Imaš li šta drugo osim tog da smo kokuzi... I takve nas ne možete pobijediti ili biti nešto specijalno ispred, barem izaći u Evropu. De promijeni malo ploču, smori sve oko sebe.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#15227 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Teske pobjede? Gledao utakmice, ili samo rezultat pratio?ultima_palabra wrote: ↑10/08/2022 21:59Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po![]()
Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Nije meni zao sto smo izgubili, nek i zeljo nesto slavi, niste odavno
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#15229 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Izvinjavam se, rutinska pobjeda 1-0 u 85. minuti.PhilJacksonIzvala wrote: ↑11/08/2022 00:27Teske pobjede? Gledao utakmice, ili samo rezultat pratio?ultima_palabra wrote: ↑10/08/2022 21:59
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po![]()
Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Nije meni zao sto smo izgubili, nek i zeljo nesto slavi, niste odavno![]()
Nije njemu zao sto su peticu primili… de jos malo pasivne agresije pred spavanje
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#15230 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
uio.ba
scroll down
kontakt
to:[email protected]
"postovana porezna upravo......"
njima onda navodi citate iz knjige "mitovi i legende iz Zvorničke 27"
mozda vam oproste dugove
nema ništa zabavnije od ruganja Željinoj situaciji
decenija bez titule
godinu dana se sklapa ugovor sa misterioznim strateškim partnerom
slušamo o tome kako je to projekat koji planeta nije vidjela
nismo mi Pitari da imamo vlasnika
mi imamo savršeni plan
rentamo Diglisiću travu pored stadiona, on nam zatvori milionske dugove, sagradi arenu da joj Evropa zavidi i nakon nekog vremena vrati Želji tu livadu
pomoćni je svetinja, nikom te nedamo
hoćemo pare, prodaje imovine nema
i gle čuda, od svega nakon godinu dana samo novo saopštenje
@Didier ovo je nauk generacijama da pare ne padaju sa neba
ako te smara čitati samo preskočiš
- insaneinthebrain
- Posts: 25478
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15231 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bilino Polje otkazalo gostoprimstvo konama. Kazu nisu oni pristali na 18+ predstave na svom terenu. Ovo i mala djeca gledaju
Zadnji gol TC, perverzija. Covjek povalja pola odbrane sam. Ko da je igrao u Sarajevu
Zadnji gol TC, perverzija. Covjek povalja pola odbrane sam. Ko da je igrao u Sarajevu
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#15232 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pritisni peticu, započni igricu.Blixen wrote: ↑11/08/2022 06:19uio.ba
scroll down
kontakt
to:[email protected]
"postovana porezna upravo......"
njima onda navodi citate iz knjige "mitovi i legende iz Zvorničke 27"
mozda vam oproste dugove
nema ništa zabavnije od ruganja Željinoj situaciji
decenija bez titule
godinu dana se sklapa ugovor sa misterioznim strateškim partnerom
slušamo o tome kako je to projekat koji planeta nije vidjela
nismo mi Pitari da imamo vlasnika
mi imamo savršeni plan
rentamo Diglisiću travu pored stadiona, on nam zatvori milionske dugove, sagradi arenu da joj Evropa zavidi i nakon nekog vremena vrati Želji tu livadu
pomoćni je svetinja, nikom te nedamo
hoćemo pare, prodaje imovine nema
i gle čuda, od svega nakon godinu dana samo novo saopštenje
@Didier ovo je nauk generacijama da pare ne padaju sa neba
ako te smara čitati samo preskočiš
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#15233 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Skupi koju markicu
Udijeli sevap je mitomana nahraniti
Last edited by Blixen on 11/08/2022 08:32, edited 1 time in total.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#15234 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Haj neka i komsije imaju pet minute veselja.. Kad im vlastiti klub nista ne moze prirediti..
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#15235 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Opet pitam, jesi li gledao utakmice? Nije sve u rezultatu.ultima_palabra wrote: ↑11/08/2022 02:33Izvinjavam se, rutinska pobjeda 1-0 u 85. minuti.PhilJacksonIzvala wrote: ↑11/08/2022 00:27
Teske pobjede? Gledao utakmice, ili samo rezultat pratio?
Nije meni zao sto smo izgubili, nek i zeljo nesto slavi, niste odavno![]()
Nije njemu zao sto su peticu primili… de jos malo pasivne agresije pred spavanje![]()
A ni enciklopediju nisi provjerio a gadjas se stranim rijecima.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- spree
- Posts: 8668
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#15237 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
taman tolikoKarikaturist wrote: ↑11/08/2022 08:32 Haj neka i komsije imaju pet minute veselja.. Kad im vlastiti klub nista ne moze prirediti..
-
splinter
- Posts: 8705
- Joined: 08/10/2011 12:28
#15238 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bogami se Robija ponovila za trofeje od kona. Školska akcija.
Biće lijepo ako se derbi bude igrao u Nicaze, tri velike grupe na malom prostoru. Uz našu smotanz muriju biće to dan za uživanje.
Biće lijepo ako se derbi bude igrao u Nicaze, tri velike grupe na malom prostoru. Uz našu smotanz muriju biće to dan za uživanje.
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15239 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
He maleni se nemaju za sta uhvatiti pa se vidim opet hvataju porezne, dugova itd itd nesvjesni da ce na kraju price opet ostati popisani. E sad da ne pricam o sramotama kad ih takav klub nikakav, duzan bogu i narodu sa ispodprosjecnim igracima pobjedi kuci i uzme bod na Kosevu. Pa ni takvog Zelju na izdisaju nisu u stanju da dobiju
a ni nece
Ali nebitno taj siromasni klub najboljem klubu u BiH na njegovom terenu uzeo sva tri boda i sa Sirokim koji je prvi na tabeli trenutno podjelio bodove dok su milioneri na jadevite jade pobjedjivali u zadnjim minutama kandidate za ispadanje sve dok ne dodje VELIKI TC i na Bilinom polju izvrsi nevidjeno karanje "milionera". Hoce to kad se previse kurcis...obicno se fasuje po labrnji. Ste ce vam tek uraditi Zrinjski i Siroki........
Ali nebitno taj siromasni klub najboljem klubu u BiH na njegovom terenu uzeo sva tri boda i sa Sirokim koji je prvi na tabeli trenutno podjelio bodove dok su milioneri na jadevite jade pobjedjivali u zadnjim minutama kandidate za ispadanje sve dok ne dodje VELIKI TC i na Bilinom polju izvrsi nevidjeno karanje "milionera". Hoce to kad se previse kurcis...obicno se fasuje po labrnji. Ste ce vam tek uraditi Zrinjski i Siroki........
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#15240 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa sto ste vi onda fasovali po labrnji vec godinama. Nit se kurcite nit ista?
- insaneinthebrain
- Posts: 25478
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15241 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Proslavise ljudi posteno. Valjda na Grbavici malo splasnu
https://www.klix.ba/sport/nogomet/nakon ... /220811028
https://www.klix.ba/sport/nogomet/nakon ... /220811028
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15242 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zato sto smo zasluzili da fasujemo po labrnji a kurcili smo se i te kako...ledeni_caj wrote: ↑11/08/2022 10:12 Pa sto ste vi onda fasovali po labrnji vec godinama. Nit se kurcite nit ista?
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#15243 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa sta onda pametujete jos.hrasno38 wrote: ↑11/08/2022 10:21Zato sto smo zasluzili da fasujemo po labrnji a kurcili smo se i te kako...ledeni_caj wrote: ↑11/08/2022 10:12 Pa sto ste vi onda fasovali po labrnji vec godinama. Nit se kurcite nit ista?
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#15244 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Naredne utakmice će pokazati je li ovo bila samo loša noć u kojoj FKS ništa nije išlo od noge kako Feđa reče a u kojoj je protivnicima sve išlo. Zato se nisam ni zaletio sa kritikama. Imamo bukvalno JEDNOG štopera na raspolaganju trenutno koji je friško oporavljen od povrede. I sam je kumovao direktno jednom golu sinoć, mislim na Drobarova. Jedino me čudi to što, kad smo već znali da smo totalno šuplji pozada, zašto smo se ovako ofanzivno zaletili protiv ekipe koja ima dobru tranziciju i brze igrače naprijed.
Ništa od toga ne umanjuje ovu veliku pobjedu TC i treba im čestitati na tome.
Ako pokušam ovu pobjedu Tuzle gledati iz nekog neutralnog ugla, koliko im je dobra u smislu samopouzdanja za naredne utakmice, toliko im može biti i loša što su otkrili sve svoje snage pa se može očekivati da se svi njihovi protivnici zatvore protiv njih u narednim utakmicama.
Ništa od toga ne umanjuje ovu veliku pobjedu TC i treba im čestitati na tome.
Ako pokušam ovu pobjedu Tuzle gledati iz nekog neutralnog ugla, koliko im je dobra u smislu samopouzdanja za naredne utakmice, toliko im može biti i loša što su otkrili sve svoje snage pa se može očekivati da se svi njihovi protivnici zatvore protiv njih u narednim utakmicama.
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15245 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Od vas nece a za ostale cemo vidjetiledeni_caj wrote: ↑11/08/2022 10:25Pa sta onda pametujete jos.Poklopite se da se fasunga ne nastavi.
![]()
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#15246 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Iduća tekma Igman - Sarajevo, biće to kao Tim B (Sarajevo i Željo) protiv Tim A (Sarajevo). Motivacije neće faliti, siguran sam...
Golman: Ćeman (Željo)
Odbrana: Dupovac (Sarajevo)
Vezni red: Bojo (Željo),
Napad: Bodul (Sarajevo), Hebibović (Sarajevo), Hrelja (Željo)
Golman: Ćeman (Željo)
Odbrana: Dupovac (Sarajevo)
Vezni red: Bojo (Željo),
Napad: Bodul (Sarajevo), Hebibović (Sarajevo), Hrelja (Željo)
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#15247 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dupovac je prošlu tekmu fasovao crveni tako da neće igrati protiv nas.studiorum_tuzlaensis wrote: ↑11/08/2022 11:11 Iduća tekma Igman - Sarajevo, biće to kao Tim B (Sarajevo i Željo) protiv Tim A (Sarajevo). Motivacije neće faliti, siguran sam...![]()
Golman: Ćeman (Željo)
Odbrana: Dupovac (Sarajevo)
Vezni red: Bojo (Željo),
Napad: Bodul (Sarajevo), Hebibović (Sarajevo), Hrelja (Željo)
A ovo ostalo stoji. Ne bih se iznenadio da protiv nas Bodul postane Ronaldinho a Heba Dani Alves.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#15248 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
hahah dupe klasika, crveni se redaju, blago klubu u koji ode
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#15249 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bojo povreda, operacija, neće igrati neko vrijeme.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15250 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Velić.studiorum_tuzlaensis wrote: ↑11/08/2022 11:11 Iduća tekma Igman - Sarajevo, biće to kao Tim B (Sarajevo i Željo) protiv Tim A (Sarajevo). Motivacije neće faliti, siguran sam...![]()
Golman: Ćeman (Željo)
Odbrana: Dupovac (Sarajevo)
Vezni red: Bojo (Željo),
Napad: Bodul (Sarajevo), Hebibović (Sarajevo), Hrelja (Željo)
