Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15176 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
bio je penal. ne znam sto nije sviro neovisno o rezultatu i tome da je vec sviro jedan.
- insaneinthebrain
- Posts: 25481
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15177 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
a sudije i govana 
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#15178 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sažalio se vjerovatno.
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15179 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nema nista sladje nego kad pojedinim "strucnjacima" citiras sam sebe!!! Jebe Tuzla i ne vadi a jos ih sudija jebe pa sad ne svira cist penal ko suza!!!! E to vas Pitari ceka sa vecinom ekipa koje sam gore nabrojao a vi se ibretite koliko vm volja!hrasno38 wrote: ↑06/08/2022 23:20 Dobro Sarajevo nema sta mada jos uvijek nisu imali nekoga od jacih ekipa sa druge strane jer Borac to nije ove sezone sto se moze vidjeti i na danasnjoj utakmici kad ih je sudija morao "malo" pogurati. Zrinjski, Siroki, Tuzla, Velez i Zeljo su protivnici po mjeri. Sarajevo je imalo i srece na pocetku sa rasporedom sto im je leglo ko kec na desetku da uigraju ekipu sa laksim protivnicima mada kako izgleda na terenima nece ove sezone niko biti lak protivnik.
- plain vanilla
- Posts: 70249
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#15180 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sudija, sviraj kraj
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#15181 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tuzla nikad nece biti kandidat za titulu, a svakoga mogu dobiti i to pogotovo na strani.
- insaneinthebrain
- Posts: 25481
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15182 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
FK Sarajevo 04 
mi ako izvucemo remi, na konju smo
mi ako izvucemo remi, na konju smo
-
palermo
- Posts: 25335
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#15183 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da ne zahmete navijači Sarajeva, ali moram malo i likovati zbog ovog njihovog potopa. Ne zboig Sarajeva nego zbog Fedje Dudića. Stalno je išla priča, a koja je mene jako živcirala, o tome kako je u Veleža limitiran igrački kadar, al eto zbog Dudića se postižu boljji rezultati nego što tim zaslužuje. A bogami je i Fedja tu priču gurao, što u novinama, što u mostarskim kafanama.
E sad, kad mu je Sarajevo dovelo sve što je tražio, pa čak i preko mjere, moram malo likovati nad ovim debaklom.
E sad, kad mu je Sarajevo dovelo sve što je tražio, pa čak i preko mjere, moram malo likovati nad ovim debaklom.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15184 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ne slazem se. fedja je direktno njegovom zaslugom uzeo sigurno bar nekoliko utakmica, ukljucujuci i finale kupa.
ali jebaji ga, nema mu sta ni zamjeriti niti likovati. i ne vjerujem da su mu doveli sve sto je htio, ima ovde opad igraca u fks.
ali jebaji ga, nema mu sta ni zamjeriti niti likovati. i ne vjerujem da su mu doveli sve sto je htio, ima ovde opad igraca u fks.
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15185 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Joj sramote 
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#15186 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Strucnjace, nije sporna Tuzla nego drugi wannabe kamiondzijski klub, ne pravi se budala bez potrebe.hrasno38 wrote: ↑10/08/2022 21:34Nema nista sladje nego kad pojedinim "strucnjacima" citiras sam sebe!!! Jebe Tuzla i ne vadi a jos ih sudija jebe pa sad ne svira cist penal ko suza!!!! E to vas Pitari ceka sa vecinom ekipa koje sam gore nabrojao a vi se ibretite koliko vm volja!hrasno38 wrote: ↑06/08/2022 23:20 Dobro Sarajevo nema sta mada jos uvijek nisu imali nekoga od jacih ekipa sa druge strane jer Borac to nije ove sezone sto se moze vidjeti i na danasnjoj utakmici kad ih je sudija morao "malo" pogurati. Zrinjski, Siroki, Tuzla, Velez i Zeljo su protivnici po mjeri. Sarajevo je imalo i srece na pocetku sa rasporedom sto im je leglo ko kec na desetku da uigraju ekipu sa laksim protivnicima mada kako izgleda na terenima nece ove sezone niko biti lak protivnik.
Tuzla ko Liverpool veceras, pojeli nas u apsolutno svakom segmentu. Zajeban je Dragan Jovic (Nuhanovic stoti, 1:0)
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15187 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mi vas necemo dobiti 0:4 nama je dosta i najsladjih 0:1
- insaneinthebrain
- Posts: 25481
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15188 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
sunce ti kalajisano sta je ovo, ko da gledam amateri protiv real madrida
covjek prodje ko da je duh
covjek prodje ko da je duh
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15189 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
sta im frajer uradi
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15190 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
PUCE PETARDA

- insaneinthebrain
- Posts: 25481
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15191 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Fedja odlazi
-
palermo
- Posts: 25335
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#15192 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa šta je trebao, Lewandovski umjesto u Barcu doći u Sarajevo pa da Fedja može ići na titulu......ne zajebaji karanana...
Nije Fedja bio loš u Veležu, donio je i neke nove vjetrove......al bogami, imao je on podosta sličnih utakmica ovoj večeras i sa Veležom.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15193 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
njima treba neko pozada u odbrani a ne lewa.
doduse to treba i svim ostalim klubovima u nasoj ligi.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#15194 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zadovoljna publika na Bilinom polju, to je najbitnije 
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#15195 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
- insaneinthebrain
- Posts: 25481
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15196 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
da se igralo na Kosevu bilo bi 5-1. teren je kriv, nisu navikli da igraju domace utakmice na onakvoj travi
-
splinter
- Posts: 8705
- Joined: 08/10/2011 12:28
#15197 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Auuu.
Šta bi. Tek sad vidim.
Kako se kaže Atalanta na bosanskom?
Tuzla City

Šta bi. Tek sad vidim.
Kako se kaže Atalanta na bosanskom?
Tuzla City
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#15199 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po
Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15200 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije 0, imamo jedan gol haha
Dobar samar bas dobar
Dobar samar bas dobar
