Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
pici
Posts: 46370
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17926 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Trappist wrote: 17/03/2021 11:47
pici wrote: 17/03/2021 11:07 sdOvcima suradjivat pa pogledat koliko napadaju vladu da su i ono govedo doveli smaknuvsi cetvoro svojih ljudi da bi doslo i inbecilnim inicijativama i opstrukcijama zakovalo skupstinu i KS vladu... sjetim se prije godinu dana kad je virus prvi put krocio i kad je zasjedala skupstina, niti jedan poslanik cetvorke nije negativno rekao o mariovoj vladi nego su sve podrzali i 10 miliona odobrili da niko nije bio protiv u borbi protiv pandemije... ovo sad je riste djoge skola... gori su od srne u ratno vrijeme... fuuujjjj
Vidoviti, jel ono od danas lockdown u Sarajevu ? :lol: :lol: :lol:
ceka se fOdilj a fOdilj nema muda jer su spiskali sve pare i prazan trezor... a ionako nisu isplatili kome treba prosli lockdown... tako da KS je prepusten sam sebi... PCilije idu u srbiju i vakcinisu se a ercegovci u hrvacku... bOkir ko i babo mu jopet prodo bOsnje...
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#17927 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

drug_profi wrote: 17/03/2021 12:37 Svi mu krivi sto je on budala.
Samo ga SDA smatra korisnom budalom.
Reuf nije loš, samo mu malo krivo.

Uvijek je sebe zamišljao na mjestu četvorke, pa nikako da se pomiri sa činjenicom da on nije taj koji je donio promjenu.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#17928 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

made_in_sarajevo wrote: 17/03/2021 12:01 zar reuf nije nekad srao na sda i govorio kako njih treba skloniti da bi drzava prodisala?
Ljudi se mijenjaju, okolnosti se mijenjaju. Reuf je primarnog stava da HDZ treba nabit nogom (kao i ja).

Njegov trud i rad po Americi za našu stvar nije baš zanemariv, naravno forumski mudroseri će pljunut po svakom ko im u tom trenutku ne odgovara
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#17929 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Škobo Habu »

made_in_sarajevo wrote: 17/03/2021 11:36

hajde objasni sto je vlada nesposobna i sto se bruka?

jel vlada kantona zaduzena da nabavi vakcine ili je to posao FBIH?
jel vlada to jest ministar gurno 21 milion u privredu + odvaja dodatnih 8 za poljoprivredu da se prebrodi korona. najgore po sda je sto ce ovdje dobiti pare ljudi koji stvarno donesu papire da su ga popusili,a tu nece biti budnje i cesira.
cetvorka ima ministra zdravstva za razliku od sda
forto da nije zatalaso kurac bi fodil ista uradio za vakcine, ceko bi malinara da zavrsi po 50x vecoj cijeni
forto kaze iskoristi biro, povuci sve ljude koji ti mogu pomoci da se ovo prebrodi, sda i heroina ga ismijava. proslo 5 dana devic cmizdri sto vlada ne zove ljude sa biroa da pomognu
koriste respiratore koji trose tonama kisik ili im cure instalacije - forto kriv
godinu dana sda na vlasti u kantonu - ostali na kapidzicu budali, nenadicu i onom malom sto je srao kako je sestorka zajebala tramvajsku stanicu pa nije kamena pomako i koji je zajebo tramvajske sine kod SCC - za koronu uradili nista
sda na vlasti drzavnoj nece da zatvori granice, nece da uvedu test = doso stranac za britanskim sojem, heroina kaze ima britanski soj u sarajevu, dok je cetvorka preuzela otisli u kurac lijepi = rezultat forto kriv
forto kaze lockdown vikend KS svi ga ismijavaju prva sda koja je u martu uvela lockdown, sjebala firmi i firmi, isplatila pare svojima i to je to
neki dan clanak iz hercegovina dole ministar govori "ide lockdown jebem vam mater svima, jel treba da pomremo svi da bi kafane radile" - ma i ovo je forto budala garant

za sve sda debile

https://fb.watch/4hBpV1M37S/
Nije Forto kriv za sve, ali snosi odgovornost za to što je Sarajevo postalo Bergamo.

Zar nije bilo odgovorno od strane vlasti, zbog svog ovoga haosa oko nabavke, da rade na mjerama prevencije i da pojačavaju nadzor nad ugostiteljskim objektima, tržnim centrima itd.

Je l' ta ista vlast gledala kako joj građanstvo provodi weekende po Jahorini i Bjelašnici, na kojima je skijaška sezona bila u punom jeku kao da pandemija ne postoji? Odakle su nam stigli svi ti novi sojevi? Britanski, južno-afrički...?

I nakon svega toga - lock down je prirodno stanje stvari.
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#17930 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Škobo Habu wrote: 17/03/2021 12:47
made_in_sarajevo wrote: 17/03/2021 11:36

hajde objasni sto je vlada nesposobna i sto se bruka?

jel vlada kantona zaduzena da nabavi vakcine ili je to posao FBIH?
jel vlada to jest ministar gurno 21 milion u privredu + odvaja dodatnih 8 za poljoprivredu da se prebrodi korona. najgore po sda je sto ce ovdje dobiti pare ljudi koji stvarno donesu papire da su ga popusili,a tu nece biti budnje i cesira.
cetvorka ima ministra zdravstva za razliku od sda
forto da nije zatalaso kurac bi fodil ista uradio za vakcine, ceko bi malinara da zavrsi po 50x vecoj cijeni
forto kaze iskoristi biro, povuci sve ljude koji ti mogu pomoci da se ovo prebrodi, sda i heroina ga ismijava. proslo 5 dana devic cmizdri sto vlada ne zove ljude sa biroa da pomognu
koriste respiratore koji trose tonama kisik ili im cure instalacije - forto kriv
godinu dana sda na vlasti u kantonu - ostali na kapidzicu budali, nenadicu i onom malom sto je srao kako je sestorka zajebala tramvajsku stanicu pa nije kamena pomako i koji je zajebo tramvajske sine kod SCC - za koronu uradili nista
sda na vlasti drzavnoj nece da zatvori granice, nece da uvedu test = doso stranac za britanskim sojem, heroina kaze ima britanski soj u sarajevu, dok je cetvorka preuzela otisli u kurac lijepi = rezultat forto kriv
forto kaze lockdown vikend KS svi ga ismijavaju prva sda koja je u martu uvela lockdown, sjebala firmi i firmi, isplatila pare svojima i to je to
neki dan clanak iz hercegovina dole ministar govori "ide lockdown jebem vam mater svima, jel treba da pomremo svi da bi kafane radile" - ma i ovo je forto budala garant

za sve sda debile

https://fb.watch/4hBpV1M37S/
Nije Forto kriv za sve, ali snosi odgovornost za to što je Sarajevo postalo Bergamo.

Zar nije bilo odgovorno od strane vlasti, zbog svog ovoga haosa oko nabavke, da rade na mjerama prevencije i da pojačavaju nadzor nad ugostiteljskim objektima, tržnim centrima itd.

Je l' ta ista vlast gledala kako joj građanstvo provodi weekende po Jahorini i Bjelašnici, na kojima je skijaška sezona bila u punom jeku kao da pandemija ne postoji? Odakle su nam stigli svi ti novi sojevi? Britanski, južno-afrički...?

I nakon svega toga - lock down je prirodno stanje stvari.
pa kontrolisali su, redovno su hodali i pisali kazne, policija obilazila. planine jesu minus i kakva je tu finta bila fakat ne znam. garant ko i za kafane, ko ce meni zabraniti da ja cugam, da ja skijam... britanski sjecam se dobro clanka kad je heroina rekla da imamo turistu koji je pozitivan na britanski soj i da je nasih 2-3 zarazeno. sad nije vlada pa bilo koja da je vlada kriva sto heroina nije to izolovala kako treba, sto nije te klastere pronasla i poslala dalje da se izoluju svi. ovako je uzela stranca i ta 2-3 zarezana,a ostale ko jebe i sad to isto prebacuje na vladu. nije mogla ni jedna vlada znati sta kcus radi u labaratoriji, ko je zarezen, klaster, kontakti dok im to kcus ne javi.
User avatar
pici
Posts: 46370
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17931 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

slali su iz vlade delegacije pa i inspekcije u privatni generalicin kcus pa nisu mogli uci...
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17932 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

Nisu problem skijalista problem su kafane na skijalistima kao i kafane u gradu. Virus nema skoro nikavu sansu da se prenese na otvorenom u 99 posto slucajeva prenosi se u zatvorenim prostorijama, autima, sredstvima gradskog prevoza i sl. U Austriji prosle godine ljudi su zarazu rasirili u kafanama i zato su kafane u austriji zatvorene od oktobra i jos uvijek ne rade samo za ponijeti. Skijalista normalno rade.

https://www.dw.com/sr/za%C5%A1to-je-sko ... a-56798146
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#17933 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by relativno84 »

made_in_sarajevo wrote: 17/03/2021 11:36 hajde objasni sto je vlada nesposobna i sto se bruka?

jel vlada kantona zaduzena da nabavi vakcine ili je to posao FBIH? nije ali se kurce kako ce to da naprave, naravno samo dok se provjere biografije koji kurac koja suplja, jel bas vrijeme za tu vrstu promocije
jel vlada to jest ministar gurno 21 milion u privredu + odvaja dodatnih 8 za poljoprivredu da se prebrodi korona. najgore po sda je sto ce ovdje dobiti pare ljudi koji stvarno donesu papire da su ga popusili,a tu nece biti budnje i cesira. neko bi pomislio da svoje pare gura
cetvorka ima ministra zdravstva za razliku od sda jel to onaj sto kod Senada bulazni kako bi sve odradio za par sati, evo dani prolaze nikako da se sjeti sta je govorio, pa da to napravi
forto da nije zatalaso kurac bi fodil ista uradio za vakcine, ceko bi malinara da zavrsi po 50x vecoj cijeni razvaljuje ih Forto kao nekad davno mixetu
forto kaze iskoristi biro, povuci sve ljude koji ti mogu pomoci da se ovo prebrodi, sda i heroina ga ismijava. proslo 5 dana devic cmizdri sto vlada ne zove ljude sa biroa da pomognu zapelo u filtriranju svojih na birou, jbga to je proces
koriste respiratore koji trose tonama kisik ili im cure instalacije - forto kriv disite s pola kapaciteta, sto mora punim plucima, to kosta previse
godinu dana sda na vlasti u kantonu - ostali na kapidzicu budali, nenadicu i onom malom sto je srao kako je sestorka zajebala tramvajsku stanicu pa nije kamena pomako i koji je zajebo tramvajske sine kod SCC - za koronu uradili nista ovi trenutni prekucali koronu dva puta, korona spremna za aparate
sda na vlasti drzavnoj nece da zatvori granice, nece da uvedu test = doso stranac za britanskim sojem, heroina kaze ima britanski soj u sarajevu, dok je cetvorka preuzela otisli u kurac lijepi = rezultat forto kriv svi su krivi, mi smo tu zalutali, sindrom slucajnih prolaznika
forto kaze lockdown vikend KS svi ga ismijavaju prva sda koja je u martu uvela lockdown, sjebala firmi i firmi, isplatila pare svojima i to je to dva tri dana zakljucavanja i jeste za ismijavanje, mozda cak i susramlje, ali stede se pare jebes narod
neki dan clanak iz hercegovina dole ministar govori "ide lockdown jebem vam mater svima, jel treba da pomremo svi da bi kafane radile" - ma i ovo je forto budala garant kafane rade punom parom, Forto hvala ti

za sve sda debile

https://fb.watch/4hBpV1M37S/
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17934 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image

Dio doprinosa da Sarajevo postane Bergamo, kako Forto reče.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17935 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 17/03/2021 13:27 Image

Dio doprinosa da Sarajevo postane Bergamo, kako Forto reče.
Image

ovo samo objavljujem da raja ne cita vase ponjave od postova i botovske price na kojima zaradjujete semdvice izvinjavam se svima ako im ovo izgleda kao spam :thumbup:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17936 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

klizim po parkingu wrote: 17/03/2021 13:43
Login7777 wrote: 17/03/2021 13:27 Image

Dio doprinosa da Sarajevo postane Bergamo, kako Forto reče.
Image

ovo samo objavljujem da raja ne cita vase ponjave od postova i botovske price na kojima zaradjujete semdvice izvinjavam se svima ako im ovo izgleda kao spam :thumbup:
Odlican posao radis. Samo nastavi :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#17937 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Pa ja sam ovo na foe listu stavio pa me sad klizač tjera da vidim ove budalastine koje samo trose struju bezveze.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17938 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Nemas nista od foe. Samo ih prijavljivat i proganjat kao zohare. Klizim po parkingu :thumbup:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#17939 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by meridiyan »

Zna li neko na sta Nerko konkretno misli ovdje :-)

-Koliko je realna nabavka svih 500.000 vakcina pokazat će vrijeme. Iskreno se nadam da se ova priča neće završiti kao ona oko nabavke respiratora i da se neće pokazati istinitim špekulacije koje su se pojavile odakle dolazi ovih 100.000 vakcina.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#17940 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by bunk »

Mozda da svako ko ne pusi pricu 4 da umjesto avatara stavi zutu traku?
Da vam se olaksa..
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17941 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#17942 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

Škobo Habu wrote: 17/03/2021 12:47
made_in_sarajevo wrote: 17/03/2021 11:36

hajde objasni sto je vlada nesposobna i sto se bruka?

jel vlada kantona zaduzena da nabavi vakcine ili je to posao FBIH?
jel vlada to jest ministar gurno 21 milion u privredu + odvaja dodatnih 8 za poljoprivredu da se prebrodi korona. najgore po sda je sto ce ovdje dobiti pare ljudi koji stvarno donesu papire da su ga popusili,a tu nece biti budnje i cesira.
cetvorka ima ministra zdravstva za razliku od sda
forto da nije zatalaso kurac bi fodil ista uradio za vakcine, ceko bi malinara da zavrsi po 50x vecoj cijeni
forto kaze iskoristi biro, povuci sve ljude koji ti mogu pomoci da se ovo prebrodi, sda i heroina ga ismijava. proslo 5 dana devic cmizdri sto vlada ne zove ljude sa biroa da pomognu
koriste respiratore koji trose tonama kisik ili im cure instalacije - forto kriv
godinu dana sda na vlasti u kantonu - ostali na kapidzicu budali, nenadicu i onom malom sto je srao kako je sestorka zajebala tramvajsku stanicu pa nije kamena pomako i koji je zajebo tramvajske sine kod SCC - za koronu uradili nista
sda na vlasti drzavnoj nece da zatvori granice, nece da uvedu test = doso stranac za britanskim sojem, heroina kaze ima britanski soj u sarajevu, dok je cetvorka preuzela otisli u kurac lijepi = rezultat forto kriv
forto kaze lockdown vikend KS svi ga ismijavaju prva sda koja je u martu uvela lockdown, sjebala firmi i firmi, isplatila pare svojima i to je to
neki dan clanak iz hercegovina dole ministar govori "ide lockdown jebem vam mater svima, jel treba da pomremo svi da bi kafane radile" - ma i ovo je forto budala garant

za sve sda debile

https://fb.watch/4hBpV1M37S/
Nije Forto kriv za sve, ali snosi odgovornost za to što je Sarajevo postalo Bergamo.

Zar nije bilo odgovorno od strane vlasti, zbog svog ovoga haosa oko nabavke, da rade na mjerama prevencije i da pojačavaju nadzor nad ugostiteljskim objektima, tržnim centrima itd.

Je l' ta ista vlast gledala kako joj građanstvo provodi weekende po Jahorini i Bjelašnici, na kojima je skijaška sezona bila u punom jeku kao da pandemija ne postoji? Odakle su nam stigli svi ti novi sojevi? Britanski, južno-afrički...?

I nakon svega toga - lock down je prirodno stanje stvari.
Ne može forto snositi odgovornost za geopolitičku realnost.

Sarajevo ima dio grada u kojem Forto ne može ništa, apsolutno ništa i desetine hiljada ljufi koji dolaze na poso u Sarajevo svake sedmice.

Ono za šta Forto može biti kriv je zatvaranje preko vikenda što je donijelo samo do tog da (i)stočno Sarajevo profitira. No to se dešava kad slušaš histerične novinare i eksperte iz Foče
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17943 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Login7777 wrote: 17/03/2021 15:15
:lol: sad ne valja sto rade a u petak nije valjalo sto ne rade. Naravno eRoji u bijelom se pitaju kako to da ne moze se na godisnji u vrijeme to katastrofa ovo ono , ma odo ja na godisnji malo kako to ne moze ?

:lol:

Komedija od drustva i drzave.
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#17944 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

klizim po parkingu wrote: 17/03/2021 13:43
ovo samo objavljujem da raja ne cita vase ponjave od postova i botovske price na kojima zaradjujete semdvice izvinjavam se svima ako im ovo izgleda kao spam :thumbup:
Ovo samo pokazuje kako je moguće da danas društvo je više izolovano nego prije sto godina kad si imo dvoje novine.

Imaš svoju eho komoru i ništa ne slušaš van nje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17945 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Login7777 wrote: 17/03/2021 15:15

Image
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#17946 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

Taj se profit brzo vrati k'o bumerang, ja bih se rado odrekao tog profita a da nam se broj novozaraženih, mrtvih i na raspiratorima duplo smanji. Za ovu godinu niko još nije umro od gladi a govorili su da ćemo SVI poumirati od gladi ako dudlaone i kafane ne budu radile a od COVID-a se itekako umire.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17947 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Istinu govorim wrote: 17/03/2021 15:19
klizim po parkingu wrote: 17/03/2021 13:43
ovo samo objavljujem da raja ne cita vase ponjave od postova i botovske price na kojima zaradjujete semdvice izvinjavam se svima ako im ovo izgleda kao spam :thumbup:
Ovo samo pokazuje kako je moguće da danas društvo je više izolovano nego prije sto godina kad si imo dvoje novine.

Imaš svoju eho komoru i ništa ne slušaš van nje.
nije eho komora nego ljudi ne mogu sda ublehasa vise pod kozu nešto ismijavaju a ljudi godinu dana nisu mogli naci ministra zdravstva u sred pandemije tako da umjesto da se poklope minder balije se nasle nesto da govore sram i stid da ih bude
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#17948 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Škobo Habu »

Istinu govorim wrote: 17/03/2021 15:16

Ne može forto snositi odgovornost za geopolitičku realnost.

Sarajevo ima dio grada u kojem Forto ne može ništa, apsolutno ništa i desetine hiljada ljufi koji dolaze na poso u Sarajevo svake sedmice.

Ono za šta Forto može biti kriv je zatvaranje preko vikenda što je donijelo samo do tog da (i)stočno Sarajevo profitira. No to se dešava kad slušaš histerične novinare i eksperte iz Foče
:-)
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#17949 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

Milenkov buraz wrote: 17/03/2021 15:20 Taj se profit brzo vrati k'o bumerang, ja bih se rado odrekao tog profita a da nam se broj novozaraženih, mrtvih i na raspiratorima duplo smanji. Za ovu godinu niko još nije umro od gladi a govorili su da ćemo SVI poumirati od gladi ako dudlaone i kafane ne budu radile a od COVID-a se itekako umire.
Ali se neće ni vratit nit smanjit broj, jer ljudi nisu prestali radit ono što su radili, samo su se dislocirali
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#17950 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Istinu govorim »

klizim po parkingu wrote: 17/03/2021 15:22
Istinu govorim wrote: 17/03/2021 15:19
klizim po parkingu wrote: 17/03/2021 13:43
ovo samo objavljujem da raja ne cita vase ponjave od postova i botovske price na kojima zaradjujete semdvice izvinjavam se svima ako im ovo izgleda kao spam :thumbup:
Ovo samo pokazuje kako je moguće da danas društvo je više izolovano nego prije sto godina kad si imo dvoje novine.

Imaš svoju eho komoru i ništa ne slušaš van nje.
nije eho komora nego ljudi ne mogu sda ublehasa vise pod kozu nešto ismijavaju a ljudi godinu dana nisu mogli naci ministra zdravstva u sred pandemije tako da umjesto da se poklope minder balije se nasle nesto da govore sram i stid da ih bude
Jašta je nego eho komora, ovakve stvari najviše će doprinijeti raspadu Amerike (ako do istog dođe, s koji mi se ne čini daleko).

Evo zadnji primjer moderator foruma :-) lijepi etiketu (bukvalno) SDA bota čarliju. A čarli jebe sdau i Asimu Kamberu kad šta stigne
Locked