jel moguce biti ovoliko govno, jad, proljev, gnjida, ono sve najgore sto postoji kao sto su ovi iz SDA?Kako se dodaje, "osim stalnih prijetnji građanima kućnim pritvorom i lockdownom, konstantnog prebacivanja krivice na građane i prijetnje kažnjavanjem, u što je uveo i svog ministra policije, nismo još vidjeli nijednu svrsishodnu mjeru i akciju kojom ogroman sistem kojim upravlja stavlja u službu borbe protiv pandemije i njenih posljedica".
Dalje se navodi da "put pacijenta i dalje ne postoji, bolesni i promrzli građani na ulicama stoje i čekaju svoj red za testiranje, ministar zdravstva ne postoji ili ga bar javnost još nije vidjela, sredstva iz budžeta se umjesto za pomoć privredi koriste za isplatu naknada tzv. nezavisnih poslanika u njegovoj većini".
jos dole kazu da prestane prebacivati lopticu. 30 godina moja rahmetli nana prica kako je HDZ kriv,a druga rahmetli nana vice kako je ipak SDA kriva.



