Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#14951 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Najjeftiniji dizel do predjenih 50.000 km na OLX-u Dacia Sandero iz 2017. sa predjenih 49.000 km za 18.900 KM.
User avatar
konektovan
Posts: 51456
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14952 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

NediM17 wrote: 04/01/2023 22:27 Najjeftiniji dizel do predjenih 50.000 km na OLX-u Dacia Sandero iz 2017. sa predjenih 49.000 km za 18.900 KM.
Nova koštala toliko....2017 te..
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#14953 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Eee, kol'ko si mog'o ulja kupiti za te pare 2017. a kol'ko sad, ili m2 stana, ili...nastavi niz.
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#14954 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

konektovan wrote: 04/01/2023 22:29
NediM17 wrote: 04/01/2023 22:27 Najjeftiniji dizel do predjenih 50.000 km na OLX-u Dacia Sandero iz 2017. sa predjenih 49.000 km za 18.900 KM.
Nova koštala toliko....2017 te..
Cini mi se da je Stepway benzinac bio oko 19k, a dizel 21k KM.
preludezalude
Posts: 7013
Joined: 07/03/2012 00:09

#14955 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by preludezalude »

Prvi komsija kupio nov Stepway benzinac davne 2007 ili 2008. godine i platio 14500 KM
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14956 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Moj 2011. 1.5 dci 70 sa klimom i svim tadašnjim doplatama bio 17200 KM sa PDVom.

Prodan 2018. sa pređenih 145000 km za okruglo 10000 KM

Ja zadovoljan :mrgreen:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14958 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Uh, pa ako je stvarno dobro i kvalitetno urađen kako kaže, nije ni preskup, kakvih smo kandidata ovdje imali.

I ispravna oznaka je 2.9 a ne 3.0 😁
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#14959 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Nisu ni kakve pare, a izgleda da ga je fakat podmladio.
milojicabrzi
Posts: 2639
Joined: 18/11/2009 12:43

#14960 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by milojicabrzi »

Optimist wrote: 04/01/2023 22:37
konektovan wrote: 04/01/2023 22:29

Nova koštala toliko....2017 te..
Cini mi se da je Stepway benzinac bio oko 19k, a dizel 21k KM.
Diesel Sandero Stepway je bio negdje oko 22 500 KM, u bijeloj boji, negdje krajem 2017. godine, obični, koji nije Stepway bio nešto sitno ispod 20 000 KM, i bio je baš best buy opcija, tu negdje bio i Logan diesel....bila je neka akcija za Stepwaya sa zimskim gumama gratis, za 21 500 diesel i brzo su otišli, ali mi se čini da su čak bili sa lagera iz 2016. godine modeli, dakle ovaj Stepo je sa metalik bojom i ovom opremom bio sigurno oko 23 000 KM, čisto radi orijentacije.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#14961 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

lavic wrote: 04/01/2023 20:20
skrbavi-admin wrote: 04/01/2023 14:26 kakva sreca neopisiva :lol: bmw 118d iz 2010 za 13000 - dodje li i konopac u gepeku za ne daj boze :lol:
Mozda je 13 milja puno ali nije to los auto uopste! Zasto bi se vjesao?
Pusti njega. Takvim je cijena 14. Nije 13.

Inace idu po 11 ko halva... :D

Ja ga yebem ko kaze da ne vrijedi tih para,ovaj konkretan primjerak o kojem pisem.
Set ljetnih,set zimskih guma.Oba seta nova. Sportska sjedista,xenoni,onda one sminke sijalice sto svijetle iz brave/rucki na vratima.Originalna kilometraza 100%,doduse 204 hiljade ali origigi. Svi servisi kod BMWa.

Image
Image
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8317
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#14962 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Idemedosumom »

NediM17 wrote: 04/01/2023 22:35 Eee, kol'ko si mog'o ulja kupiti za te pare 2017. a kol'ko sad, ili m2 stana, ili...nastavi niz.
Bez hrane, pica i sklonista covjek ne moze. Bez novijeg auta moze :)
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14963 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Pa fina beNbara, za parkirat ispred arđelinija :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14964 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ta cijena 11000+carina+pdv, vec se penje na skoro 15...ako je 13 onda ode, a tada vec upitno isplati li se sa porezima :zoka:
Last edited by Evolution_IV on 05/01/2023 09:02, edited 1 time in total.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#14965 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by lavic »

RagibUzoriti wrote: 05/01/2023 08:10
lavic wrote: 04/01/2023 20:20

Mozda je 13 milja puno ali nije to los auto uopste! Zasto bi se vjesao?
Pusti njega. Takvim je cijena 14. Nije 13.

Inace idu po 11 ko halva... :D

Ja ga yebem ko kaze da ne vrijedi tih para,ovaj konkretan primjerak o kojem pisem.
Set ljetnih,set zimskih guma.Oba seta nova. Sportska sjedista,xenoni,onda one sminke sijalice sto svijetle iz brave/rucki na vratima.Originalna kilometraza 100%,doduse 204 hiljade ali origigi. Svi servisi kod BMWa.

Image
Image
Ma kec je ko lampa.
Gdje si ovo, na sjeveru negdje. Kad budem mjenjao da tebe i onog iz Belgije trazim....
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14966 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica :run: + ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#14967 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

Jesu li popravili problem sa diffovima u 118d faceliftu?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14968 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

skrbavi-admin wrote: 05/01/2023 10:07 haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica :run: + ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
:lol: :lol:

ne smijem nista napisat :mrgreen:
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#14969 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by xPaco1337 »

skrbavi-admin wrote: 05/01/2023 10:07 haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica :run: + ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
Ne zovu ga đabe clown shoe :lol:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14970 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

xPaco1337 wrote: 05/01/2023 10:25
skrbavi-admin wrote: 05/01/2023 10:07 haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica :run: + ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
Ne zovu ga đabe clown shoe :lol:
Image
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#14971 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by lavic »

Kakve komentare neki ostavljaju kao da voze auta od bar 100 milja i 300 KS. :bih: :bih: :bih:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14972 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

lavic wrote: 05/01/2023 10:48 Kakve komentare neki ostavljaju kao da voze auta od bar 100 milja i 300 KS. :bih: :bih: :bih:
pika l se ako sad nemam sto milja i 300 konjova a imo nekad jebi ga sacam fukarescina :(
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#14973 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by lavic »

skrbavi-admin wrote: 05/01/2023 10:50
lavic wrote: 05/01/2023 10:48 Kakve komentare neki ostavljaju kao da voze auta od bar 100 milja i 300 KS. :bih: :bih: :bih:
pika l se ako sad nemam sto milja i 300 konjova a imo nekad jebi ga sacam fukarescina :(
Tebi se sve pika, ti mozes sta hoces :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#14974 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

lavic wrote: 05/01/2023 11:07
skrbavi-admin wrote: 05/01/2023 10:50

pika l se ako sad nemam sto milja i 300 konjova a imo nekad jebi ga sacam fukarescina :(
Tebi se sve pika, ti mozes sta hoces :thumbup: :thumbup: :thumbup:
hvala ti najlegendarniji najmiliji najljepsi najveci care sahu idolu nas.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#14975 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

Sve je na forumu dozvoljeno osim vrijedjanja na licnim,nacionalnim i vjerskim osnovama :lol: :D

Full respekt imaju pojedinci sto voze skupa i bijesna vozila, koji su namjenjali vise vozila nego carapa u zivotu.Ja im pozitivno zavidim.
Jednog dana kad porastem i ja cu da kupim sebi vozilo kakva su oni davno izgustali.
Do tada moram da se zadovoljim nizom klasom i da varimo ,gitujemo i krpimo ove nase truhlovine.

:lol: :lol:
Post Reply