Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15176 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

bio je penal. ne znam sto nije sviro neovisno o rezultatu i tome da je vec sviro jedan.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25475
Joined: 12/08/2013 12:51

#15177 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

a sudije i govana :-)
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#15178 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Sažalio se vjerovatno.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15179 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote: 06/08/2022 23:20 Dobro Sarajevo nema sta mada jos uvijek nisu imali nekoga od jacih ekipa sa druge strane jer Borac to nije ove sezone sto se moze vidjeti i na danasnjoj utakmici kad ih je sudija morao "malo" pogurati. Zrinjski, Siroki, Tuzla, Velez i Zeljo su protivnici po mjeri. Sarajevo je imalo i srece na pocetku sa rasporedom sto im je leglo ko kec na desetku da uigraju ekipu sa laksim protivnicima mada kako izgleda na terenima nece ove sezone niko biti lak protivnik.
Nema nista sladje nego kad pojedinim "strucnjacima" citiras sam sebe!!! Jebe Tuzla i ne vadi a jos ih sudija jebe pa sad ne svira cist penal ko suza!!!! E to vas Pitari ceka sa vecinom ekipa koje sam gore nabrojao a vi se ibretite koliko vm volja!
User avatar
plain vanilla
Posts: 70240
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#15180 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Sudija, sviraj kraj
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#15181 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Tuzla nikad nece biti kandidat za titulu, a svakoga mogu dobiti i to pogotovo na strani.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25475
Joined: 12/08/2013 12:51

#15182 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

FK Sarajevo 04 :zzzz:
mi ako izvucemo remi, na konju smo :run:
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15183 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

Da ne zahmete navijači Sarajeva, ali moram malo i likovati zbog ovog njihovog potopa. Ne zboig Sarajeva nego zbog Fedje Dudića. Stalno je išla priča, a koja je mene jako živcirala, o tome kako je u Veleža limitiran igrački kadar, al eto zbog Dudića se postižu boljji rezultati nego što tim zaslužuje. A bogami je i Fedja tu priču gurao, što u novinama, što u mostarskim kafanama.

E sad, kad mu je Sarajevo dovelo sve što je tražio, pa čak i preko mjere, moram malo likovati nad ovim debaklom.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15184 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ne slazem se. fedja je direktno njegovom zaslugom uzeo sigurno bar nekoliko utakmica, ukljucujuci i finale kupa.
ali jebaji ga, nema mu sta ni zamjeriti niti likovati. i ne vjerujem da su mu doveli sve sto je htio, ima ovde opad igraca u fks.
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15185 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Joj sramote :run:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#15186 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

hrasno38 wrote: 10/08/2022 21:34
hrasno38 wrote: 06/08/2022 23:20 Dobro Sarajevo nema sta mada jos uvijek nisu imali nekoga od jacih ekipa sa druge strane jer Borac to nije ove sezone sto se moze vidjeti i na danasnjoj utakmici kad ih je sudija morao "malo" pogurati. Zrinjski, Siroki, Tuzla, Velez i Zeljo su protivnici po mjeri. Sarajevo je imalo i srece na pocetku sa rasporedom sto im je leglo ko kec na desetku da uigraju ekipu sa laksim protivnicima mada kako izgleda na terenima nece ove sezone niko biti lak protivnik.
Nema nista sladje nego kad pojedinim "strucnjacima" citiras sam sebe!!! Jebe Tuzla i ne vadi a jos ih sudija jebe pa sad ne svira cist penal ko suza!!!! E to vas Pitari ceka sa vecinom ekipa koje sam gore nabrojao a vi se ibretite koliko vm volja!
Strucnjace, nije sporna Tuzla nego drugi wannabe kamiondzijski klub, ne pravi se budala bez potrebe.

Tuzla ko Liverpool veceras, pojeli nas u apsolutno svakom segmentu. Zajeban je Dragan Jovic (Nuhanovic stoti, 1:0) :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15187 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Plunkett wrote: 10/08/2022 21:47
hrasno38 wrote: 10/08/2022 21:34
Nema nista sladje nego kad pojedinim "strucnjacima" citiras sam sebe!!! Jebe Tuzla i ne vadi a jos ih sudija jebe pa sad ne svira cist penal ko suza!!!! E to vas Pitari ceka sa vecinom ekipa koje sam gore nabrojao a vi se ibretite koliko vm volja!
Strucnjace, nije sporna Tuzla nego drugi wannabe kamiondzijski klub, ne pravi se budala bez potrebe.

Tuzla ko Liverpool veceras, pojeli nas u apsolutno svakom segmentu. Zajeban je Dragan Jovic (Nuhanovic stoti, 1:0) :mrgreen:
Mi vas necemo dobiti 0:4 nama je dosta i najsladjih 0:1 :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25475
Joined: 12/08/2013 12:51

#15188 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

sunce ti kalajisano sta je ovo, ko da gledam amateri protiv real madrida :shock: :run:
covjek prodje ko da je duh
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15189 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

sta im frajer uradi
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15190 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

PUCE PETARDA :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25475
Joined: 12/08/2013 12:51

#15191 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Fedja odlazi
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15192 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

karanana wrote: 10/08/2022 21:45 ne slazem se. fedja je direktno njegovom zaslugom uzeo sigurno bar nekoliko utakmica, ukljucujuci i finale kupa.
ali jebaji ga, nema mu sta ni zamjeriti niti likovati. i ne vjerujem da su mu doveli sve sto je htio, ima ovde opad igraca u fks.
Pa šta je trebao, Lewandovski umjesto u Barcu doći u Sarajevo pa da Fedja može ići na titulu......ne zajebaji karanana...

Nije Fedja bio loš u Veležu, donio je i neke nove vjetrove......al bogami, imao je on podosta sličnih utakmica ovoj večeras i sa Veležom.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15193 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

palermo wrote: 10/08/2022 21:51
karanana wrote: 10/08/2022 21:45 ne slazem se. fedja je direktno njegovom zaslugom uzeo sigurno bar nekoliko utakmica, ukljucujuci i finale kupa.
ali jebaji ga, nema mu sta ni zamjeriti niti likovati. i ne vjerujem da su mu doveli sve sto je htio, ima ovde opad igraca u fks.
Pa šta je trebao, Lewandovski umjesto u Barcu doći u Sarajevo pa da Fedja može ići na titulu......ne zajebaji karanana...

Nije Fedja bio loš u Veležu, donio je i neke nove vjetrove......al bogami, imao je on podosta sličnih utakmica ovoj večeras i sa Veležom.
njima treba neko pozada u odbrani a ne lewa.
doduse to treba i svim ostalim klubovima u nasoj ligi.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#15194 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Zadovoljna publika na Bilinom polju, to je najbitnije :bih:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#15195 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25475
Joined: 12/08/2013 12:51

#15196 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

agnostic_front wrote: 10/08/2022 21:54 Zadovoljna publika na Bilinom polju, to je najbitnije :bih:
da se igralo na Kosevu bilo bi 5-1. teren je kriv, nisu navikli da igraju domace utakmice na onakvoj travi
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#15197 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Auuu.
Šta bi. Tek sad vidim.
Kako se kaže Atalanta na bosanskom?
Tuzla City 😂😂
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#15198 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Bitno je da Mikel Arteta kopira Dudića.

https://sportsport.ba/amp/article/431568
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#15199 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Plunkett wrote: 10/08/2022 21:54 Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po :mrgreen:

Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15200 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Nije 0, imamo jedan gol haha

Dobar samar bas dobar
Post Reply