Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#15201 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

ultima_palabra wrote: 10/08/2022 21:59
Plunkett wrote: 10/08/2022 21:54 Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po :mrgreen:

Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Pa vala, nakon prosle sezone i svega sto se desavalo, euforija bi bila opravdana i da je u sve tri prethodne tekme osvojen po bod. :mrgreen:
Nema veze, ide nova tekma protiv tuzlanske Slobode. Valjda nece i oni naostreni doci :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15202 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 10/08/2022 21:59
Plunkett wrote: 10/08/2022 21:54 Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
Malo euforije nije zgoreg, pogotovo kad ti je prosjek na utakmicama milja i po :mrgreen:

Ali ne kontam na osnovu cega, ona tekma sa Borcem je bila cudna i tesko se ravnati po njoj (svi golovi greske golmana) i onda dvije teske pobjede kuci protiv kandidata za opstanak.
Gdje ces im to reci sad ce po tebi iz svih oruzja....To isto sam im ja napisao prije utakmice i haos :lol: :lol: :lol: Ali salu na stranu ovaj rezultat pokazuje da bi ova sezona moglaa biti prepuna iznenadjenja i ludih utakmica. Pa bez obzira na sve ogromno iznenadjenje je i pobjeda Zelje protiv Zrinjskog i to u Mostaru. Pricca kako je Zrinjski bio bez pola ekipa je suplja.....Vidjet cemo za vikend kako ce Tuzla proci protiv Zelje. Ako i nas klepe onda su fakat uz Zrinjski glavni favoriti za titulu
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#15203 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Bazinga1234 wrote: 10/08/2022 21:58 Bitno je da Mikel Arteta kopira Dudića.

https://sportsport.ba/amp/article/431568
Nije Maldini, Zubizareta ili Mikel Arteta, to je Dudić Feđa bosanska Vedeta 🤣😁🤣
User avatar
sime_cipol
Posts: 23405
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#15204 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

"Nismo se dizali nakon 3 pobjede" by Fedja :D
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#15205 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Plunkett wrote: 10/08/2022 21:54 Jebiga, nije da se nismo uzjebali nakon tri pobjede
Ferguson ne misli tako :roll:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25475
Joined: 12/08/2013 12:51

#15206 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Blixen wrote: 10/08/2022 18:40 NK Saopštenje 1921 je negdje zagubio strateškog partnera.
NK Naguženi 1946 :mrgreen:
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#15207 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Egsodus pitara u komšiliku. Nigdje ni jednog.
Ima li gdje direktora E. Hadžića, aka Zadre iz Maše male klinike?
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15208 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

insaneinthebrain wrote: 10/08/2022 22:11
Blixen wrote: 10/08/2022 18:40 NK Saopštenje 1921 je negdje zagubio strateškog partnera.
NK Naguženi 1946 :mrgreen:
NK Dužnici ide stečajni upravnik 🤣🤣🤣
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15209 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

insaneinthebrain wrote: 10/08/2022 21:50 Fedja odlazi
Diglišiću odlazi
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#15210 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Blixen wrote: 10/08/2022 22:22
insaneinthebrain wrote: 10/08/2022 22:11

NK Naguženi 1946 :mrgreen:
NK Dužnici ide stečajni upravnik 🤣🤣🤣
https://sport.avaz.ba/domaci-nogomet/76 ... a-grbavici
Miske,vrati see
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15211 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

:)
last mohicans wrote: 10/08/2022 22:27
Blixen wrote: 10/08/2022 22:22

NK Dužnici ide stečajni upravnik 🤣🤣🤣
https://sport.avaz.ba/domaci-nogomet/76 ... a-grbavici
Miske,vrati see
Molimo poreznu da bude milostiva 🤣
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#15212 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Bilino Polje je poslije Artete najslabija karika kod kona. Tamo ih prati peh. Nadam se da će se i derbi igrati na ovom stadionu, pa da nas Sablja povede do nove pobjede
Edit Evo i Robija se pobrinula za štimung ispred stadiona, sve u svemu loš dan dan za FKS i HZ. .
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#15213 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Zoooka »

Ajde valjda ce sad ova euforija kod pitara splasnuti jer su se neosnovano dizali u nebesa nakon tri sretne pobjede.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15214 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

robija nema pametnija posla, jedva docekali tekmu premijer lige da se malo pomaraju. neka, neka.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#15215 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Po reakciji na debakl ce se vidjeti kakav je Fedja trener. Doduse idu im opet dvije lakse tekme.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15216 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Vidim pitari u Zenici prošli ODLICNIM :D :D Mašala sve petice.

Nego, brine me Arsenal, puno Arteta kopira Feđu.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15217 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Ja što su kokuzi izmili iz rupa 🤣
Tužno je biti najveći dužnik BH fudbala
Stečaj se bliži velikim koracima 🤣
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15218 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Blixen wrote: 10/08/2022 23:28 Ja što su kokuzi izmili iz rupa 🤣
Tužno je biti najveći dužnik BH fudbala
Stečaj se bliži velikim koracima 🤣
Sve zna čovjek, čista petica :D
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15219 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Zoooka wrote: 10/08/2022 22:56 Ajde valjda ce sad ova euforija kod pitara splasnuti jer su se neosnovano dizali u nebesa nakon tri sretne pobjede.
Tri sretne pobjede?
I šta znači "dizanje u nebesa"? Ako je to da smo pozitivniji zato što se u klubu počelo raditi pametnije, zato što se dosta stvari podiglo na veći nivo, onda si u pravu.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15220 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Ricken wrote: 10/08/2022 23:38
Blixen wrote: 10/08/2022 23:28 Ja što su kokuzi izmili iz rupa 🤣
Tužno je biti najveći dužnik BH fudbala
Stečaj se bliži velikim koracima 🤣
Sve zna čovjek, čista petica :D
Baš tužno 🤣
Milionska dugovanja se gomilaju 🤣
Diglišić se zajebava
Pamet razvlači malim plavima
Kokuzi u nebo gledaju 🤣🤣🤣
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15221 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Blixen wrote: 10/08/2022 23:47
Ricken wrote: 10/08/2022 23:38

Sve zna čovjek, čista petica :D
Baš tužno 🤣
Milionska dugovanja se gomilaju 🤣
Diglišić se zajebava
Pamet razvlači malim plavima
Kokuzi u nebo gledaju 🤣🤣🤣
Trebo si smajli staviti iza svake rečenice, izgledalo bi maštovitije. Ovako, izgleda nekako na silu, čisto klebrenje.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15222 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Ricken wrote: 10/08/2022 23:52
Blixen wrote: 10/08/2022 23:47

Baš tužno 🤣
Milionska dugovanja se gomilaju 🤣
Diglišić se zajebava
Pamet razvlači malim plavima
Kokuzi u nebo gledaju 🤣🤣🤣
Trebo si smajli staviti iza svake rečenice, izgledalo bi maštovitije. Ovako, izgleda nekako na silu, čisto klebrenje.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ide novo priopćenje iz Zvorničke
"Diglisić je pogrešno popunio uplatnicu"
Strpljenja dragi kokuzi
Allianz Arena u najavi
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#15223 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Ricken wrote: 10/08/2022 23:38
Blixen wrote: 10/08/2022 23:28 Ja što su kokuzi izmili iz rupa 🤣
Tužno je biti najveći dužnik BH fudbala
Stečaj se bliži velikim koracima 🤣
Sve zna čovjek, čista petica :D
Ovaj je nas, zeljovac od malih nogu :D Prolazio pored velepekare u aksam i jbg...
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#15224 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Sreca pa izadje Coulibaly, mogli smo k’o studenti zavrsiti.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15225 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Ismire ako čitaš ovo
Pokaži Diglisiću to SWIFT i IBAN
Grehota kokuza
Post Reply