjit broj, jer ljudi nisu prestali radit ono što su radili, samo su se dislociraliMilenkov buraz wrote: ↑17/03/2021 15:20 Taj se profit brzo vrati k'o bumerang, ja bih se rado odrekao tog profita a da nam se broj novozaraženih, mrtvih i na raspiratorima duplo smanji. Za ovu godinu niko još nije umro od gladi a govorili su da ćemo SVI poumirati od gladi ako dudlaone i kafane ne budu radile a od COVID-a se itekako umire.
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#17953 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo godinu dana niko nije uspio dokazati "ekonomija botovima". A pod krinkom brige za ekonomiju su u stvari samo gledali vlastiti interes i da ne moraju mijenjati mijenjati svoje navike koje bi im narušile komoditet.Milenkov buraz wrote: ↑17/03/2021 15:20 Taj se profit brzo vrati k'o bumerang, ja bih se rado odrekao tog profita a da nam se broj novozaraženih, mrtvih i na raspiratorima duplo smanji. Za ovu godinu niko još nije umro od gladi a govorili su da ćemo SVI poumirati od gladi ako dudlaone i kafane ne budu radile a od COVID-a se itekako umire.
Sad smo tu gdje jesmo. Good job everyone.
- Istinu govorim
- Posts: 428
- Joined: 30/12/2020 18:15
- Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite
#17954 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Login bukvalno prenio tweet (što ne treba radit jer nije twitter jebote) i stavlja se etiketa sda bota u reply, što očigledno implicira da je autor tweeta SDA bot što veze nema sa zdravim razumom.klizim po parkingu wrote: ↑17/03/2021 15:27ne lijepi carliju nego ovom loginu lik je privatizovao forum zbog trke za salamom i majonezom i ostala sda botovska bratija unistili ste forum sa svojim infatilnim pisanjimaIstinu govorim wrote: ↑17/03/2021 15:26Jašta je nego eho komora, ovakve stvari najviše će doprinijeti raspadu Amerike (ako do istog dođe, s koji mi se ne čini daleko).klizim po parkingu wrote: ↑17/03/2021 15:22
nije eho komora nego ljudi ne mogu sda ublehasa vise pod kozu nešto ismijavaju a ljudi godinu dana nisu mogli naci ministra zdravstva u sred pandemije tako da umjesto da se poklope minder balije se nasle nesto da govore sram i stid da ih bude
Evo zadnji primjer moderator forumalijepi etiketu (bukvalno) SDA bota čarliju. A čarli jebe sdau i Asimu Kamberu kad šta stigne
A ako je šta infantilno, onda je lijepljenje etiketa neistomišljenicima i ako šta upropaštava ideju foruma kao takvog je upravo to.
Definicija foruma:
a meeting or medium where ideas and views on a particular issue can be exchanged.
- Istinu govorim
- Posts: 428
- Joined: 30/12/2020 18:15
- Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite
#17955 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I nakaradno uređena država, slažem se, zato sam i reko kolika je fortina krivicaMilenkov buraz wrote: ↑17/03/2021 15:28Jebi ga nema niko muda malo i pendrekom udariti po guzici. U ovakvim situacijama demokratija je najgori sistem.Istinu govorim wrote: ↑17/03/2021 15:24Ali se neće ni vratit nit smanjit broj, jer ljudi nisu prestali radit ono što su radili, samo su se dislociraliMilenkov buraz wrote: ↑17/03/2021 15:20 Taj se profit brzo vrati k'o bumerang, ja bih se rado odrekao tog profita a da nam se broj novozaraženih, mrtvih i na raspiratorima duplo smanji. Za ovu godinu niko još nije umro od gladi a govorili su da ćemo SVI poumirati od gladi ako dudlaone i kafane ne budu radile a od COVID-a se itekako umire.
-
palermo
- Posts: 25338
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#17956 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Gdje je ovo izjavio ?meridiyan wrote: ↑17/03/2021 15:03 Zna li neko na sta Nerko konkretno misli ovdje![]()
-Koliko je realna nabavka svih 500.000 vakcina pokazat će vrijeme. Iskreno se nadam da se ova priča neće završiti kao ona oko nabavke respiratora i da se neće pokazati istinitim špekulacije koje su se pojavile odakle dolazi ovih 100.000 vakcina.
Ako je ovo izjavio onda je to za zatvora? Nerko nikako da skonta da on nije forumaš nego je predsjednik jedne od najvećih stranaka u BiH, da je on vlast, hadžija, elita, krema, onaj koji se pita. Dakle, ako nešto znaš da je sumljivo onda izlaziš u javnost jasno i nedvosmisleno, u pitanju su ljudski životi a ne skupštinsko preseravanje. Ako samo lupaš nešto to si u kafani čuo, onda ne samo da si tokmak, nego si i opasan lik koni unosi konfuziju i nemir u ionako sluđeni narod. A najgora bi varijanta bila da Nerko stvarno nešto zna ali neće to da objavi jer čeka za neka vremena kada će to bolje iskoristiti. Zaboravljajući (namjerno ?) da se ovdje radi o ljudskim životima.
Dakle, nadam se da ono ipak nije izjavio nego da su to novinari izmislili. U suprotnom....rekoh već
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#17957 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Od 04.01.2021. susramljeni napravi Bergamo, dok Kifla hoda Tajipu pod prozorom.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17959 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sjooooo Reufa prorice buducnost
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#17960 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Treba biti realan i reci da je SDa Vlada KS bila uspjesnija od Vlade cetvorke, a SDA Vlada je bila uzasna pa vi vidite kakvu sad imamo vlast.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#17961 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Fakat je sramotno, da ne kazem providno, optuzivati Vladu KS za povecanje slucajeva. Kao da je vlada bejbi siter i posao joj je da nas cuva sve za ruku da se ne zarazimo. I Reuf postao SDA/DF bot.
Koliko vidim, krenulo je rapidno sirenje i u drugim kantonima. Bas me zanima sta ce Reuf reci.
Koliko vidim, krenulo je rapidno sirenje i u drugim kantonima. Bas me zanima sta ce Reuf reci.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#17962 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa zar nije zbog cijene? 400 hiljada vakcina se racunalo da ide po cijeni od 17€, a sad je to 14€.palermo wrote: ↑17/03/2021 15:42Gdje je ovo izjavio ?meridiyan wrote: ↑17/03/2021 15:03 Zna li neko na sta Nerko konkretno misli ovdje![]()
-Koliko je realna nabavka svih 500.000 vakcina pokazat će vrijeme. Iskreno se nadam da se ova priča neće završiti kao ona oko nabavke respiratora i da se neće pokazati istinitim špekulacije koje su se pojavile odakle dolazi ovih 100.000 vakcina.
Ako je ovo izjavio onda je to za zatvora? Nerko nikako da skonta da on nije forumaš nego je predsjednik jedne od najvećih stranaka u BiH, da je on vlast, hadžija, elita, krema, onaj koji se pita. Dakle, ako nešto znaš da je sumljivo onda izlaziš u javnost jasno i nedvosmisleno, u pitanju su ljudski životi a ne skupštinsko preseravanje. Ako samo lupaš nešto to si u kafani čuo, onda ne samo da si tokmak, nego si i opasan lik koni unosi konfuziju i nemir u ionako sluđeni narod. A najgora bi varijanta bila da Nerko stvarno nešto zna ali neće to da objavi jer čeka za neka vremena kada će to bolje iskoristiti. Zaboravljajući (namjerno ?) da se ovdje radi o ljudskim životima.
Dakle, nadam se da ono ipak nije izjavio nego da su to novinari izmislili. U suprotnom....rekoh već
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17963 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kad je Reuf pricao kako radikalno treba rusit SDA 
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#17964 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Samo nasi naprjed da ih Alah sacuva
Ojhaaaa
Ojhaaaa
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#17965 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Intervju za Avazpalermo wrote: ↑17/03/2021 15:42Gdje je ovo izjavio ?meridiyan wrote: ↑17/03/2021 15:03 Zna li neko na sta Nerko konkretno misli ovdje![]()
-Koliko je realna nabavka svih 500.000 vakcina pokazat će vrijeme. Iskreno se nadam da se ova priča neće završiti kao ona oko nabavke respiratora i da se neće pokazati istinitim špekulacije koje su se pojavile odakle dolazi ovih 100.000 vakcina.
Ako je ovo izjavio onda je to za zatvora? Nerko nikako da skonta da on nije forumaš nego je predsjednik jedne od najvećih stranaka u BiH, da je on vlast, hadžija, elita, krema, onaj koji se pita. Dakle, ako nešto znaš da je sumljivo onda izlaziš u javnost jasno i nedvosmisleno, u pitanju su ljudski životi a ne skupštinsko preseravanje. Ako samo lupaš nešto to si u kafani čuo, onda ne samo da si tokmak, nego si i opasan lik koni unosi konfuziju i nemir u ionako sluđeni narod. A najgora bi varijanta bila da Nerko stvarno nešto zna ali neće to da objavi jer čeka za neka vremena kada će to bolje iskoristiti. Zaboravljajući (namjerno ?) da se ovdje radi o ljudskim životima.
Dakle, nadam se da ono ipak nije izjavio nego da su to novinari izmislili. U suprotnom....rekoh već
https://avaz.ba/vijesti/bih/638224/niks ... espiratora
-
palermo
- Posts: 25338
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#17966 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa i ja mislio, al evo kažu da je Nerko izjavio...da ponovimIndustrialyzer wrote: ↑17/03/2021 15:52Pa zar nije zbog cijene? 400 hiljada vakcina se racunalo da ide po cijeni od 17€, a sad je to 14€.palermo wrote: ↑17/03/2021 15:42Gdje je ovo izjavio ?meridiyan wrote: ↑17/03/2021 15:03 Zna li neko na sta Nerko konkretno misli ovdje![]()
-Koliko je realna nabavka svih 500.000 vakcina pokazat će vrijeme. Iskreno se nadam da se ova priča neće završiti kao ona oko nabavke respiratora i da se neće pokazati istinitim špekulacije koje su se pojavile odakle dolazi ovih 100.000 vakcina.
Ako je ovo izjavio onda je to za zatvora? Nerko nikako da skonta da on nije forumaš nego je predsjednik jedne od najvećih stranaka u BiH, da je on vlast, hadžija, elita, krema, onaj koji se pita. Dakle, ako nešto znaš da je sumljivo onda izlaziš u javnost jasno i nedvosmisleno, u pitanju su ljudski životi a ne skupštinsko preseravanje. Ako samo lupaš nešto to si u kafani čuo, onda ne samo da si tokmak, nego si i opasan lik koni unosi konfuziju i nemir u ionako sluđeni narod. A najgora bi varijanta bila da Nerko stvarno nešto zna ali neće to da objavi jer čeka za neka vremena kada će to bolje iskoristiti. Zaboravljajući (namjerno ?) da se ovdje radi o ljudskim životima.
Dakle, nadam se da ono ipak nije izjavio nego da su to novinari izmislili. U suprotnom....rekoh već
pa odakle dolaze pička mu materina, reci.......frapantna neodgovornost (naravno, pod uslovom da je ono izjavio)neće pokazati istinitim špekulacije koje su se pojavile odakle dolazi ovih 100.000 vakcina
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17967 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa sa lagera Medimpexa pobogu citas li, nije Rat i Mir.
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
-
palermo
- Posts: 25338
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#17969 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A na lager su ga donijeli vanzemaljci ? Šta je hotio reći, da ne valjaju vakcine, da im je prošao rok, da su neke žnj kvalitete, de objasni mi Tolstoje......šta nam je poručio Nerko
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17970 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da je sve zavrseno unaprijed. Ne treba biti Tolstoj da se shvati 10 prostoprosirenih recenica.
Da ne bude zabune, slazem se sa tobom da Trenerkas mora pazit sta prica i odasilje u javni prostor, samo mi ide na kurac to sto se vazda pravis nevjest. Toliko.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#17971 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ove uslove Ad hoc komisije je nemoguce "preko noci ispuniti". Jedino ako nisi po necijoj preporuci vec unaprijed znao da ces uci u shemu.


- Mate_Miso_Kovac
- Posts: 1649
- Joined: 09/09/2019 10:05
#17972 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Misliš da je namješteno ovo? Da se vlada Federacije upustila u sumnjive radnje? Da je privatnik nekako uvezan s vladajucom strankom? Da ce se svi okoristiti od ovoga masno?
Momak, teorije zavjere su druga vrata desno. Ovakve insinuacije su nebulozne, nevidjene i skandalozne
Momak, teorije zavjere su druga vrata desno. Ovakve insinuacije su nebulozne, nevidjene i skandalozne
-
palermo
- Posts: 25338
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#17973 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ponekad se pravim nevješt, istina. Ali ne u ovom slučaju.I zaista mi nije jasna poenta njegove priče_BataZiv_0809 wrote: ↑17/03/2021 16:11Da je sve zavrseno unaprijed. Ne treba biti Tolstoj da se shvati 10 prostoprosirenih recenica.
Da ne bude zabune, slazem se sa tobom da Trenerkas mora pazit sta prica i odasilje u javni prostor, samo mi ide na kurac to sto se vazda pravis nevjest. Toliko.
Doduše, sada je naslučujem, Nerko zapravo opet žudi za respiratorima (aferom respiratora).......što je tužno. U ovoj sadašnjoj situaciji.
A na stranu, što je bogami i politički kontraproduktivno
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38

