Nisu ! Ni hrabri, a jos manje su sposobni. Stevanovic je covjek za kojeg sam par puta glasao, znalac kao internista, ali o sistemu veze nema. O Magazibovicu i Stojanovicu ne treba trositi rijeci, simboli propadanja ljevice i SDP-a. Ne moze se od 3 posto populacije, iako najobrazovanijeg dijela populacije u Sarajevu, naci 3 ministra. Niksica volim, slazem se sa njim, ali realno nema 4 Srbina u Sarajevu koji bi bilo dobri ministri, nema ni 4 Bosnjaka, a ima ih 300.000, ovo je sve sminka i zamazivanje ociju, karanana.Horke wrote: ↑05/01/2021 22:04 Niksic jeste budaletina. Ne bi bio dobar u upravljackim strukturama tipa ministarstva i sl. Ali jedan takav u skupstini zlata vrijedi.
To sto je on pokazao da je car go, a nama svima neprijatno, nije do njega, vec do cara.
I to sto su ga odbacili kao nepotrebnog u pregovorima jer vise nije teg koji preteze je jadno.
I usrali su do daske sa ovim nema Srba. Ma hajde? U gradu gdje je nacelnik opstine vaznije od 10 drugih Srbin, gdje je gradonacelnik Srbin nema Srba? Sposobnih i hrabrih? Ma bas. Sta je sa dr Stevanovicem? Bio bi idealan ministar zdravstva, ustrojio bi vojnicki. Sta je sa Igorom Stojanovicem? Sa Sasom Magazinovicem? Nisu hrabri? Nisu sposobni?
Niksic je dobar, moze biti bolji, sve dobre poteze usere da performansima, ali dobro, to je on i kao takav ima neku bazu.
Sarajevo i BiH trebaju pravu stranku ljevice, klasa mora postati politicko pitanje u BiH, ne moze to biti NS ni SDP, ne moze NiP da vuce, nemaju ljude, ovo je smijurija, u najtezem momentu su preuzeli, a veze nemaju, plan, viziju, nista. Nece to moci PR oprati jer idu ozbiljni problemi.
