Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#16351 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by video »

Kad prije sidjose sa vraTaca :shock:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#16352 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Opet o cetnicima da se skrene sa teme o vrlo losem budzetu nove Vlade. Za sada, traljavo, jadno i bezidejno vodjenje Vlade. Epidemioloske mjere prepisane od prosle Vlade, besmisleni policijski sat i dalje na snazi... To je novi zaokret u borbi protiv korona virusa.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#16353 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Manual »

Gandra_1
Posts: 627
Joined: 10/05/2013 10:03

#16354 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gandra_1 »

Iker C wrote: 03/02/2021 20:56 Vlada KS nije uvrstila subvenciju mladima za rjesavanje stambenog pitanja, da li je to briga o mladima koju su najavljivali? Na Ilidzi presudjeni kriminalac u centru Ilidze bespravno zida sprat na svome nelegalnom objektu, da li je to borba protiv lokalnih mocnika?
Fino je receno da su sredstva za tu namjenu obezbijedjena i nalaze se u sklopu nadleznog ministarstva. Ne mora biti analiticka stavka u budzetu za to.. Hoce li to stvarno biti, vidjet cemo, al nema razloga da ne bude
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16355 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#16356 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

made_in_sarajevo wrote: 03/02/2021 22:20 Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
Imam vec dobar drzavni posao, ne radim nista a svaki mjesec legne milja i pol. A da stvar bude bolja ne zavisim ni od zelenih , ni plavih ni crvenih...
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#16357 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by zippoo87 »

Iker C wrote: 03/02/2021 22:24
made_in_sarajevo wrote: 03/02/2021 22:20 Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
Imam vec dobar drzavni posao, ne radim nista a svaki mjesec legne milja i pol. A da stvar bude bolja ne zavisim ni od zelenih , ni plavih ni crvenih...
Uspio si u zivotu...nehljebe!
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#16358 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Salji PS Dini Konakovicu mozda te i zaposli hljebovicu :lol:
User avatar
I naravno Dzej
Posts: 982
Joined: 04/11/2009 00:08

#16359 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by I naravno Dzej »

Iker C wrote: 03/02/2021 20:56 Na Ilidzi presudjeni kriminalac u centru Ilidze bespravno zida sprat na svome nelegalnom objektu, da li je to borba protiv lokalnih mocnika?
A ko mu dade dozvolu da zida ? Kako je seoska varalica Memić podijelio stotinu građevinskih dozvola, pa se ispalio za Maleziju biće ispitano ako Bog da.
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#16360 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MUNAFIK »

Gandra_1 wrote: 03/02/2021 22:16
Iker C wrote: 03/02/2021 20:56 Vlada KS nije uvrstila subvenciju mladima za rjesavanje stambenog pitanja, da li je to briga o mladima koju su najavljivali? Na Ilidzi presudjeni kriminalac u centru Ilidze bespravno zida sprat na svome nelegalnom objektu, da li je to borba protiv lokalnih mocnika?
Fino je receno da su sredstva za tu namjenu obezbijedjena i nalaze se u sklopu nadleznog ministarstva. Ne mora biti analiticka stavka u budzetu za to.. Hoce li to stvarno biti, vidjet cemo, al nema razloga da ne bude
Ali to nije dovoljno @Iker C jer Devic kaze drugacije :-)
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16361 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Iker C wrote: 03/02/2021 22:24
made_in_sarajevo wrote: 03/02/2021 22:20 Iker je licno zahiragic ili mu salje skrin shot na facebok u nadi da ce dobiti posao. Trece nema.
Imam vec dobar drzavni posao, ne radim nista a svaki mjesec legne milja i pol. A da stvar bude bolja ne zavisim ni od zelenih , ni plavih ni crvenih...
Ako ga i imas uopste opet ti zavisis od sda i zahiragica. Ovi hoce zatalasati pa se takvim moze poceti o radnom mjestu raditi, a dok je zahiragica i sda vi ste mirni.

Zamisli koliko si inteligentant kad hvalis zahiragica i hvalis se ili odobravas da si uhljeb i ne radis nista. Ti kod mene ne bi mogao ni metlu duziti da mi firmu cistis, napredno je to za tebe
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#16362 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Ja bih razumio da se neko pohvali pred penziju da je uspio dobiti poziciju koja je fino placena a ne trazi puno rada.
To i jeste za ljude na kraju svoje karijere, ako su takve pozicije uopste negdje potrebne.

Ali biti mlad i hvlaiti se time da nista ne radis, da se ne usavrsavas kroz profesiju, da sutra ne mozes na trzistu rada ponuditi nista vrijedno... to je zabrinjavajuci mentalni sklop.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#16363 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _Reds_ »

I naravno Dzej wrote: 04/02/2021 00:52
Iker C wrote: 03/02/2021 20:56 Na Ilidzi presudjeni kriminalac u centru Ilidze bespravno zida sprat na svome nelegalnom objektu, da li je to borba protiv lokalnih mocnika?
A ko mu dade dozvolu da zida ? Kako je seoska varalica Memić podijelio stotinu građevinskih dozvola, pa se ispalio za Maleziju biće ispitano ako Bog da.
Mislim da je on za on tamo dobio i prije Memića, ali nisma siguran.

Ali zaista je sramota da sada i spartove diže, jedno drugo uopće ne opravdava.
User avatar
I naravno Dzej
Posts: 982
Joined: 04/11/2009 00:08

#16364 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by I naravno Dzej »

_Reds_ wrote: 04/02/2021 09:23
I naravno Dzej wrote: 04/02/2021 00:52
Iker C wrote: 03/02/2021 20:56 Na Ilidzi presudjeni kriminalac u centru Ilidze bespravno zida sprat na svome nelegalnom objektu, da li je to borba protiv lokalnih mocnika?
A ko mu dade dozvolu da zida ? Kako je seoska varalica Memić podijelio stotinu građevinskih dozvola, pa se ispalio za Maleziju biće ispitano ako Bog da.
Mislim da je on za on tamo dobio i prije Memića, ali nisma siguran.

Ali zaista je sramota da sada i spartove diže, jedno drugo uopće ne opravdava.
Jeste, ali ne znam od koga, vjerovatno od Huse Mahmutovica, ne vjerujem da je od Amera.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#16365 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Nazalost ostace sve isto, bogati ce raditi i dalje sta hoce a siromasni ce i dalje pisati na forumu o uspjesima lokalnih mocnika. Objekat ispred KSC Ilidza je napravljen na javnoj povrsini i cim je promijenjena vlast , lokalni mocnik dize jos jedan sprat.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#16366 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

ako dize sprat znaci da je nelegalno i objekat napravio. jebem ti zivot Muzur juce dosao i vec potpisao nelegalno da covjek sprat dize.

Memicu vrati se, nema veze ici ce zaposlenici opstine Ilidža svake hefte na razgovore u SIPA, samo se vrati sve ti je oprosteno. gledaj ti 2 dana je tu i odma nelegalno. kod tebe je sve legalno bilo. mislim necemo u detalje gledati, malo izgori auto u garazi u Bulevaru, zakaze komplet instalacija, vode nemamo, kanalizacije nemamo, ali sva odobrena su uredno potpisana. necemo to gledati sad i sto Bulevar dobije dozvolu za 8 spratova, on napravi 9 spratova ili Tibra izvuce 13 spratova.

Muzure lopove, muzure lopove
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#16367 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Dinokio je tu kriv.On je bivše SDA-ovce predstavljao kao poštenjačine, a sebe kao jedinog spasioca.
Sad ljudi mjere u skladu sa skalom koju je on postavio.
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#16368 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

Jaooo, teme, šta uradiše :D

Dajte ba, ljudi, haj se malo reorganizujte, ovo je preloše, čak i za SDA. Tačno mi žao išta napisati na ove besmislice.

Ubi me susramlje, što bi susjedi rekli. :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#16369 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Ono bas tako. Ne osjecam potrebu ista napisati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#16370 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ultima_palabra »

A_A_AKCIJA wrote: 04/02/2021 17:37 Jaooo, teme, šta uradiše :D

Dajte ba, ljudi, haj se malo reorganizujte, ovo je preloše, čak i za SDA. Tačno mi žao išta napisati na ove besmislice.

Ubi me susramlje, što bi susjedi rekli. :D
Ostali bez milijarde, sendvici otanjili.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#16371 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Iker C »

Okeric stalno zove Celika da pita sta kako, gdje trebam da kliknem, koji clan zakona, gdje ovaj gdje je onaj papir pravilnik :thumbup:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#16372 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drndalo »

Iker C wrote: 04/02/2021 23:17 Okeric stalno zove Celika da pita sta kako, gdje trebam da kliknem, koji clan zakona, gdje ovaj gdje je onaj papir pravilnik :thumbup:
E ako njega zove da mu pojasni, najebali smo butum svi redom... :mrgreen:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#16373 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by studiorum_tuzlaensis »

zida se sprat na Ilidži, jeste li čuli?

ruši ove nesposobnjakoviće :lol:


:shock:
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16374 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

Blago je reci da se nova vlada ne vidi na terenu kao prije 2 godine
Kao da su zaboravili kako je vladati

Mogo bi potop biti ako ne krenu raditi

Sve neki sf planovi a konkretno...

Razumijem da treba vremena za zaholcati se ali brate...ajte viae
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#16375 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Ja moram reci da su steceni negativni poeni kod vlasnika pasa naredbom/uputom da se kaznjavaju psi bez brnjica (svi).
Zakon tako ne propisuje a policija tako tumaci.
Ko je kriv? Meni ministar.
Locked