Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#16901 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Nista to nije sta cemo tek da vam radimo.
Valjalo bi da postanete svjesni da je vasa dogorjela...
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#16902 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

aldinjo wrote: 07/03/2021 00:55
Industrialyzer wrote: 05/03/2021 15:01
made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 14:50 https://www.klix.ba/vijesti/sda-poziva- ... lD4Zx97V_k



jel moguce biti ovoliko govno, jad, proljev, gnjida, ono sve najgore sto postoji kao sto su ovi iz SDA?

jos dole kazu da prestane prebacivati lopticu. 30 godina moja rahmetli nana prica kako je HDZ kriv,a druga rahmetli nana vice kako je ipak SDA kriva.
Ocajni su, previse ih boli gubitak Sarajeva, a uskoro ce izgubiti jos vise. Sad svako moze vidjeti njihovo pravo lice.
Reformistička vlada sa prijetnjama građanima zaključavanjem kantonom i slanjem specijalaca pod punom ratnom opremom. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:

Zato sto ti ne razumijes drugaciji pristup, samo te puskom i kaznama mogu natjerati da nosis masku. Kad budes spreman za demokratiju i budes citao malo vise presude prije nego ih proglasis neustavnim, nece nam trebati policijski sat itd.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#16903 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

aldinjo wrote: 07/03/2021 01:01
Styling wrote: 05/03/2021 18:02 Za aktivnost danas SDA botovi ne zasluzuju samo sendvic sa salamom i majonezom, veci i rum plocicu. Momci bas ste bili vrijedno danas. Uh, kakva rum plocica, cuj mene, alkohol tobe jarrabi. Moze Kinder jaje u zamjenu. Dobicete i igrackicu.
A šta ti i ekipa dobijate ovdje mjesecima za širenje mržnje na ovoj i sličnim temama?
Kakvu mrznju :shock: Ja hvalim njihov rad i posvecenost. :thumbup:
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3719
Joined: 14/01/2019 04:56

#16904 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Porodice Foht »

Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista! :-)
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#16905 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by high_volume »

Porodice Foht wrote: 07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista! :-)
Kao da svaki ambasador ima po desetak hiljada vakcina u skladištu, i samo čekaju poziv pa da ih nekom uruče :-)
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3719
Joined: 14/01/2019 04:56

#16906 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Porodice Foht »

high_volume wrote: 07/03/2021 09:42
Porodice Foht wrote: 07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista! :-)
Kao da svaki ambasador ima po desetak hiljada vakcina u skladištu, i samo čekaju poziv pa da ih nekom uruče :-)
Znas dobro da nisam mislio tako. Ambasade su da posreduju, pomognu a Forto im je valjda kao neki favorit i pozeljna vlast, pa bujrum. Uzgred to je money za njih, nije hedija.
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#16907 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Porodice Foht wrote: 07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista! :-)
Ali zato bakir i bisera iskiristise podrsku iz srbije i pogura ih vucic sa vakcinama. Vidi se da su cijenjeni na srpskoj politickoj sceni
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#16908 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by high_volume »

Porodice Foht wrote: 07/03/2021 09:50
high_volume wrote: 07/03/2021 09:42
Porodice Foht wrote: 07/03/2021 09:41 Pa gdje su ti ambasadori SAD, Njemacke, GB, Francuske, sto ne poguraju Fortu s vakcinama! Samo nesto deklarativno podrzavaju a sad kad imaju priliku -nista! :-)
Kao da svaki ambasador ima po desetak hiljada vakcina u skladištu, i samo čekaju poziv pa da ih nekom uruče :-)
Znas dobro da nisam mislio tako. Ambasade su da posreduju, pomognu a Forto im je valjda kao neki favorit i pozeljna vlast, pa bujrum. Uzgred to je money za njih, nije hedija.
A ti imaš informaciju da Forto i članovi Vlade ili neko ko je ovlašten, već nije u kontaktu sa relevantnim osobama institucija koje odlučuju o vakcinama?
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#16909 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by avenija »

Volio bi cuti simpatizere NS vezano sa Ivanu Maric. Jel mogu progutati ko im je dogradonacelnik?
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16910 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

Ja znam sto meni smeta ivana
A sto bi trrbala glasacima ns smetati???
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#16911 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#16912 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Nego da pitam ove iz mehmeda spahe inace zabrinute za NS, kako vam je promakao ovaj potez fortine vlade, ne vidjeh nigdje pohvale?
U okviru JU Domovi zdravlja Kantona Sarajevo jučer je počeo s radom prvi Covid call centar, a broj ostvarenih poziva prvog dana iznosio je 885.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#16913 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by cyprus »

Ovo sa call centrom djeluje kao fakat dobar potez, pod uslovom naravno da fercera...

Meni je dosad to i bila glavna briga - ako fasujem, hoću li se imat kome obratit :-)

PS Što se tiče Ivane, nemam nešto naročito protiv nje (mada nisam ni fasciniran), ali zaista ne razumijem kojom logikom se nekome učinilo da je ona adekvatno rješenje za dogradonačelnicu :-)
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#16914 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

izvrsni direktor wrote: 07/03/2021 21:18 Nego da pitam ove iz mehmeda spahe inace zabrinute za NS, kako vam je promakao ovaj potez fortine vlade, ne vidjeh nigdje pohvale?
U okviru JU Domovi zdravlja Kantona Sarajevo jučer je počeo s radom prvi Covid call centar, a broj ostvarenih poziva prvog dana iznosio je 885.
Isti dan.
550 oboljeli,i 10 umrli.
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16915 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!


http://www.klix.ba/clanak/210307100
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#16916 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by cyprus »

konektovan wrote: 08/03/2021 00:14
drug_profi wrote: 07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!


http://www.klix.ba/clanak/210307100
Osim Ivaninog ne baš očaravajućeg engleskog, i još goreg prevoda SDA botova, šta je sporno u videu? :)
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#16917 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

konektovan wrote: 08/03/2021 00:14
drug_profi wrote: 07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!


http://www.klix.ba/clanak/210307100
Ma iskreno, ne zanima me.
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#16918 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nero Histrion »

drug_profi wrote: 08/03/2021 00:20
konektovan wrote: 08/03/2021 00:14
drug_profi wrote: 07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!


http://www.klix.ba/clanak/210307100
Ma iskreno, ne zanima me.
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#16919 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Ah čuj, razočarenja su sasvim očekivana. Međutim i dalje nisu gori od SDA kriminalne hobotnice.
NS ce ovakvim kadroviranjem praviti sebi minuse. Negdje drugo ce praviti pluseve pa se racuni svode nekada na izborima.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#16920 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 08/03/2021 00:29 Ah čuj, razočarenja su sasvim očekivana. Međutim i dalje nisu gori od SDA kriminalne hobotnice.
NS ce ovakvim kadroviranjem praviti sebi minuse. Negdje drugo ce praviti pluseve pa se racuni svode nekada na izborima.
To ionako nije moguce.
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#16921 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by konektovan »

cyprus wrote: 08/03/2021 00:19
konektovan wrote: 08/03/2021 00:14
drug_profi wrote: 07/03/2021 19:59 Ne pratim ni ja doticnu, ali je valjda problem sto je Ivana i sto ne govori stvari koje su SDA mile.
Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!


http://www.klix.ba/clanak/210307100
Osim Ivaninog ne baš očaravajućeg engleskog, i još goreg prevoda SDA botova, šta je sporno u videu? :)
Ma ništa,..
mrgreen
Posts: 1288
Joined: 12/05/2008 21:11

#16922 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mrgreen »

Sve nacije su izmišljene konstrukcije. Izmislili smo i "mi" i "oni", tj. foundali smo.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#16923 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

Nero Histrion wrote: 08/03/2021 00:24
drug_profi wrote: 08/03/2021 00:20
konektovan wrote: 08/03/2021 00:14

Najmanji je problem sto je Ivana,...ali mozda da je pocnes pratiti...?!


http://www.klix.ba/clanak/210307100
Ma iskreno, ne zanima me.
Svakom od nas mozes naci da je nekad nesto politicki nekorektno rekao. Ako si javna licnost onda te je neko sigurno i snimio.
Ne bih o njoj sudio po ovome, ali vjerujem da je ovo dovoljno lose da je diskredituje.
Razocaran sam prijedlogom NS, zar nije mogao biti neko ko se nije na ovakav nacin provalio. Da ne spominjem njen katastrofalan engleski. Zalosno.
Eh, eto, neka je Semiha Borovac bila poliglota i kandidat za doktorat iz medjunarodnih odnosa. A i Skaka nam je bio svjetski covjek. Stid me bilo i jednog i drugog.

https://ewbbih.com/ivana-maric/
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#16924 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

cyprus wrote: 07/03/2021 21:26 Ovo sa call centrom djeluje kao fakat dobar potez, pod uslovom naravno da fercera...

Meni je dosad to i bila glavna briga - ako fasujem, hoću li se imat kome obratit :-)

PS Što se tiče Ivane, nemam nešto naročito protiv nje (mada nisam ni fasciniran), ali zaista ne razumijem kojom logikom se nekome učinilo da je ona adekvatno rješenje za dogradonačelnicu :-)
A koje to kvalifikacije treba neko imati za dogradonacelnika. Kakve su kvalifikacije imali i ali dosadasnji obnasatelji te funkcije. Znate li im imena uopste?

https://ewbbih.com/ivana-maric/
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#16925 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by un1ted »

Ivana je prijedlog jer je ivana. Preseravanje.
Locked