Jedine gluposti su maske na otvorenom i ogranicenje broja ljudi u velikim centrima na 30 kada kvadratura dozvoljava vise sto moze proizvesti bespotrebno guzvanje u redovima pred centrima, ali da sve moze kako treba i ima smisla ovo ne bi bila Bosna.
Odlican potez i sa smanjenjem sumske naknade realnom sektoru.
Za sada, ubise DIF-ovci i dezerteri krnju SDA i njene mizerne satelite.
ps
Ako KS krene sa masovnom vakcinacijom prije COVAX-a, kampanja za 2022. i ne treba.


