Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#15226 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Blixen wrote: 11/08/2022 00:10 Ismire ako čitaš ovo
Pokaži Diglisiću to SWIFT i IBAN
Grehota kokuza
Imaš li šta drugo osim tog da smo kokuzi... I takve nas ne možete pobijediti ili biti nešto specijalno ispred, barem izaći u Evropu. De promijeni malo ploču, smori sve oko sebe.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#15227 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

ultima_palabra wrote: 10/08/2022 21:59
Plunkett wrote: 10/08/2022 21:54 Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po :mrgreen:

Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Teske pobjede? Gledao utakmice, ili samo rezultat pratio?

Nije meni zao sto smo izgubili, nek i zeljo nesto slavi, niste odavno :)
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#15228 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

splinter wrote: 10/08/2022 22:15 Egsodus pitara u komšiliku. Nigdje ni jednog.
Ima li gdje direktora E. Hadžića, aka Zadre iz Maše male klinike?
Pobrko si nesto, Ermin Zec je zavrsio karijeru :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#15229 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

PhilJacksonIzvala wrote: 11/08/2022 00:27
ultima_palabra wrote: 10/08/2022 21:59
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po :mrgreen:

Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Teske pobjede? Gledao utakmice, ili samo rezultat pratio?

Nije meni zao sto smo izgubili, nek i zeljo nesto slavi, niste odavno :)
Izvinjavam se, rutinska pobjeda 1-0 u 85. minuti.

Nije njemu zao sto su peticu primili… de jos malo pasivne agresije pred spavanje :run:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15230 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Didier wrote: 11/08/2022 00:20
Blixen wrote: 11/08/2022 00:10 Ismire ako čitaš ovo
Pokaži Diglisiću to SWIFT i IBAN
Grehota kokuza
Imaš li šta drugo osim tog da smo kokuzi... I takve nas ne možete pobijediti ili biti nešto specijalno ispred, barem izaći u Evropu. De promijeni malo ploču, smori sve oko sebe.
uio.ba
scroll down
kontakt
to:[email protected]
"postovana porezna upravo......"

njima onda navodi citate iz knjige "mitovi i legende iz Zvorničke 27"
mozda vam oproste dugove

nema ništa zabavnije od ruganja Željinoj situaciji
decenija bez titule
godinu dana se sklapa ugovor sa misterioznim strateškim partnerom
slušamo o tome kako je to projekat koji planeta nije vidjela
nismo mi Pitari da imamo vlasnika
mi imamo savršeni plan
rentamo Diglisiću travu pored stadiona, on nam zatvori milionske dugove, sagradi arenu da joj Evropa zavidi i nakon nekog vremena vrati Želji tu livadu
pomoćni je svetinja, nikom te nedamo
hoćemo pare, prodaje imovine nema

i gle čuda, od svega nakon godinu dana samo novo saopštenje 🤣

@Didier ovo je nauk generacijama da pare ne padaju sa neba
ako te smara čitati samo preskočiš
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25481
Joined: 12/08/2013 12:51

#15231 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Bilino Polje otkazalo gostoprimstvo konama. Kazu nisu oni pristali na 18+ predstave na svom terenu. Ovo i mala djeca gledaju :mrgreen:

Zadnji gol TC, perverzija. Covjek povalja pola odbrane sam. Ko da je igrao u Sarajevu :shock:

User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15232 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Blixen wrote: 11/08/2022 06:19
Didier wrote: 11/08/2022 00:20

Imaš li šta drugo osim tog da smo kokuzi... I takve nas ne možete pobijediti ili biti nešto specijalno ispred, barem izaći u Evropu. De promijeni malo ploču, smori sve oko sebe.
uio.ba
scroll down
kontakt
to:[email protected]
"postovana porezna upravo......"

njima onda navodi citate iz knjige "mitovi i legende iz Zvorničke 27"
mozda vam oproste dugove

nema ništa zabavnije od ruganja Željinoj situaciji
decenija bez titule
godinu dana se sklapa ugovor sa misterioznim strateškim partnerom
slušamo o tome kako je to projekat koji planeta nije vidjela
nismo mi Pitari da imamo vlasnika
mi imamo savršeni plan
rentamo Diglisiću travu pored stadiona, on nam zatvori milionske dugove, sagradi arenu da joj Evropa zavidi i nakon nekog vremena vrati Želji tu livadu
pomoćni je svetinja, nikom te nedamo
hoćemo pare, prodaje imovine nema

i gle čuda, od svega nakon godinu dana samo novo saopštenje 🤣

@Didier ovo je nauk generacijama da pare ne padaju sa neba
ako te smara čitati samo preskočiš
Pritisni peticu, započni igricu. :lol:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15233 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Ricken wrote: 11/08/2022 07:59 Pritisni peticu, započni igricu. :lol:
Skupi koju markicu 🤣
Udijeli sevap je mitomana nahraniti
Last edited by Blixen on 11/08/2022 08:32, edited 1 time in total.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15234 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Haj neka i komsije imaju pet minute veselja.. Kad im vlastiti klub nista ne moze prirediti..
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#15235 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

ultima_palabra wrote: 11/08/2022 02:33
PhilJacksonIzvala wrote: 11/08/2022 00:27

Teske pobjede? Gledao utakmice, ili samo rezultat pratio?

Nije meni zao sto smo izgubili, nek i zeljo nesto slavi, niste odavno :)
Izvinjavam se, rutinska pobjeda 1-0 u 85. minuti.

Nije njemu zao sto su peticu primili… de jos malo pasivne agresije pred spavanje :run:
Opet pitam, jesi li gledao utakmice? Nije sve u rezultatu.

A ni enciklopediju nisi provjerio a gadjas se stranim rijecima.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15236 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

https://fb.watch/eQpQWhREwa/

Mali dioničaru vadi pare iz šteka
Evo prilike da se obogatiš
User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#15237 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by spree »

Karikaturist wrote: 11/08/2022 08:32 Haj neka i komsije imaju pet minute veselja.. Kad im vlastiti klub nista ne moze prirediti..
taman toliko
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#15238 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Bogami se Robija ponovila za trofeje od kona. Školska akcija.
Biće lijepo ako se derbi bude igrao u Nicaze, tri velike grupe na malom prostoru. Uz našu smotanz muriju biće to dan za uživanje.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15239 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

He maleni se nemaju za sta uhvatiti pa se vidim opet hvataju porezne, dugova itd itd nesvjesni da ce na kraju price opet ostati popisani. E sad da ne pricam o sramotama kad ih takav klub nikakav, duzan bogu i narodu sa ispodprosjecnim igracima pobjedi kuci i uzme bod na Kosevu. Pa ni takvog Zelju na izdisaju nisu u stanju da dobiju :lol: :lol: :lol: a ni nece :izet:
Ali nebitno taj siromasni klub najboljem klubu u BiH na njegovom terenu uzeo sva tri boda i sa Sirokim koji je prvi na tabeli trenutno podjelio bodove dok su milioneri na jadevite jade pobjedjivali u zadnjim minutama kandidate za ispadanje sve dok ne dodje VELIKI TC i na Bilinom polju izvrsi nevidjeno karanje "milionera". Hoce to kad se previse kurcis...obicno se fasuje po labrnji. Ste ce vam tek uraditi Zrinjski i Siroki........
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#15240 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ledeni_caj »

Pa sto ste vi onda fasovali po labrnji vec godinama. Nit se kurcite nit ista?
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25481
Joined: 12/08/2013 12:51

#15241 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Proslavise ljudi posteno. Valjda na Grbavici malo splasnu :twisted:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/nakon ... /220811028
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15242 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ledeni_caj wrote: 11/08/2022 10:12 Pa sto ste vi onda fasovali po labrnji vec godinama. Nit se kurcite nit ista?
Zato sto smo zasluzili da fasujemo po labrnji a kurcili smo se i te kako...
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#15243 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ledeni_caj »

hrasno38 wrote: 11/08/2022 10:21
ledeni_caj wrote: 11/08/2022 10:12 Pa sto ste vi onda fasovali po labrnji vec godinama. Nit se kurcite nit ista?
Zato sto smo zasluzili da fasujemo po labrnji a kurcili smo se i te kako...
Pa sta onda pametujete jos. :lol: Poklopite se da se fasunga ne nastavi. :lol:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#15244 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by East_side »

Naredne utakmice će pokazati je li ovo bila samo loša noć u kojoj FKS ništa nije išlo od noge kako Feđa reče a u kojoj je protivnicima sve išlo. Zato se nisam ni zaletio sa kritikama. Imamo bukvalno JEDNOG štopera na raspolaganju trenutno koji je friško oporavljen od povrede. I sam je kumovao direktno jednom golu sinoć, mislim na Drobarova. Jedino me čudi to što, kad smo već znali da smo totalno šuplji pozada, zašto smo se ovako ofanzivno zaletili protiv ekipe koja ima dobru tranziciju i brze igrače naprijed.

Ništa od toga ne umanjuje ovu veliku pobjedu TC i treba im čestitati na tome.

Ako pokušam ovu pobjedu Tuzle gledati iz nekog neutralnog ugla, koliko im je dobra u smislu samopouzdanja za naredne utakmice, toliko im može biti i loša što su otkrili sve svoje snage pa se može očekivati da se svi njihovi protivnici zatvore protiv njih u narednim utakmicama.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15245 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ledeni_caj wrote: 11/08/2022 10:25
hrasno38 wrote: 11/08/2022 10:21

Zato sto smo zasluzili da fasujemo po labrnji a kurcili smo se i te kako...
Pa sta onda pametujete jos. :lol: Poklopite se da se fasunga ne nastavi. :lol:
Od vas nece a za ostale cemo vidjeti
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#15246 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

Iduća tekma Igman - Sarajevo, biće to kao Tim B (Sarajevo i Željo) protiv Tim A (Sarajevo). Motivacije neće faliti, siguran sam... :D

Golman: Ćeman (Željo)
Odbrana: Dupovac (Sarajevo)
Vezni red: Bojo (Željo),
Napad: Bodul (Sarajevo), Hebibović (Sarajevo), Hrelja (Željo)
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#15247 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by East_side »

studiorum_tuzlaensis wrote: 11/08/2022 11:11 Iduća tekma Igman - Sarajevo, biće to kao Tim B (Sarajevo i Željo) protiv Tim A (Sarajevo). Motivacije neće faliti, siguran sam... :D

Golman: Ćeman (Željo)
Odbrana: Dupovac (Sarajevo)
Vezni red: Bojo (Željo),
Napad: Bodul (Sarajevo), Hebibović (Sarajevo), Hrelja (Željo)
Dupovac je prošlu tekmu fasovao crveni tako da neće igrati protiv nas.

A ovo ostalo stoji. Ne bih se iznenadio da protiv nas Bodul postane Ronaldinho a Heba Dani Alves. :mrgreen:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#15248 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

hahah dupe klasika, crveni se redaju, blago klubu u koji ode
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#15249 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Bojo povreda, operacija, neće igrati neko vrijeme.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15250 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by AmiĐa_Idriz »

studiorum_tuzlaensis wrote: 11/08/2022 11:11 Iduća tekma Igman - Sarajevo, biće to kao Tim B (Sarajevo i Željo) protiv Tim A (Sarajevo). Motivacije neće faliti, siguran sam... :D

Golman: Ćeman (Željo)
Odbrana: Dupovac (Sarajevo)
Vezni red: Bojo (Željo),
Napad: Bodul (Sarajevo), Hebibović (Sarajevo), Hrelja (Željo)
Velić.
Post Reply