Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
made_in_sarajevo
Posts: 6964
Joined: 06/05/2013 23:05

#16851 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

https://www.klix.ba/vijesti/sda-poziva- ... lD4Zx97V_k
Kako se dodaje, "osim stalnih prijetnji građanima kućnim pritvorom i lockdownom, konstantnog prebacivanja krivice na građane i prijetnje kažnjavanjem, u što je uveo i svog ministra policije, nismo još vidjeli nijednu svrsishodnu mjeru i akciju kojom ogroman sistem kojim upravlja stavlja u službu borbe protiv pandemije i njenih posljedica".

Dalje se navodi da "put pacijenta i dalje ne postoji, bolesni i promrzli građani na ulicama stoje i čekaju svoj red za testiranje, ministar zdravstva ne postoji ili ga bar javnost još nije vidjela, sredstva iz budžeta se umjesto za pomoć privredi koriste za isplatu naknada tzv. nezavisnih poslanika u njegovoj većini".
jel moguce biti ovoliko govno, jad, proljev, gnjida, ono sve najgore sto postoji kao sto su ovi iz SDA?

jos dole kazu da prestane prebacivati lopticu. 30 godina moja rahmetli nana prica kako je HDZ kriv,a druga rahmetli nana vice kako je ipak SDA kriva.
User avatar
Filter
Posts: 8676
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#16852 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Filter »

ko zna, mozda dobace da je forto kriv i za respiratore i vakcine. bas su organizovano krenuli u lov na vjestice
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#16853 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

made_in_sarajevo wrote: 05/03/2021 14:50 https://www.klix.ba/vijesti/sda-poziva- ... lD4Zx97V_k
Kako se dodaje, "osim stalnih prijetnji građanima kućnim pritvorom i lockdownom, konstantnog prebacivanja krivice na građane i prijetnje kažnjavanjem, u što je uveo i svog ministra policije, nismo još vidjeli nijednu svrsishodnu mjeru i akciju kojom ogroman sistem kojim upravlja stavlja u službu borbe protiv pandemije i njenih posljedica".

Dalje se navodi da "put pacijenta i dalje ne postoji, bolesni i promrzli građani na ulicama stoje i čekaju svoj red za testiranje, ministar zdravstva ne postoji ili ga bar javnost još nije vidjela, sredstva iz budžeta se umjesto za pomoć privredi koriste za isplatu naknada tzv. nezavisnih poslanika u njegovoj većini".
jel moguce biti ovoliko govno, jad, proljev, gnjida, ono sve najgore sto postoji kao sto su ovi iz SDA?

jos dole kazu da prestane prebacivati lopticu. 30 godina moja rahmetli nana prica kako je HDZ kriv,a druga rahmetli nana vice kako je ipak SDA kriva.
Ocajni su, previse ih boli gubitak Sarajeva, a uskoro ce izgubiti jos vise. Sad svako moze vidjeti njihovo pravo lice.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#16854 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /210305112

to je ta sda i njezini radovi i onda se ovi botovi cude sto ih raja ovdje ismijava jer su debili klasicni
gledaj sta su uradili od rekonstrukcije kalem iz sda i nenadic se hvalili kako je svjetski sve uradjeno :lol: :lol:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#16855 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

klizim po parkingu wrote: 05/03/2021 15:49 https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /210305112

to je ta sda i njezini radovi i onda se ovi botovi cude sto ih raja ovdje ismijava jer su debili klasicni
gledaj sta su uradili od rekonstrukcije kalem iz sda i nenadic se hvalili kako je svjetski sve uradjeno :lol: :lol:
Kad ce tradicionalno postavljanje ploca u Ferhadiji :D
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#16856 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

klizim po parkingu wrote: 05/03/2021 15:49 https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /210305112

to je ta sda i njezini radovi i onda se ovi botovi cude sto ih raja ovdje ismijava jer su debili klasicni
gledaj sta su uradili od rekonstrukcije kalem iz sda i nenadic se hvalili kako je svjetski sve uradjeno :lol: :lol:
E hajmo Ado, sad ili nikad zacepiti usta ovim botovima. Idealna prilika da na istom projektu vidimo dvije vlade, dva koncepta i napravimo paralelu. Ako uspiju ovo popraviti, bez kolapsa kojeg se svi sjecamo i za manje od 40 dana, sve je jasno :thumbup:
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#16857 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

thekupus wrote: 05/03/2021 13:46
Login7777 wrote: 05/03/2021 13:16 Image
Rijana je stari majstor spinovanja. To znaju svi koji su ikad s njom komunicirali. Ipak, ovako nisko nisam očekivao da će pasti...
Koje ova, osim što je dobra :izet: Forti fakturisati GRAS je žalosno. Eno Bubica rahmetlija i Jusufranića, nek se njima obrati ili njihovim pokoljenjima koji su za praunuka nakrali.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#16858 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by invincible1921 »

statixx wrote: 05/03/2021 13:58
ultima_palabra wrote: 05/03/2021 13:32 Forto bjezi od odgovornosti, a Sanko i Nenadic su se hrabro fajtali sa koronom :mrgreen:
A tek specijalac Solak, zabranio kretanje djeci i starijim osobama. Sad su iznenadjeni zasto imamo rast dijabeticara medju djecom.
90% raje mu je tada klicalo i trazilo i jos strozije mjere..a dosta ih i danas trazi.. tako da malo je licmjerno ismijavat ga
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#16859 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

pici wrote: 05/03/2021 13:07
O NABAVCI VAKCINA
Novalić odgovorio Forti: Meni je bilo neprijatno što bježi od problema
koja pogan od insana
Što nam na foru pokuša podvaliti laž da ima osjećaj za neugodnosti.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16860 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Image
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#16861 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 05/03/2021 16:32 Image
treba vas udarati u glavu onim sinama kod scc koje ste uništili pa da vam malo udje u glavu :kiss: :kiss: kako vise imas obraza da botujes a jos nisi se obrisao oko usta od acine posjete
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#16862 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Milenkov buraz »

Login7777 wrote: 05/03/2021 16:32 Image
Poklopi se ušima

Image
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#16863 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dimu1927 »

Katica ekspertu, hoce li ta policija zajebana pisati recimo kazne ovim dzumarosima koji uniste parkove i zaustave saobracaj svakog petka oko dzamija ?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#16864 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Dimu1927 wrote: 05/03/2021 17:25 Katica ekspertu, hoce li ta policija zajebana pisati recimo kazne ovim dzumarosima koji uniste parkove i zaustave saobracaj svakog petka oko dzamija ?
Ne samo to nego bilo koje nepropisno parkiranje voznja pod dugim svjetlima itd
Najzalosnije je sto se to vidi a ne sankcionise
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#16865 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by relativno84 »

Dimu1927 wrote: 05/03/2021 17:25 Katica ekspertu, hoce li ta policija zajebana pisati recimo kazne ovim dzumarosima koji uniste parkove i zaustave saobracaj svakog petka oko dzamija ?
Mozda bi Katica to i napravio, ali hadzija je cesto u zagrljaju Iserica :oops:
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#16866 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Industrialyzer wrote: 05/03/2021 16:06
klizim po parkingu wrote: 05/03/2021 15:49 https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /210305112

to je ta sda i njezini radovi i onda se ovi botovi cude sto ih raja ovdje ismijava jer su debili klasicni
gledaj sta su uradili od rekonstrukcije kalem iz sda i nenadic se hvalili kako je svjetski sve uradjeno :lol: :lol:
E hajmo Ado, sad ili nikad zacepiti usta ovim botovima. Idealna prilika da na istom projektu vidimo dvije vlade, dva koncepta i napravimo paralelu. Ako uspiju ovo popraviti, bez kolapsa kojeg se svi sjecamo i za manje od 40 dana, sve je jasno :thumbup:
Znaxi, ocekujes rekonstrukciju pruge koja presijeca citavu saobracajnicu, ali bez zastoja u saobracaju? Ako bude k9laps zato sto je iskopana citava glavna saobracajnica, onda su svi isti?
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#16867 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Industrialyzer »

izvrsni direktor wrote: 05/03/2021 17:34
Industrialyzer wrote: 05/03/2021 16:06
klizim po parkingu wrote: 05/03/2021 15:49 https://www.klix.ba/vijesti/bih/minista ... /210305112

to je ta sda i njezini radovi i onda se ovi botovi cude sto ih raja ovdje ismijava jer su debili klasicni
gledaj sta su uradili od rekonstrukcije kalem iz sda i nenadic se hvalili kako je svjetski sve uradjeno :lol: :lol:
E hajmo Ado, sad ili nikad zacepiti usta ovim botovima. Idealna prilika da na istom projektu vidimo dvije vlade, dva koncepta i napravimo paralelu. Ako uspiju ovo popraviti, bez kolapsa kojeg se svi sjecamo i za manje od 40 dana, sve je jasno :thumbup:
Znaxi, ocekujes rekonstrukciju pruge koja presijeca citavu saobracajnicu, ali bez zastoja u saobracaju? Ako bude k9laps zato sto je iskopana citava glavna saobracajnica, onda su svi isti?
Ti znas da je prvih nekoliko dana saobracaj nenajavljeno bio potpuno obustavljen u sve tri trake? Znas da se nocu nije radilo skoro nikako?

Zastoj je jedno, ali kolaps nesto potpuno drugo. Pa ljudi nisu ni znali da ce biti cesta zatvorena.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#16868 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

Za aktivnost danas SDA botovi ne zasluzuju samo sendvic sa salamom i majonezom, veci i rum plocicu. Momci bas ste bili vrijedno danas. Uh, kakva rum plocica, cuj mene, alkohol tobe jarrabi. Moze Kinder jaje u zamjenu. Dobicete i igrackicu.
User avatar
pici
Posts: 46404
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16869 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

imaju pride po pol banane odmene da podrignu senviČ...
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15271
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#16870 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Cak i Forto poceo urinirati po krnjoj SDA i njihovim "rezultatima". :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#16871 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Prpa.ba wrote: 05/03/2021 18:42 Cak i Forto poceo urinirati po krnjoj SDA i njihovim "rezultatima". :lol:
Iskreno ja sam misljenja da je nekome vise dokurcila ova situacija sa bih i da su dali zeleno svjetlo da se ovo rijesi tako po svemu sudeci moguce je da su ovi dobili vjetar u ledja da javno pljuju kriminal sda
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#16872 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by izvrsni direktor »

Pa cinjenica je da stanje nikad nije bilo gore, u zadnje vrijeme se gomila problem za problemom, od respuratora, sebije i zakljucanog klinickog, sanke kao ministra, pa do lazi oko vakcina. Bakir nas ponizava sa sadakom iz srbije. Dokazana izborna kradja u mostaru. Sramocenje sa ministricom vanjskih poslova. Ne postoji nikakva spoljna politika. Udaljavanje od nato. Evo zadnje od danas oko srebrenice i farse u reziji sda. Nefprmiranje federalne vlade i fadil u optuzenickoj klupi. Problem sa laznih nekoliko fakultetskih diploma osmice.
A da ne pricamo kakve su sve sda kriminale otkrili za kratko vrijeme sestorke, hoteli ilidze i ostalo.
Prije su se trudili da prikriju svoj kriminal i nerad, sad se vise i ne trude. Pri tome je sad na vidjelo izasao nerad sav i nezainteresovanost, jer je vrijeme pandemije.

Nikad nije bilo ovako haoticno! Od 95-e do danas, ovo je trenutno najgore stanje, definitivno.
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#16873 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by BHDragons »

Bravo Forto za ovo danas, samo jako sa bagrom!
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#16874 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

BHDragons wrote: 05/03/2021 23:43 Bravo Forto za ovo danas, samo jako sa bagrom!
GLedam ove krimose i gledam Fortu i govor tijela, emociju kod jednih i rugih.
Na jednoj se strani vidi da nekog boli qurac i da su izjave samo alibi i pro forme, a na drugoj vidis iskrenu frustraciju i zelju da se uradi sve sto treba.
made_in_sarajevo
Posts: 6964
Joined: 06/05/2013 23:05

#16875 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Forto lopove gdje ti je gras, unistio si gras pa sad nema vise vozila u saobracaju. Forto forto neces nas prevariti, a jos si pobjego
Locked