Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16901 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nista to nije sta cemo tek da vam radimo.
Valjalo bi da postanete svjesni da je vasa dogorjela...
Valjalo bi da postanete svjesni da je vasa dogorjela...
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#16902 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
aldinjo wrote: ↑07/03/2021 00:55Reformistička vlada sa prijetnjama građanima zaključavanjem kantonom i slanjem specijalaca pod punom ratnom opremom.Industrialyzer wrote: ↑05/03/2021 15:01Ocajni su, previse ih boli gubitak Sarajeva, a uskoro ce izgubiti jos vise. Sad svako moze vidjeti njihovo pravo lice.made_in_sarajevo wrote: ↑05/03/2021 14:50 https://www.klix.ba/vijesti/sda-poziva- ... lD4Zx97V_k
jel moguce biti ovoliko govno, jad, proljev, gnjida, ono sve najgore sto postoji kao sto su ovi iz SDA?
jos dole kazu da prestane prebacivati lopticu. 30 godina moja rahmetli nana prica kako je HDZ kriv,a druga rahmetli nana vice kako je ipak SDA kriva.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zato sto ti ne razumijes drugaciji pristup, samo te puskom i kaznama mogu natjerati da nosis masku. Kad budes spreman za demokratiju i budes citao malo vise presude prije nego ih proglasis neustavnim, nece nam trebati policijski sat itd.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#16903 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Porodice Foht
- Posts: 3719
- Joined: 14/01/2019 04:56
#16904 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista! 
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#16905 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kao da svaki ambasador ima po desetak hiljada vakcina u skladištu, i samo čekaju poziv pa da ih nekom uručePorodice Foht wrote: ↑07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista!![]()
- Porodice Foht
- Posts: 3719
- Joined: 14/01/2019 04:56
#16906 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Znas dobro da nisam mislio tako. Ambasade su da posreduju, pomognu a Forto im je valjda kao neki favorit i pozeljna vlast, pa bujrum. Uzgred to je money za njih, nije hedija.high_volume wrote: ↑07/03/2021 09:42Kao da svaki ambasador ima po desetak hiljada vakcina u skladištu, i samo čekaju poziv pa da ih nekom uručePorodice Foht wrote: ↑07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista!![]()
![]()
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#16907 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ali zato bakir i bisera iskiristise podrsku iz srbije i pogura ih vucic sa vakcinama. Vidi se da su cijenjeni na srpskoj politickoj sceniPorodice Foht wrote: ↑07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista!![]()
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#16908 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A ti imaš informaciju da Forto i članovi Vlade ili neko ko je ovlašten, već nije u kontaktu sa relevantnim osobama institucija koje odlučuju o vakcinama?Porodice Foht wrote: ↑07/03/2021 09:50Znas dobro da nisam mislio tako. Ambasade su da posreduju, pomognu a Forto im je valjda kao neki favorit i pozeljna vlast, pa bujrum. Uzgred to je money za njih, nije hedija.high_volume wrote: ↑07/03/2021 09:42Kao da svaki ambasador ima po desetak hiljada vakcina u skladištu, i samo čekaju poziv pa da ih nekom uručePorodice Foht wrote: ↑07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista!![]()
![]()
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#16909 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Volio bi cuti simpatizere NS vezano sa Ivanu Maric. Jel mogu progutati ko im je dogradonacelnik?
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16910 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja znam sto meni smeta ivana
A sto bi trrbala glasacima ns smetati???
A sto bi trrbala glasacima ns smetati???
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16911 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#16912 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nego da pitam ove iz mehmeda spahe inace zabrinute za NS, kako vam je promakao ovaj potez fortine vlade, ne vidjeh nigdje pohvale?
U okviru JU Domovi zdravlja Kantona Sarajevo jučer je počeo s radom prvi Covid call centar, a broj ostvarenih poziva prvog dana iznosio je 885.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#16913 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo sa call centrom djeluje kao fakat dobar potez, pod uslovom naravno da fercera...
Meni je dosad to i bila glavna briga - ako fasujem, hoću li se imat kome obratit
PS Što se tiče Ivane, nemam nešto naročito protiv nje (mada nisam ni fasciniran), ali zaista ne razumijem kojom logikom se nekome učinilo da je ona adekvatno rješenje za dogradonačelnicu
Meni je dosad to i bila glavna briga - ako fasujem, hoću li se imat kome obratit
PS Što se tiče Ivane, nemam nešto naročito protiv nje (mada nisam ni fasciniran), ali zaista ne razumijem kojom logikom se nekome učinilo da je ona adekvatno rješenje za dogradonačelnicu
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#16914 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Isti dan.izvrsni direktor wrote: ↑07/03/2021 21:18 Nego da pitam ove iz mehmeda spahe inace zabrinute za NS, kako vam je promakao ovaj potez fortine vlade, ne vidjeh nigdje pohvale?U okviru JU Domovi zdravlja Kantona Sarajevo jučer je počeo s radom prvi Covid call centar, a broj ostvarenih poziva prvog dana iznosio je 885.
550 oboljeli,i 10 umrli.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16915 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!drug_profi wrote: ↑07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
http://www.klix.ba/clanak/210307100
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#16916 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Osim Ivaninog ne baš očaravajućeg engleskog, i još goreg prevoda SDA botova, šta je sporno u videu?konektovan wrote: ↑08/03/2021 00:14Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!drug_profi wrote: ↑07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
http://www.klix.ba/clanak/210307100
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16917 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma iskreno, ne zanima me.konektovan wrote: ↑08/03/2021 00:14Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!drug_profi wrote: ↑07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
http://www.klix.ba/clanak/210307100
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#16918 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.drug_profi wrote: ↑08/03/2021 00:20Ma iskreno, ne zanima me.konektovan wrote: ↑08/03/2021 00:14Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!drug_profi wrote: ↑07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
http://www.klix.ba/clanak/210307100
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16919 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ah čuj, razočarenja su sasvim očekivana. Međutim i dalje nisu gori od SDA kriminalne hobotnice.
NS ce ovakvim kadroviranjem praviti sebi minuse. Negdje drugo ce praviti pluseve pa se racuni svode nekada na izborima.
NS ce ovakvim kadroviranjem praviti sebi minuse. Negdje drugo ce praviti pluseve pa se racuni svode nekada na izborima.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#16920 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
To ionako nije moguce.drug_profi wrote: ↑08/03/2021 00:29 Ah čuj, razočarenja su sasvim očekivana. Međutim i dalje nisu gori od SDA kriminalne hobotnice.
NS ce ovakvim kadroviranjem praviti sebi minuse. Negdje drugo ce praviti pluseve pa se racuni svode nekada na izborima.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#16921 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma ništa,..cyprus wrote: ↑08/03/2021 00:19Osim Ivaninog ne baš očaravajućeg engleskog, i još goreg prevoda SDA botova, šta je sporno u videu?konektovan wrote: ↑08/03/2021 00:14Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!drug_profi wrote: ↑07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
http://www.klix.ba/clanak/210307100![]()
-
mrgreen
- Posts: 1288
- Joined: 12/05/2008 21:11
#16922 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sve nacije su izmišljene konstrukcije. Izmislili smo i "mi" i "oni", tj. foundali smo.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#16923 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.Nero Histrion wrote: ↑08/03/2021 00:24Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.drug_profi wrote: ↑08/03/2021 00:20Ma iskreno, ne zanima me.konektovan wrote: ↑08/03/2021 00:14
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!
http://www.klix.ba/clanak/210307100
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
https://ewbbih.com/ivana-maric/
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#16924 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A koje to kvalifikacije treba neko imati za dogradonacelnika. Kakve su kvalifikacije imali i ali dosadasnji obnasatelji te funkcije. Znate li im imena uopste?cyprus wrote: ↑07/03/2021 21:26 Ovo sa call centrom djeluje kao fakat dobar potez, pod uslovom naravno da fercera...
Meni je dosad to i bila glavna briga - ako fasujem, hoću li se imat kome obratit
PS Što se tiče Ivane, nemam nešto naročito protiv nje (mada nisam ni fasciniran), ali zaista ne razumijem kojom logikom se nekome učinilo da je ona adekvatno rješenje za dogradonačelnicu![]()
https://ewbbih.com/ivana-maric/
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#16925 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ivana je prijedlog jer je ivana. Preseravanje.
