Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#16351 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kad prije sidjose sa vraTaca 
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#16352 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Opet o cetnicima da se skrene sa teme o vrlo losem budzetu nove Vlade. Za sada, traljavo, jadno i bezidejno vodjenje Vlade. Epidemioloske mjere prepisane od prosle Vlade, besmisleni policijski sat i dalje na snazi... To je novi zaokret u borbi protiv korona virusa.
-
Gandra_1
- Posts: 627
- Joined: 10/05/2013 10:03
#16354 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Fino je receno da su sredstva za tu namjenu obezbijedjena i nalaze se u sklopu nadleznog ministarstva. Ne mora biti analiticka stavka u budzetu za to.. Hoce li to stvarno biti, vidjet cemo, al nema razloga da ne bude
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#16355 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#16356 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Imam vec dobar drzavni posao, ne radim nista a svaki mjesec legne milja i pol. A da stvar bude bolja ne zavisim ni od zelenih , ni plavih ni crvenih...made_in_sarajevo wrote: ↑03/02/2021 22:20 Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#16357 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Uspio si u zivotu...nehljebe!Iker C wrote: ↑03/02/2021 22:24Imam vec dobar drzavni posao, ne radim nista a svaki mjesec legne milja i pol. A da stvar bude bolja ne zavisim ni od zelenih , ni plavih ni crvenih...made_in_sarajevo wrote: ↑03/02/2021 22:20 Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#16358 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Salji PS Dini Konakovicu mozda te i zaposli hljebovicu 
- I naravno Dzej
- Posts: 982
- Joined: 04/11/2009 00:08
#16359 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A ko mu dade dozvolu da zida ? Kako je seoska varalica Memić podijelio stotinu građevinskih dozvola, pa se ispalio za Maleziju biće ispitano ako Bog da.
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#16360 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ali to nije dovoljno @Iker C jer Devic kaze drugacije
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#16361 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ako ga i imas uopste opet ti zavisis od sda i zahiragica. Ovi hoce zatalasati pa se takvim moze poceti o radnom mjestu raditi, a dok je zahiragica i sda vi ste mirni.Iker C wrote: ↑03/02/2021 22:24Imam vec dobar drzavni posao, ne radim nista a svaki mjesec legne milja i pol. A da stvar bude bolja ne zavisim ni od zelenih , ni plavih ni crvenih...made_in_sarajevo wrote: ↑03/02/2021 22:20 Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
Zamisli koliko si inteligentant kad hvalis zahiragica i hvalis se ili odobravas da si uhljeb i ne radis nista. Ti kod mene ne bi mogao ni metlu duziti da mi firmu cistis, napredno je to za tebe
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16362 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja bih razumio da se neko pohvali pred penziju da je uspio dobiti poziciju koja je fino placena a ne trazi puno rada.
To i jeste za ljude na kraju svoje karijere, ako su takve pozicije uopste negdje potrebne.
Ali biti mlad i hvlaiti se time da nista ne radis, da se ne usavrsavas kroz profesiju, da sutra ne mozes na trzistu rada ponuditi nista vrijedno... to je zabrinjavajuci mentalni sklop.
To i jeste za ljude na kraju svoje karijere, ako su takve pozicije uopste negdje potrebne.
Ali biti mlad i hvlaiti se time da nista ne radis, da se ne usavrsavas kroz profesiju, da sutra ne mozes na trzistu rada ponuditi nista vrijedno... to je zabrinjavajuci mentalni sklop.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#16363 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Mislim da je on za on tamo dobio i prije Memića, ali nisma siguran.I naravno Dzej wrote: ↑04/02/2021 00:52A ko mu dade dozvolu da zida ? Kako je seoska varalica Memić podijelio stotinu građevinskih dozvola, pa se ispalio za Maleziju biće ispitano ako Bog da.
Ali zaista je sramota da sada i spartove diže, jedno drugo uopće ne opravdava.
- I naravno Dzej
- Posts: 982
- Joined: 04/11/2009 00:08
#16364 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jeste, ali ne znam od koga, vjerovatno od Huse Mahmutovica, ne vjerujem da je od Amera._Reds_ wrote: ↑04/02/2021 09:23Mislim da je on za on tamo dobio i prije Memića, ali nisma siguran.I naravno Dzej wrote: ↑04/02/2021 00:52A ko mu dade dozvolu da zida ? Kako je seoska varalica Memić podijelio stotinu građevinskih dozvola, pa se ispalio za Maleziju biće ispitano ako Bog da.
Ali zaista je sramota da sada i spartove diže, jedno drugo uopće ne opravdava.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#16365 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nazalost ostace sve isto, bogati ce raditi i dalje sta hoce a siromasni ce i dalje pisati na forumu o uspjesima lokalnih mocnika. Objekat ispred KSC Ilidza je napravljen na javnoj povrsini i cim je promijenjena vlast , lokalni mocnik dize jos jedan sprat.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#16366 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ako dize sprat znaci da je nelegalno i objekat napravio. jebem ti zivot Muzur juce dosao i vec potpisao nelegalno da covjek sprat dize.
Memicu vrati se, nema veze ici ce zaposlenici opstine Ilidža svake hefte na razgovore u SIPA, samo se vrati sve ti je oprosteno. gledaj ti 2 dana je tu i odma nelegalno. kod tebe je sve legalno bilo. mislim necemo u detalje gledati, malo izgori auto u garazi u Bulevaru, zakaze komplet instalacija, vode nemamo, kanalizacije nemamo, ali sva odobrena su uredno potpisana. necemo to gledati sad i sto Bulevar dobije dozvolu za 8 spratova, on napravi 9 spratova ili Tibra izvuce 13 spratova.
Muzure lopove, muzure lopove
Memicu vrati se, nema veze ici ce zaposlenici opstine Ilidža svake hefte na razgovore u SIPA, samo se vrati sve ti je oprosteno. gledaj ti 2 dana je tu i odma nelegalno. kod tebe je sve legalno bilo. mislim necemo u detalje gledati, malo izgori auto u garazi u Bulevaru, zakaze komplet instalacija, vode nemamo, kanalizacije nemamo, ali sva odobrena su uredno potpisana. necemo to gledati sad i sto Bulevar dobije dozvolu za 8 spratova, on napravi 9 spratova ili Tibra izvuce 13 spratova.
Muzure lopove, muzure lopove
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#16367 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Dinokio je tu kriv.On je bivše SDA-ovce predstavljao kao poštenjačine, a sebe kao jedinog spasioca.
Sad ljudi mjere u skladu sa skalom koju je on postavio.
Sad ljudi mjere u skladu sa skalom koju je on postavio.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#16368 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jaooo, teme, šta uradiše
Dajte ba, ljudi, haj se malo reorganizujte, ovo je preloše, čak i za SDA. Tačno mi žao išta napisati na ove besmislice.
Ubi me susramlje, što bi susjedi rekli.
Dajte ba, ljudi, haj se malo reorganizujte, ovo je preloše, čak i za SDA. Tačno mi žao išta napisati na ove besmislice.
Ubi me susramlje, što bi susjedi rekli.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16369 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ono bas tako. Ne osjecam potrebu ista napisati.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#16370 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ostali bez milijarde, sendvici otanjili.A_A_AKCIJA wrote: ↑04/02/2021 17:37 Jaooo, teme, šta uradiše![]()
Dajte ba, ljudi, haj se malo reorganizujte, ovo je preloše, čak i za SDA. Tačno mi žao išta napisati na ove besmislice.
Ubi me susramlje, što bi susjedi rekli.![]()
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#16371 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Okeric stalno zove Celika da pita sta kako, gdje trebam da kliknem, koji clan zakona, gdje ovaj gdje je onaj papir pravilnik 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#16373 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
zida se sprat na Ilidži, jeste li čuli?
ruši ove nesposobnjakoviće

ruši ove nesposobnjakoviće
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#16374 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Blago je reci da se nova vlada ne vidi na terenu kao prije 2 godine
Kao da su zaboravili kako je vladati
Mogo bi potop biti ako ne krenu raditi
Sve neki sf planovi a konkretno...
Razumijem da treba vremena za zaholcati se ali brate...ajte viae
Kao da su zaboravili kako je vladati
Mogo bi potop biti ako ne krenu raditi
Sve neki sf planovi a konkretno...
Razumijem da treba vremena za zaholcati se ali brate...ajte viae
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#16375 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja moram reci da su steceni negativni poeni kod vlasnika pasa naredbom/uputom da se kaznjavaju psi bez brnjica (svi).
Zakon tako ne propisuje a policija tako tumaci.
Ko je kriv? Meni ministar.
Zakon tako ne propisuje a policija tako tumaci.
Ko je kriv? Meni ministar.
