Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Plunkett wrote: ↑10/08/2022 21:54
Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po
Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Pa vala, nakon prosle sezone i svega sto se desavalo, euforija bi bila opravdana i da je u sve tri prethodne tekme osvojen po bod.
Nema veze, ide nova tekma protiv tuzlanske Slobode. Valjda nece i oni naostreni doci
Plunkett wrote: ↑10/08/2022 21:54
Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po
Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Gdje ces im to reci sad ce po tebi iz svih oruzja....To isto sam im ja napisao prije utakmice i haos Ali salu na stranu ovaj rezultat pokazuje da bi ova sezona moglaa biti prepuna iznenadjenja i ludih utakmica. Pa bez obzira na sve ogromno iznenadjenje je i pobjeda Zelje protiv Zrinjskog i to u Mostaru. Pricca kako je Zrinjski bio bez pola ekipa je suplja.....Vidjet cemo za vikend kako ce Tuzla proci protiv Zelje. Ako i nas klepe onda su fakat uz Zrinjski glavni favoriti za titulu
Bilino Polje je poslije Artete najslabija karika kod kona. Tamo ih prati peh. Nadam se da će se i derbi igrati na ovom stadionu, pa da nas Sablja povede do nove pobjede
Edit Evo i Robija se pobrinula za štimung ispred stadiona, sve u svemu loš dan dan za FKS i HZ. .
Zoooka wrote: ↑10/08/2022 22:56
Ajde valjda ce sad ova euforija kod pitara splasnuti jer su se neosnovano dizali u nebesa nakon tri sretne pobjede.
Tri sretne pobjede?
I šta znači "dizanje u nebesa"? Ako je to da smo pozitivniji zato što se u klubu počelo raditi pametnije, zato što se dosta stvari podiglo na veći nivo, onda si u pravu.